Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RUST meble kuchenne, kuchnie: opinie, uwagi, zdjęcia, inspiracje


akinom

Recommended Posts

DUŻO BY MÓWIĆ NA TEMAT RUSTA. TEŻ ROBIŁAM TAM WYCENĘ. BYŁAM SPRECYZOWANA. I CO? OKAZAŁO SIĘ ŻE PŁACI SIĘ PODWÓJNĄ CENĘ ZA TO SAMO CO MOŻNA ZROBIĆ W KONKURENCJI. RADZĘ SOBIE POJEŹDZIĆ I POSZUKAĆ. I NIE JEST PRAWDĄ, ŻE ROBIĄ COŚ TYLKO ONI, ŻE MAJĄ SUPER PATENTY. W GRUNCIE RZECZY TO DALEKO IM JESZCZE DO KILKU FIRM, KTÓRE ODWIEDZIŁAM. POZA TYM WIDZIAŁAM, ZE ZNÓW LUDZIE SIĘ ZMIENILI. OBSŁUGIWAŁ MNIE KTOŚ A POTEM SIĘ DOWIEDZIAŁAM, ŻE JUŻ NIE PRACUJE. ZNAJOMA MÓIŁA, ŻE ROBIŁA TAM KUCHNIĘ I GEHENNĘ KTÓRĄ PRZEŻYŁA NIE DA SIĘ PORÓWNAĆ Z NICZYM. NIC NIE MOGŁA. DLACZEGO? BO WPŁACIŁA 100 %. MYDLENIE OCZU........MAM KUCHNIE ZROBIONĄ W INNEJ FIRMIE I.......RUST SIĘ NIE UMYWA.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 820
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Rust robi bardzo ładne kuchnie, jak kogoś stać to polecam. Nam wycenili kuchnie na 52tyś - więc trochę przesadzili. Zamówiliśmy więc kuchnię w Meblobuku, wyglądają identycznie, mają dokładnie te same systemy i kosztowały 27tyś czyli połowę ceny. Myśleliśmy też o tańszych studiach i o stolarzu (znajomym). Wycenił nam je na 18tyś. Ale porównując jakość i dopracowanie nie zastanawialiśmy się długo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do studiów kuchennych Rust mam stosunek obojętny. Obsługa zbytnio się nami nie zainteresowała, widać nie uznali nas za dobrze rokujących klientów :wink: Ale może to i lepiej dla wizerunku firmy, bo przynajmniej nie zyskali kolejnego rzecznika na NIE.

 

Jeśli chcecie poczuć, że potraktowano Was należycie to polecam studio Scavolini w Warszawie (Bartycka oraz Domoteka). Jestem pod wrażeniem podejścia do klienta. Zostaliśmy potraktowani w taki sposób, jakbyśmy mieli w ręku co najmniej 80 tys. Właścicielka ma genialne podejście do ludzi i sprzedaży. A weszliśmy tam tylko z ciekawości, bo ceny podobne jak w Rust...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam na Roździeńskiego, tak rzucić okiem (przy okazji wizyty w sasiednim salonie).

Tam nie ma personelu, tam jest pani gadająca z Jolą przez telefon.

W salonie spędziłam może kwadrans, nie usłyszałam nawet odpowiedzi na moje dzień dobry i do widzenia :roll:

 

czyl imimo upływu 2 lat od afery wątkowej nic sie jie zmieniło :roll: :roll:

 

a może juz wróciło do normy, Rust- owskiej normy :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

haha:) Witam Państwa szanownych co sie tu na tym forum uzewnetrzniaja i

ludziom w głowach taki bałagan robia, że ho ho.

 

Znajoma, która mebli poszukiwała trafiła tu i az nie omieszkała mi

polecic lektury tego forum jako komedii do poduszeczki albo na poranek jakiś

piękny coby z uśmiechem dzień zaczynać hahaha:)

 

Nie ma to jak w necie informacji od tych co juz kupili meble i uzytkuja je

czas jakiś poszukiwać. Porady, ostrzeżenia, odradzania i pochwały. jeden

pisze to a drugi tamto, szkoda tylko ze ten wątek mebli dotyczący zamiAST

STAC SIĘ ŹRÓDŁEM INFORMACJI O MEBLACH JEst składnicą informacji o nie

wiadomo czym hahaha:) trudno tu sie zorientowac czy w koncu ten Rust jest cacy

czy jest be bo te wypowiedzi takie skrajne i nienaturalnie nadęte, że ani te

za ani te przeciw wiarygodnie nie wygladają. Człowiek poszukuje inforacji

o meblach a zamiast tego moze się dowiedzieć kto jest gdzie derektorem i

czy dalej nim jest, kto w marketingu pracuje, ..... Co post to lepszy .Czy w

ogóle na tym forum ktos prawdziwy sie wypowiedział??? czy wszyscy państwo

podstawieni z agencji reklamowyh czy tam PRowych jesteście?

