Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RUST meble kuchenne, kuchnie: opinie, uwagi, zdjęcia, inspiracje


akinom

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 820
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Hmmm, jestem tu nowa, witam. O wątku (a tak naprawdę wątkach) wiem ze słyszenia- aż mnie korciło, żeby zajrzeć. Wszyscy tu tak fajnie się wypowiadacie ;) Zastanawiam się jak to możliwe, że ten Rust tak bardzo zalazł wam za skórę?! Ja np. nie lubię swojego byłego szefa- i to bardzo, ale nie skłania mnie to do wypisywania o nim na forum.

Może to jakieś badania rynku czy coś? Badacie Rusta?

 

Trafiłaś na forum gdzie masz do wyboru 38 działów, ponad 140 tysięcy tematów, ponad 3,5 miliona postów - czy to nie dziwne, że szukasz w tym "ogromie" wypowiedzi o czymś - co Cię drażni :-? I po co? Żeby kogoś pouczać?

 

 

 

Dominio trafiłaś na forum gdzie masz do wyboru 38 działów, ponad 140 tysięcy tematów, ponad 3,5 mln postów - czy to nie dziwne, że szukasz w tym "ogromie" wypowiedzi innych forumowiczów do skomentowania? I po co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi sie swietne sampoczucie pracowników Mebla Rusta. Zastanawiam się czy to brak instynktu zachowawczego czy tylko głupata.

Sami sobie bedziecie te meble sprzedawać, opowiadając o słomie wychodzącej z butów klientów? No świetlanej przyszłości nie widzę.

 

Własnie wybieram kuchnię... Strzelajcie której nie kupię??? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi sie swietne sampoczucie pracowników Mebla Rusta. Zastanawiam się czy to brak instynktu zachowawczego czy tylko głupata.

Sami sobie bedziecie te meble sprzedawać, opowiadając o słomie wychodzącej z butów klientów? No świetlanej przyszłości nie widzę.

 

Własnie wybieram kuchnię... Strzelajcie której nie kupię??? :wink:

 

Black Red White ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie cieszę się że na mojej drodze pojawiła się firma Mebel Rust. Mówię to na podstawie swego ponad rocznego doświadczenia z meblami

Rust. W związku z tym muszę zaprzeczyć opiniom dotyczącym jakości. Początek - meble drogie, dwa razy podejście do

montażu, bo za pierwszym razem nie dowieziono wszystkich części.

Meble wg. projektanta miały być kuchenne, na lata. Nawet ładnie

wyglądały. Niestety, po roku użytkowania jako meble kuchenne lakier

odłazi i ogólnie wyglądają gorzej niż tańsze meble (które wcześniej

mieliśmy) po 5 latach. Po złożeniu reklamacji firma odpisała, że

brak jest podstaw do reklamacji. Więc nie polecam firmy - jest droga

i słabej jakości. Pozdrawiam, Marcin

P.S. A ten Pan, który projektował kuchnię i doradzał meble już nie pracuje w Ruście - w salonie na Targówku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na podstawie swego ponad rocznego doświadczenia z meblami

Rust, muszę zaprzeczyć opiniom dotyczącym jakości. Początek podobny,

jak u wielu forumowiczów. Meble drogie, dwa razy podejście do

montażu, bo za pierwszym razem nie dowieziono wszystkich części.

Meble wg. projektanta miały być kuchenne, na lata. Nawet ładnie

wyglądały. Niestety, po roku użytkowania jako meble kuchenne lakier

odłazi i ogólnie wyglądają gorzej niż tańsze meble (które wcześniej

mieliśmy) po 5 latach. Po złożeniu reklamacji firma odpisała, że

brak jest podstaw do reklamacji. Więc nie polecam firmy - jest droga

i słabej jakości. Pozdrawiam, Marcin

P.S. A projektant, który nam doradził wybór mebli już tam nie pracuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, jestem tu nowa, witam. O wątku (a tak naprawdę wątkach) wiem ze słyszenia- aż mnie korciło, żeby zajrzeć. Wszyscy tu tak fajnie się wypowiadacie ;) Zastanawiam się jak to możliwe, że ten Rust tak bardzo zalazł wam za skórę?! Ja np. nie lubię swojego byłego szefa- i to bardzo, ale nie skłania mnie to do wypisywania o nim na forum.

