Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RUST meble kuchenne, kuchnie: opinie, uwagi, zdjęcia, inspiracje


akinom

Recommended Posts

Wg mnie kuchnie Mebel Rust oraz ich obsługa spisują się bardzo dobrze.

Całe te zamieszanie powastało nie dlatego że jakiś klient został (podobno) źle obsłużony ale dlatego że redakcja postanowiła usunąć jakiś wątek. Cała ta sytuacja nijak się ma do mebli produkowanych przez tą firmę. Pozdrawiam!

 

Skąd wiadomo, że jeden klient? O ile dobrze pamiętam, to było paru klientów, na dodatek odwiedzających różne salony. A refleksje były w zasadzie identyczne. Fakt, że sytuacja ma się nijak do mebli, tylko jak je kupić, żeby się nie narazić na stres i uwagi "samochodowe"?

 

I z tym się zgadzam, że dopóki był stary wątek, to można go było potraktować na zasadzie plotki. Dlatego nie wszyscy go czytali. Dopiero wymuszenie usunięcia wątku, zamiast wyjaśnienia sprawy tu na forum, ew. przeproszenia przez firmę, udowodniło, że nie są to plotki, działania konkurencji, czarny PR itp., tylko olewanie klientów przez firmę i chyba nieświadomość firmy, że sama sobie krzywdę robi :o

 

Redakcja sama z siebie raczej wątku nie usunęła :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 820
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ide z tego forum, to wszystko co miałem do powiedzienia. Pozdrawiam!

dopiero przyszedłeś i już idziesz?? :D

tego samego dnia przyszedł ------ tego samego odchodzi

coś mało masz do powiedzenia Fred...... i szybko się zrażasz :D

nie pękaj tak szybko

wytocz batalię pozytywną dla RUST-a

opowiedz o zadowolonych klientach, może sam nim jesteś... 8)

ja chętnie usłyszałabym coś pozytywnego, popartego własnym doświadczeniem klienta

pisz pisz

nie kryj tego przed nami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu odwiedzilismy salon rust w jupiterze w warszawce. Dokladnie sobie obejrzelismy kuchnie tam prezentowane i w zasadzie kilka nam sie podobalo. Jednak po rozmowie z projektantem/handlowcem zdecydowanie skreslilismy wyzej wymieniona firme, z ciekawosci zaczelismy szukac czy to tylko jednorazowy wyskok a tu sie okazuje ze firma ma po prostu takie podejscie do klienta.

 

Z ciekawostek, jak wyglada zdobywanie klienta przez rust:

- wstepny projekt olowkiem na pomietej karteluszce

- zadnych komputerowych prezentacji za free - frajerzy niech placa

- pan projektant sprawial wrazenie zmeczonego pytaniami, jakby nie mogl juz sie doczekac kiedy sobie pojdziemy

- w trakcie rozmowy projektant kogos tam zauwazyl i stwierdzil - ze musimy konczyc bo przyszla klientka. No coz, faktycznie lepiej dbac o zdobytych klientow bo nowych NIE BEDZIE Z TAKIM PODEJSCIEM

- na odchodne chcielismy ta zabazgrolona karteluszke - oczywiscie, nie dostalismy jej - przykro mi, to taki standard korporacyjny :o :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam chciałbym kupic meble kuchenne z firmy RUST prosze o opinie i doswiadczenia ,uzytkowników,

 