 

Kazdy normalny czlowiek, który poszukując mebli to forum przeczyta będzie

sie śmiał z tego co tu sie dzieje. Forum sztucznie napędzane, wszystko

nieprawdziwe. Zakładam sie, ze nikt na tym forum w kuchni z meblami Rusta

nawet nie siedział nie mówiac juz o ich uzytkowaniu a cała ta paplanina jest

jakas agencyjna przepychanką. BZDURA Totalna.

 

Dajcie spokój z Tym sztucznym poniewieraniem tej firmy RUST lub

słodkopierdzacym finezyjnym wychwalaniem jej bo normalnie przez takich jak wy

człowiekowi sie odechciewa na forum o cos zapytać. Kiedyś informacje z forum

dawały jakis poglad a teraz sa G... warte a te z tego wątku to juz w ogole bo

widac ze co jedna to podrobiona.

 

Lepiej sie wszyscy dogadajcie i jedna agencje PR otwórzcie wspólną

hahahaha. jak wszyscy staniecie po tej samej stronie i tak bedziecie zajadle

walczyc dla jednej firmy to na bank pan dyrektor czy tam prezes bedzie zachwycony i

pieniędzy na premie żałował nie bedzie.

no i jak juz otworzycie te agenturę to dajcie znać to może też Was

zatrudnie...

 

tymczasem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.........bo normalnie przez takich jak wy

człowiekowi sie odechciewa na forum o coś zapytać...........

 

obiecanki cacanki, ale ja trzymam cię za słowo

 

zresztą nikt nie mówi o kiepskiej jakości a jedynie o fatalnym serwisie sprzedażowym potwierdzonym domorosłym marketingiem i nonszalancją która to objawiła się nam w postaci pisma do właściciela forum o usunięcie wątku o meblach Rust.

 

za podobna kasę jest naprawdę wiele firm z wzorcową obsługą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy nie prościej by było, aby wszyscy nowi użytkownicy forum, tak zadowoleni z zakupionych mebli Rusta, po prostu się nimi pochwalili? Dla nowych użytkowników instrukcja:

http://forum.muratordom.pl/jak-wkleic-zdjecia,t138412.htm

 

i jeszcze tu się można pochwalić:

http://forum.muratordom.pl/post3530700.htm#3530700

 

We wszystkich wątkach o tych meblach, które śledzę od pewnego czasu, jeszcze nikt z zadowolonych użytkowników nie pokazał swojej kuchni. A ja chętnie zobaczę, postaram się nie zazdrościć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój z Tym sztucznym poniewieraniem tej firmy RUST lub

słodkopierdzacym finezyjnym wychwalaniem jej bo normalnie przez takich jak wy

człowiekowi sie odechciewa na forum o cos zapytać.

Patrząc na Twój profil dochodzę do wniosku, że chyba nie masz dużej wprawy w pisaniu na tym forum, a w szczególności w pytaniu o cokolwiek. Tak Ci ten wątek przeszkodził?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny Panie Footooro

 

tymczasem, na pana miejscu, udałabym się do księgarni i nabywała słownik poprawnej polszczyzny a nie kompromitowała się i pouczała innych na forum.

Nie wiem jak u pana ale u mnie w firmie się dyrektorzy ale ja pewnie jak każdy żytkownik forum G..... wiem :lol:

 

Ps. Skąd wniosek, że wszyscy piszą TOTALNE BZDURY.

Pierwszy post i taki znawca nam się trafił. Czyżby pracownik firmy R... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój z Tym sztucznym poniewieraniem tej firmy RUST lub

słodkopierdzacym finezyjnym wychwalaniem jej bo normalnie przez takich jak wy

człowiekowi sie odechciewa na forum o cos zapytać.

Patrząc na Twój profil dochodzę do wniosku, że chyba nie masz dużej wprawy w pisaniu na tym forum, a w szczególności w pytaniu o cokolwiek. Tak Ci ten wątek przeszkodził?

 

Joshi jakbyś była pracownikiem firmy R... to też pewnie bolałby Cię ten wątek :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

temat mebli kuchnennych wąłkowalismy już dosc długo. najpierw była wstępna selekcja firm. zabładziliśmy też do RUSTa w Jankach. obsługiwał nas taki otyły Pan, bardzo zadufany w sobie i swojej firmie. nie jestesmy biedni, zarabiamy znacznie powyżej śreniej krajowej, ale to nie oznacza ze bez zająkniecie wydam kase na meble tulko dlatego, że to RUST. na przedstawione zarzuty odnoscie firmy, Pan pracownik powiedział ze to zawistna biedota takie głupstwa na och temat opowiada. nastepnie przypatrzywszy sie nam rzekł, że RUST w swej dobroci wyszła naprzeciw swym oszczercom i ma w ofercie meble dla biednych.

no cóż, chyba Pan sprzedwca nie zakwalifikował nas nawet do biednych, bo wyceny sie nei doczekaliśmy.

