Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika agikz


agakz

Recommended Posts

Aga, a czy św. Mikołaj trafił do Waszego nowego domku?

 

Szczęśliwego nowego roku 20010 życzymy tobie i całej Twojej rodzince!

Dzięki za życzenia! Dla Was również wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!

U nas chodzi Gwiazdor :wink: Ale w tym roku bardzo się spieszył do innych dzieci więc tylko zadzwonił i zostawił worek pod furtką. Ciekawe, czy sąsiad go widział bo akurat wyprowadzal psa :wink: :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Kiedy Nowy Rok nadchodzi

kieliszeczek nie zaszkodzi,

kufel piwa to za mało,

litr szampana by sie zdało.

Trzeba opić wszelkie troski,

by następny ROK był BOSKI!!!

Wszystkiego najlepszego w Nowym 2010r

życzy

Glamcia z rodziną

 

http://www.empikfoto.pl/albumy37/394383/805107/previews/31487837_sylwester.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem ściana z naturalnej cegły z antracytową kozą super pasuje i do białej kuchni i do ściany z kwiatami. Nadaje charakteru wnętrzu. Nie wszystko musi do siebie pasować bo jest podobne. Czasami bardzo na miejscu jest kontapunkt, a tym własnie byłaby ciemna bawa piecyka przy białej stolarce i meblach. No to wrzuciłam swoje trzy grosze :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga, ja zgadzam się w 100% z Renką. Te cegły wyglądają świetnie! A przecież na fototapecie też jest kolorek kwiatów chyba niegryzący się z cegłami, prawda? Poza tym zamalować zawsze można, a zmyć już zamalowane cegły nie tak łatwo... Przepraszam, że się wtrącam, ale mam wyrzuty sumienia co do Twojej kuchni... Jak planowałaś zrobić kuchenkę z dala od zlewu chciałam Ci to odradzić... Mieliśmy tak w poprzednim domu i było bardzo niewygodnie. Dlatego teraz zrobiliśmy zlew na tyle blisko płyty indukcyjnej, że możemy nalewać wodę wyciąganą wylewką od kranu do garnka stojącego na płycie ;-) Nie chciałam się zanadto wtrącać, a teraz, po przeczytaniu Twoich przemyśleń co do kuchni, mam wyrzuty sumienia...

Pozdrawiam z całą sympatią i życzliwością!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przemalowywałabym cegieł na biały.

Jak dostawisz klasyczną antracytową kozę to będziesz miała bardzo fajny akcent w pomieszczeniu i wcale nie będzie się gryzł z resztą: meblami, podłogą itp, raczej podkreśli je.

U mnie koza stoi przy ścianie z brązowego klinkieru, wyróżnia się na całym parterze, ale uważam to bardziej za zaletę, niż wadę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam blisko i uważam że to jest bez sensu. :roll: nigdy w życiu nie wlałam do garnka nic z kranu bo dolewam zawsze z czajnika. a brakuje blatu pomiędzy kuchenką a zlewem. wolałam układ w poprzednim mieszkaniu. :roll:

ja osobiście nie myślałam o wlewaniu prosto z kranu, tylko o machaniu kapiącą łyżką czy durszlakiem w drodze do zlewozmywaka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przemalowywałabym cegieł na biały.

Jak dostawisz klasyczną antracytową kozę to będziesz miała bardzo fajny akcent w pomieszczeniu i wcale nie będzie się gryzł z resztą: meblami, podłogą itp, raczej podkreśli je.

U mnie koza stoi przy ścianie z brązowego klinkieru, wyróżnia się na całym parterze, ale uważam to bardziej za zaletę, niż wadę.

zawsze mogę później tę ścianę machnąć na biało, a na czerwono to już gorzej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Hej Aga. Ja to sobie myślałam, że Twój dziennik zamarł, ufna w powiadomienia z muratora, a tu widzę wiosna panie:)

 

He, he - napisawszy to looknęłam sobie na termometr a tu - 12, brrrrr.

 

A tak sobie wyszukałam Twój dziennik, bo pamiętałam, że szafy w wiatrołapie takie z siedziskiem miałaś i przyjrzec się bliżej chciałam, bo u mnie wiatrołap w prowizorke ubrany, ale mimo, że takich mam trochę i żyję, tak ta doprowadza mnie do szału normalnie :-?

 

Czy to PAX-y ze sklepu na "I" są? 8)

 

Pozdrowionka serdeczne :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaa, i jeszcze na marginesie - jak Maja "zdziewczęcała" (?)!

Cóż za odmiana! - ja tak na to zwracam uwagę, bo moja Matylda to taka chłopczyca mała, że szok po prostu - tylko samochody, w przedszkolu sami koledzy, bo koleżanki są głupie :oops: , w spódniczkę żadna się ubrac nie da - no boleję bardzo nad tym faktem, tak myślałam, że sobie po synku zrekompensuję te kwiatki, spineczki, kucyki, sukienusie, a tu taki zonk

:o

 

Tyle, że ja w wieku mojej córki byłam IDENTYCZNA - to mam, geny.....

W liceum mi przeszło jakoś

:roll: :roll: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Aga. Ja to sobie myślałam, że Twój dziennik zamarł, ufna w powiadomienia z muratora, a tu widzę wiosna panie:)

 

He, he - napisawszy to looknęłam sobie na termometr a tu - 12, brrrrr.

 

A tak sobie wyszukałam Twój dziennik, bo pamiętałam, że szafy w wiatrołapie takie z siedziskiem miałaś i przyjrzec się bliżej chciałam, bo u mnie wiatrołap w prowizorke ubrany, ale mimo, że takich mam trochę i żyję, tak ta doprowadza mnie do szału normalnie :-?

 

Czy to PAX-y ze sklepu na "I" są? 8)

 

Pozdrowionka serdeczne :wink:

No cześć :D Dziennik ledwie zipie, bo się niewiele dzieje w tematach budowlano-wykończeniowych, a nie chcę z niego zrobić pamiętnika. Jak (jeśli) nabierzemy oddechu po zawirowaniach pracowych, to ja już mam długą listę tego, co trzeba jeszcze zrobić/kupić ;-)

Tak, szafy w wiatrołąpie do Pax Birkeland, wersja płytka, bo wiatrołap wąski - mam w nich półki na buty od góry do dołu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...