Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

A ja bym chciała cos takiego dziwnego ale nie wiem czy to możliwe - wysuwaną z szafki suszarkę do naczyń ale w pionie - taką windę. Widziałam pionowe szuflady na różne duperele, ale te duperele oczywiście były lżejsze niż stos talerzy.

 

Poniżej pokazuję o co chodzi z tym pionem:

http://www.meble.pl/orgalift,p58302.html

 

Ludzie kochani swietny pomysl. Qrcze od tego wpisu minely 2 lata ale BLAGAM czy ktos ma takie cacko u siebie?

 

fajny patent, nawet napisałam do nich z zapytaniem o wycenę i dostałam maila: "Witam,

Produkt nie stety został wycofany z oferty."

 

 

o kurcze szkoda :( Pomysl swietny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 663
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

A ja bym chciała cos takiego dziwnego ale nie wiem czy to możliwe - wysuwaną z szafki suszarkę do naczyń ale w pionie - taką windę. Widziałam pionowe szuflady na różne duperele, ale te duperele oczywiście były lżejsze niż stos talerzy.

 

Poniżej pokazuję o co chodzi z tym pionem:

http://www.meble.pl/orgalift,p58302.html

 

Ludzie kochani swietny pomysl. Qrcze od tego wpisu minely 2 lata ale BLAGAM czy ktos ma takie cacko u siebie?

 

fajny patent, nawet napisałam do nich z zapytaniem o wycenę i dostałam maila: "Witam,

Produkt nie stety został wycofany z oferty."

 

o kurcze szkoda :( Pomysl swietny

 

Naprawdę tak sądzisz? Uruchom wyobraźnię i wyobraź sobie czyszczenie tych rur ze wszystkich oblepionych odpadów. Już wolę obierąc do miski i wyrzucać do kosza. Miskę myje się znacznie łatwiej, a w ostateczności można wrzucić do zmywarki. Jak dla mnie taki sortownik to poroniony pomysł. Mam tylko nadzieję, że te dziury mają jakieś pokrywki i nie zieją tak aromatami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym chciała cos takiego dziwnego ale nie wiem czy to możliwe - wysuwaną z szafki suszarkę do naczyń ale w pionie - taką windę. Widziałam pionowe szuflady na różne duperele, ale te duperele oczywiście były lżejsze niż stos talerzy.

 

Poniżej pokazuję o co chodzi z tym pionem:

http://www.meble.pl/orgalift,p58302.html

 

Ludzie kochani swietny pomysl. Qrcze od tego wpisu minely 2 lata ale BLAGAM czy ktos ma takie cacko u siebie?

 

fajny patent, nawet napisałam do nich z zapytaniem o wycenę i dostałam maila: "Witam,

Produkt nie stety został wycofany z oferty."

 

o kurcze szkoda :( Pomysl swietny

 

Naprawdę tak sądzisz? Uruchom wyobraźnię i wyobraź sobie czyszczenie tych rur ze wszystkich oblepionych odpadów. Już wolę obierąc do miski i wyrzucać do kosza. Miskę myje się znacznie łatwiej, a w ostateczności można wrzucić do zmywarki. Jak dla mnie taki sortownik to poroniony pomysł. Mam tylko nadzieję, że te dziury mają jakieś pokrywki i nie zieją tak aromatami.

Ale jakich rur? Jakich odpadów???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hihihi JoShi się chyba pomyliła z cytatem, na pewno chodziło jej o o ten sortownik odpadów w blacie.

Jak dla mnie też kiepski pomysł, nie dość że te rury rzeczywiście będą wiecznie brudne to jeszcze szkoda byłoby mi tego blatu który zajmują.

 

Ja tez nie lubię obierać do kosza który jest dość nisko, ale wtedy na blat kładę jakiś papier, gazetę lub worek i potem wszystko do kosza i po kłopocie. Można też kosze na śmieci zrobić w wyższej szufladzie, ale wtedy nie zmieszczą się pod zlewem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, łapki nie są czyste, więc otwieramy szufladę bez brudzenia uchwytu - np kolanem. Ale swoją drogą nie ma to sensu przy frontach na wysoki połysk - pewnie będzie widać odciski...

 

Mam przy koszu na śmieci. Od kolan nie zostają odciski :):):) Kotu znudziło się już zabawe otwieranie tej szafki :)Gorzej wygląda zabudowa zmywarki - na ogół mam mokre ręcę jak ją zamykam :)

 

Sortownik odpadł na korzyść młynka. Ale za to wszystkie obierki nie latają po koszu tylko lądują w młynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My jestesmy po wstepnym projekcie kuchni.

 

staralam sie by kuchnaia byla jak najbardziej funkcjonalna.

 

Szuflady beda z pelnym wysuwem i cichym domknieciem. Bedziemy mieli kilka glebokich szuflad dzieki temu nie bede musiala nurkowac w szafce po garnki itop.

Kosz na smieci bedzie wysoko - zaraz pod blatem - w formie szuflady. Oczywiscie jeden bok bedzie nie zabudowany zeby mozna bylo latwo wyciagnac worek lub kosz. Albo zamontujemy pojemnik albo bedzie stelaz by rozciagnac "worek."

Pod spodem bedzie druga szuflada na torebki i worki itp.

 

Zlew bedzie 1 komorowy takiwiekszy szerokosci ok 1,5 komory normalnej i ociekacz do tego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months później...
Czy ktoś posiada system tip on w kuchni ? Jak się sprawdza? Będę miała białe lakierowane na wysoki połysk meble i nie bardzo podobają mi się uchwyty. Pomyslałam, że dobrym rozwiązaniem byłoby zastosowanie systemu tip on. Tylko czy szuflady nie będą ciągle upaćkane ? Czy stosując ten system nie będzi jakiś szczelin, które mogą działać na nerwy ? Czy można jednocześnie zastosować ciche domykanie szuflad ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy w szafkach i jednej szufladzie. Kuchnia właśnie biała, lakierowana. Owczem jak palcem brudnym dotkniesz, to ślad jakis zostanie. Ale można wierzchem dłoni, czy inną częścia ciała, która akurat brudna nie jest. Szczelin nie ma :)

Przetarcie śladów tez nie jest problemem.

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym nie poszła w tipony do szuflad. żeby to działało muszą być tipony po dwóch stronach. wtedy powinienes dociskać obie strony szuflady żeby zamknąć poprawnie. wygodne to to nie jest.

ja tak jak majki mam w szufladzie servo-drive

luz jest niezauważalny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze zabije cenowo a po drugie zabije fizycznie. jak nie zmiecie cie z nóg to na pewno przyprawi o nerwice.

 

nie wyobrażam sobie servodrive w całej kuchni. byle kromke będziesz chciał sobie ukroić i szuflady cię będą atakować

 

jak nie chcesz uchwytów zrób sobie frezowane fronty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...