Może to jakieś badania rynku czy coś? Badacie Rusta?

Mnie osobiście to nie dotyczy (nawet jak przymierzałem się do kuchni to Rusta omijałem z daleka z dwóch powodów, po pierwsze że mnie na niego nie stać a po drugie nie chciałem zostać potraktowany z góry jak ten który komuś niepotrzebnie d.. zawraca) ale mierzi mnie jak czytam ten bełkot serwowany przez MR i ich zwolenników. Odnoszę wrażenie, że reklamują się jak firma dla snobów, meble i ich jakość to sprawa drugorzędna, najważniejsza to FIRMA która je sprzedała i cena. A to forum jest między innymi po to żeby opisywać swoje doświadczenia z firmami podczas budowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rust zdaje się zmierzać drogą przetartą przez wielu poprzedników. "Po co sprzedawać meble tanio jak można drogo, mniej roboty, efekt finansowy lepszy" - to motto ciągle znajduje swoich zwolenników.

Podobnie jednak jak wielu wcześniej Meble Rust zapominają lub nie zdaja sobie sprawy że ekskluzywność to również podejście do klienta. Podarte spodnie mogą w mieć w kieszeniach miliony. To banał do którego nie trzeba dochodzic studiując marketing i zarządzanie. Trzeba jednak mieć do tego ogólną wiedzę i jakieś wartości.

Tu jest albo - albo. Albo jest się firmą "exclusive" w każdym calu zaczynając na traktowaniu klienta w sklepie, poprzez jego obsługę w trakcie realizacji, kończąc na wysokiej jakości produkcie i pożądnym serwisie posprzedażnym, albo jest się firmą "ekskluziw" czyli drogą i kiepską. Meble Rust w moim mniemaniu opartym o przeczytane posty klientów lub potencjalnych klientów niestety mieszczą się w tej drugiej kategorii co wróży upadek wcześniej czy później. Nie podejrzewam tu działań marketingowych innych firm bo też niepochlebne posty pochodzą w olbrzymiej większości od forumowiczów z długim stażem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie wybieram kuchnię... Strzelajcie której nie kupię??? :wink:

 

Black Red White ?

 

Pracownik Rusta na pewno tak myśli. No bo jak mozna nie wybrać ich kuchni? No jak? :wink:

 

cholera..... jestem pracownikiem RUSTa ? :o

 

Pewnie nie. Ale wskazałeś Im słuszną drogę :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... to nie meble były najważniejsze dla Tom76, tylko jakość życia z zupełnie innym układem ścian, projektem umożliwiającym komfort życia i jakość obsługi....
Jak można pisać coś takiego? Muszę o tym pomyśleć, jak będe kupował regał do garażu...

 

I o ile pamiętam faktycznie w dziale okien Redakcja komuś zmieniła nicka, pojawił się Pan TEST. Dlaczego tu jest inaczej?

 

Ale nie o tym miało być... Nie chciałbym wyjść na ignoranta, ale do ubiegłego tygodnia nie wiedziałem o istnieniu tej firmy.

Bodajże w ubiegłą środę kręciłem sie po swojej budowie i nagle ktos wychodzi z mojego "domu" (byłem z tyłu) i wciska mi ulotkę. Wydało mi sie to normalne, ostatnio był ktoś od schodów, a wcześniej od alarmów, z tym że nikt jeszcze nie wchodził jak do siebie..... No i się dowiedziałem, ale nie sądziłem (biorąc pod uwagę akwizycję), ze to taka exclusive firm. Widać w trudnych czasach każda forma poszukiwania klienta jest akceptowalna.... Z drugiej strony być może doskonała okazja na dobry rabat. Trzeba będzie sprawdzić...

