Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RUST meble kuchenne, kuchnie: opinie, uwagi, zdjęcia, inspiracje


akinom

Recommended Posts

A ja dam im szansę i czekam na zdjęcia. Tom76+jego żona nie dziwcie się, że nikt Wam nie wierzy. Chciało Wam się logować na forum tylko po to by wychwalać Rusta, to podzielcie się tym "szczęściem" posiadania ich kuchni i zamieśćcie zdjęcia.

 

P.S. Cholera trza było się starać o pracę w budżetówce, mogłabym wydać 30 tysiaków na kuchnie :o :o No nic, pewnie wesprę okolicznego stolarza :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 820
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Jeszcze mam pytanie do wszystkich: czy wszyscy jesteście na bezrobotnym, czy pracujecie jako stróże nocni, bo wszystkie posty pisane były w czasie, kiedy większość Polaków ciężko pracuje. .

 

Wszyscy tak jak Ty muszą kiblować w biurze ? A wpadłaś/dłeś na pomysł, że są wolne zawody, ludzie wykonujący pracę o dzieło itp. Ponadto oczywiście są jeszcze kierowcy autobusów nocnych i panie lekkich obyczajów. I takie Panie też budują i siedzą na forum raczej za dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

królewno, jestem pod wrażeniem, że w końcu wkleiłaś te zdjęcia, 2 lata na nie czekaliśmy ;)

 

 

 

 

gratuluję cierpliwości

 

zajmujesz się zawodowo śledzeniem wątków na forach? czy to sens Twojej egzystencji - pilnowanie wpisów?

 

 

pozdrawiam

tak :D

i nie musisz mi współczuć :D

niemniej jednak nie odbiegaj od tematu wątku

czekam z niecierpliwością na kolejne realizacje II i III kuchni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcemy pokazać innym, że można nie tragicznie drogo, ale profesjonalnie zrobić kuchnie

 

Owszem można, ale nie w Mebel Rust bo tam się przepłaca to samo, co można gdzie indziej zrobić.

 

 

Jeszcze mam pytanie do wszystkich: czy wszyscy jesteście na bezrobotnym, czy pracujecie jako stróże nocni, bo wszystkie posty pisane były w czasie, kiedy

 

A coż w tym dziwnego, wszak to jest forum bezrobotnych stróżów nocnych. Ty nie jesteś bezrobotnym stróżem nocnym? To w takim razie co tu robisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy za przychylność naszych klientów, którzy poświęcili swój cenny czas by podzielić się swoimi doświadczeniami.

 

Mebel RUST proponuje fachową dyskusję, która jest daleko korzystniejsza dla człowieka niż strata czasu czytelników na mało merytoryczną rozmowę, trwoniącą energię.

 

Prosimy i zachęcamy forumowiczów by nie obrażali naszych klientów tylko dlatego, że podzielili się swoimi pozytywnymi doświadczeniami. Tysiące klientów nie ma na to faktycznie czasu ale nie powinno być tak, że gdy już ktoś znajdzie czas będzie niemiło potraktowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy za przychylność naszych klientów, którzy poświęcili swój cenny czas by podzielić się swoimi doświadczeniami.

 

Mebel RUST proponuje fachową dyskusję, która jest daleko korzystniejsza dla człowieka niż strata czasu czytelników na mało merytoryczną rozmowę, trwoniącą energię.

 

Prosimy i zachęcamy forumowiczów by nie obrażali naszych klientów tylko dlatego, że podzielili się swoimi pozytywnymi doświadczeniami. Tysiące klientów nie ma na to faktycznie czasu ale nie powinno być tak, że gdy już ktoś znajdzie czas będzie niemiło potraktowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuuuuuuuuu widzę, że rościcie sobie prawo do decydowanie kto MOŻE i CO MOŻE pisać na tym forum a czego nie.

 

 

a może by tak człowieku zapoznać się z tematem wątku :o

 

na innych forach ( np. muzycznych) ktoś kto wpisuje się nie w temacie zostaje zrugany

 

tu jest inaczej :-?

pluć, gryźć i drapać choćby nie wiem co;

i nie na temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tom76

 

link z właściwości zdjęcia

 

http://img5.imageshack.us/img5/5203/20060503a.th.jpg

 

Powodzenia z kolejnymi zdjęciami, na które czekamy z niecierpliwością :D [/img]

 

Czyżby chodziło o to:

 

Teraz po trzech latach użytkowania doceniam co to znaczy zaprojektować i wykonać całą kuchnię [....] Zdjęcia niebawem (tylko się douczę jak się wkleja). Zaręczam będzie ciekawie.

i o to:

To moja kuchnia przed akcją.

gdy tymczasem

Data i czas modyfikacji pliku: 2008:12:10 20:16:36

 

Cóż tu może być ciekawego, zwykłe zakrzywienie czasoprzestrzeni, kto był w wojsku to wie że jest to na porządku dziennym od lat (np. "kopiecie stąd do obiadu") :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To gdzie Ty mieszkasz że we wrześniu o 8:26 rano jest ciemno za oknem?

 

godzina wklejenia fotki nie musi być chyba dokładną porą jej zrobienia ?

 

gdybym wkleiła zdjęcie z otwartym oknem na taras i widocznym w tle trawnikiem byłoby pewnie, że trawka sztuczna albo fotomontaż, co?

a mój przebiegający kot otrzymałby zarzut bycia wypchaną podstawioną kukłą :D

i to wszystko zapewne działoby się w salonie MR

 

ale cieszę się, że moja kuchnia zdobyła opinię "salonowej", piękna prawda?

to co Mebel Rust pokazuje w swoich salonach jak widać wygląda równie pięknie w domu :D

dodam, że za sprawą ich świetnej projektantki

 

 

pozdróffka

:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...