wybrales ciekawa firme,

polaczenie arogancji i zdzierstwa,

jesli sie zdecydujesz, bedziesz mial kuchnie jak inne, tyle ze minimum dwukrotnie drozsza, do tego jesli w dobrym towarzystwie wspomnisz ze masz meble z RUSTa, zyskasz szczere wspolczucie ogolu ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytacie o zadowolonych klientow firmy RUST, otoz...ja takim jestem. Oczywiscie zaraz posypia sie gromy ze jestem pracownikiem firmy itp. Niedowiarkom ze bylam zwyklym klientem moge przeslac dowody na priva. Kuchnie kupowalam w Jankach, zajela sie mna Pani... ktora nie dosc ze byla bardzo sympatyczna to jeszcze profesjonalnie przygotowala mi projekt i wstepna wycene. Po "zbadaniu rynku" zdecydowalam sie na zakup mebli i absolutnie nie zaluje. Obsluga w salonie i montaz w moim przypadku byly naparwde profesjonalne. Dodam takze ze nie jestem milionerka i uczciwie mowilam Pani...ze np.nie wezme tego czy innego bajeru bo mnie po prostu na to w tym momencie nie stac (Pani...za kazdym razem starala sie znalezc rownie fajne, ale tansze rozwiazanie). Dodam ze nie wplynelo to ujemnie na traktowanie mojej osoby jako klienta, wrecz przeciwnie dostalam naprawde spory rabat! Mysle ze ten watek stal sie nagonka na firme mebel RUST, skasowanie watku nie bylo najlepsza decyzja, niemniej jednak wasze wypowiedzi przypominaja zbiorowa histerie. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytacie o zadowolonych klientow firmy RUST, otoz...ja takim jestem. Oczywiscie zaraz posypia sie gromy ze jestem pracownikiem firmy itp. Niedowiarkom ze bylam zwyklym klientem moge przeslac dowody na priva. Kuchnie kupowalam w Jankach, zajela sie mna Pani... ktora nie dosc ze byla bardzo sympatyczna to jeszcze profesjonalnie przygotowala mi projekt i wstepna wycene. Po "zbadaniu rynku" zdecydowalam sie na zakup mebli i absolutnie nie zaluje. Obsluga w salonie i montaz w moim przypadku byly naparwde profesjonalne. Dodam takze ze nie jestem milionerka i uczciwie mowilam Pani...ze np.nie wezme tego czy innego bajeru bo mnie po prostu na to w tym momencie nie stac (Pani...za kazdym razem starala sie znalezc rownie fajne, ale tansze rozwiazanie). Dodam ze nie wplynelo to ujemnie na traktowanie mojej osoby jako klienta, wrecz przeciwnie dostalam naprawde spory rabat! Mysle ze ten watek stal sie nagonka na firme mebel RUST, skasowanie watku nie bylo najlepsza decyzja, niemniej jednak wasze wypowiedzi przypominaja zbiorowa histerie. Pozdrawiam

 

w moim przypadku pan z salonu wcale sie nami nie zajal, nie przygotowal nam projektu, w zasadzie nic nie doradzil w problematycznych kwestiach. Rabatu zadnego nam nie zaproponowal, nie przedstawil nam zadnych alternatyw. Na koniec zbyl nas bo przyszla klientka - przyznam sie, ze w tym momencie mialem juz na koncu jezyka kilka inwektyw.

 

Najbardziej RUST mnie rozbawil projektem kuchni przy pomocy oloweczka i pomietej karteluszki wygrzebanej z kupki na biurku. Szkoda ze nam nie dal tej karteczki bo bym tu wrzucil - mysle, ze sporo osob by mialo niezly ubaw z profesjonalnego projektu firmy RUST.

 

Z ciekawosci wybiore sie do janek aby na wlasne oczy przekonac sie o tym fantastycznym podejsciu do klienta.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my z mężem zostaliśmy potraktowani z buta właśnie w salonie w Jankach

dokładnie przez panią o dużych oczach :) aktualnie w ciąży :D

w żadnym salonie o rabatach nie było mowy ....

ale już nie o to chodzi

zszokowani byliśmy niechęcią do jakiejkolwiek rozmowy ze strony tej pani, wręcz zbywaniem i nastawieniem na wszystko na NIE

drugi raz zszokowały nas maile od kierownika tej pani, które swego czasu pozwoliłam sobie wkleić, ale zniknęły ....

naprawdę chcieliśmy kupić te meble

idąc na rozmowę, z tą panią o sarnich oczach, miałam w zamyśle podpisać umowę

no ale niestety nie dało się :D

i całe szczęście .....

bo ja mercedesem jeździć nie chcę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez byliśmy w Jankach, w sumie smiesznie wyszło bo wracaliśmy z wycieczki i z rowerkami na dachu podjechalismy kuchnie zobaczyc

uznano chyba nas za mało prawdopodobnego potencjalnego klienta z racji prezentowanego ubioru, ale mimo to wycene zrobiono na kartce w kratkę, nie pogiętej i do tego przy linijce :wink:

generalnie nie bylo jakos szczegolnie niemiło, poza tym wrazeniem przy kazdej kresce ze czy aby na pewno nas stac :lol: widać niektorzy nadal kultywują pogląd ze pieniądze mają tylko ci co odpowiednio wyglądają... :wink:

 

ale moj znajomy brał u nich kuchnie, i poza tym ze mowil ze niepotrzebnie brał tam sprzet, bo przeplacil mocno, to byl nawet całkiem zadowolony - to tak dla rownowagi dodam

 

a o rabatach to nawet mowy nie bylo, ani jak my rozmawialismy, ani jak on kupowal - przy drugiej kuchni dla kogos z rodziny zaproponowali chyba 3% :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...