 

Opowiedziałem to żonie. Okazało sie, że dobrze zna firmę i ma znajomego, który robi dobrej jakości meble (firma działa od kilku lat), jeździ na targi, używa b.dobrej jakości materiału (blaty, fronty, mechanizmy) i czasem te meble mylone są z tymi z firmy na R. Tylko cena nikomu się nie myli (podobno)...

 

No i jeszcze ten piękny wątek z Księżniczką w tle...

 

Antyranty - twoje wypowiedzi nie dają Ci dobrego świadectwa. Nie mam zamiaru polemizować, napiszę tylko że Cię ośmieszają. Przy okazji również producenta mebli. Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)

 

Po to są fora i dyskusje, by można było sobie pogadać a tym bardziej znaleźć poradę. Jasnym jest, że niektórych do niektórych opinii nie da się przekonać. Każdy ma wolny wybór, jeśli chce kupić sobie ekskluzywną kuchnię Rusta- to ma do tego prawo. Jeśli woli znaleźć inne meble, być może podobne ale w innej cenie- to też proszę bardzo. Zależy to od podejścia zarówno firmy do klienta jak i klienta do firmy. Z tego co mi wiadomo to ceną produktu jest wartość, którą ktoś jest w stanie zapłacić za daną rzecz czy usługę- jeśli jest dla niego tyle warta. W dzisiejszych czasach do tego wszystkiego trzeba dołożyć całą otoczkę związaną z salonem, jego wystrojem i co usługami, które również oferuje sprzedawca.

 

Także zakupowicze meblowi- macie wolny wybór :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zależy to od podejścia zarówno firmy do klienta jak i klienta do firmy. Z tego co mi wiadomo to ceną produktu jest wartość, którą ktoś jest w stanie zapłacić za daną rzecz czy usługę- jeśli jest dla niego tyle warta.

Tę zasadę słyszę od dobrych kilku lat i jakoś nigdy do mnie nie przemawiała, jak dla mnie to jest wymówka wymyślona przez różnej maści spekulantów i naciągaczy, którzy chcą się szybko wzbogacić kosztem nieświadomego klienta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zależy to od podejścia zarówno firmy do klienta jak i klienta do firmy. Z tego co mi wiadomo to ceną produktu jest wartość, którą ktoś jest w stanie zapłacić za daną rzecz czy usługę- jeśli jest dla niego tyle warta.

Tę zasadę słyszę od dobrych kilku lat i jakoś nigdy do mnie nie przemawiała, jak dla mnie to jest wymówka wymyślona przez różnej maści spekulantów i naciągaczy, którzy chcą się szybko wzbogacić kosztem nieświadomego klienta.

od zawsze twierdziłam, że Rust, to meble dla bogatego ale mało świadomego klienta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również mam meble RUST. Pierwszy zestaw zamówiliśmy w 2004 roku. Przez te 5 lat nadal wygląda dobrze, meble są łatwe w utrzymaniu czystości i mają dobrą jakość. Zawsze można się spodziewać gratisu w postaci tańszego sprzętu AGD.

Co do blatów polecam szczególnie marmur - na pewno droższy ale prawie wieczny.

Później mieliśmy jeszcze okazję kupować zestawy kuchenne aż 3 krotnie. Zastanawialiśmy się by kupić inne tańsze meble, ale jednak z powodu tego, że sprawdziliśmy jakość rusta wracaliśmy do ich ofert. Teraz stoimy ponownie przed wyborem kuchni, zamówiliśmy tańszą markę rusta - WITT. Jak będą zamontowane podzielę się wrażeniami. NA dniach zamieszczę zdjęcia kuchni które teraz mamy w swoich domach.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mnie zastanawia jak to sie dzieje że w takich lekko kontrowersyjnych wątkach ZAWSZE pojawiają się jak spod ziemi użytkownicy FM , ktorych nikt nie widział i nikt nie zna.

Nawet nie zapytam jak to jest, że ktoś wyposaża 4 kuchnie w ciągu 5 lat, bo nie wypada ...

Mam pewną teorię, ale mi się już nie chce :):)

W końcu każdy ma swój rozum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...