 

no nic, nadszedł czas konkretnego wyboru i zakupu kuchni. udaliśmy się ponownie do Janek. Zaszliśmy ponownie do RUSTa tylko dlatego, że wpadły mi w oko meble na wystawie. "naszego" puszystego Pana już nie było, był inny. rzecz jasna wydał z siebie całą odę na temat jakosci mebli RUST. i na zapytanie dlaczego nei otrzymaliśmy od nich wyceny, pan powiediał ze oni nei robią wycen wstępnych, ze zanim zrobią wycene, trzeb podpidac z nimi umowe i wpłacic 1500 zł. mało mi szczeńka nie odpadła. mąz z nim coś tam dyskutował, a ja wziełam i czytałąm ulotkę. a na ulotce było napisane ze pierwsza konsultacja i wycena jest za doarmo, wiec pytam pana po co te kłamstwa na ulolkach. a on na to, ze włąsnie rozmowa, którą teraz priwadizmy to jest pierwsza konsultacja :lol:

nie wypowiadam sie o jakosci och mebli, są ładne, ale nie przewyższają niczym mebli firm o podobnym standardzie. ich włąsne rozwiązania? BLUM? to nawet IKEA sprzedaje.

w efekcie zamówiliśmy meble w HTH, gdzie jakiość mebli i obsługa idą w parze z ceną.

 

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze czytam Wasze posty i wierzyć mi się nie chce że taka firma jeszcze w ogóle funkcjonuje na rynku!! Z tego co piszecie pozimo sprzedawców jest gorszy niż... no własnie nawet nie wiem gdzie bo nawet na Stadionie X-lecia (upp sorry Stadionie Narodowym) sprzedawcy mili, grzeczni i nie oceniają po zawartości portfela ;)

Od razu zaznaczam- nie byłam nigdy w salonie RUST i zapewne nigdy takowych mebli nie zakupię (mam na co wydać 40 tysięcy i nie są to meble kuchenne) ale nawet gdybym chciała to po takich doświadczeniach wielu osób z różnych przeciez stron Polski na pewno nie ryzykowałabym wątpliwej "przyjemności" współpracy z RUST-em :-?

Dalej nie moge uwierzyć, że z takim podejściem firma ma jeszcze klientów....

 

O! a może powinni zrobić takie bramki na wejściu i każdy klient powinien mieć ze sobą zeznanie podatkowe za przynajmniej 3 ubiegłe lata- i dopiero jak pracownik stwierdzi, że klient rokuje nadzieję (w sensie że ma odpowiednią kasę) to go łaskawie wpuścić - ale żeby broń Boże nic nie dotykał!! 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahahaha no i znowu hejaaaaa tak tak dawajcie dalej!!!

 

i jeszcze się na tym forum można o pprawnej polszczyźnie czegos nauczyc

aaaaaaahahahahaha bo kobiety czujne zaraz poprawiaja i dociac potrafią i

pieknie ocenią kto sie kompromituje a kto nie hahaha. Znawce wprawnym okiem

wypatrzą bo przeciez same sa znawczyniami ale z interpretacja tekstu już

gorzej trochę. Może to z zajadłości i tropienia kto jest czyim pracownikiem bo

kazdy jeden co na te meble nie najezdża i na ta cala firme to oczywiście

pracownik na 100 %. Ahahahaha:) bardzo dziekuje takze za poradę zakupu

słownika oraz za informacje ze w firmie którejs z pań się dyrektorzy .... tak,

to bardzo interesujące i oczywiście zwiazane z tematem jak zwykle

hahahaha.

 

Mimo wszystko pozdrawiam zajadłe panie przekupy i pana Reziego rowniez bo

tylko on jedyny na "prawdziwego" w miarę mi tu wygląda ale tak czy siak

ciezko mi w to uwierzyć bo skoro szanowne panie moga kazdego o związek i prace

w Rust podejrzewać to i mi wolno podejrzewać wszystkich o wszystko...

 

 

Tymczasem chyba idę po słownik... aaahahahahahahahahahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahahaha no i znowu hejaaaaa tak tak dawajcie dalej!!!

 

i jeszcze się na tym forum można o pprawnej polszczyźnie czegos nauczyc

aaaaaaahahahahaha bo kobiety czujne zaraz poprawiaja i dociac potrafią i

pieknie ocenią kto sie kompromituje a kto nie hahaha. Znawce wprawnym okiem

wypatrzą bo przeciez same sa znawczyniami ale z interpretacja tekstu już

gorzej trochę. Może to z zajadłości i tropienia kto jest czyim pracownikiem bo

kazdy jeden co na te meble nie najezdża i na ta cala firme to oczywiście

pracownik na 100 %. Ahahahaha:) bardzo dziekuje takze za poradę zakupu

słownika oraz za informacje ze w firmie którejs z pań się dyrektorzy .... tak,

to bardzo interesujące i oczywiście zwiazane z tematem jak zwykle

hahahaha.

 

Mimo wszystko pozdrawiam zajadłe panie przekupy i pana Reziego rowniez bo

tylko on jedyny na "prawdziwego" w miarę mi tu wygląda ale tak czy siak

ciezko mi w to uwierzyć bo skoro szanowne panie moga kazdego o związek i prace

w Rust podejrzewać to i mi wolno podejrzewać wszystkich o wszystko...

 

 

Tymczasem chyba idę po słownik... aaahahahahahahahahahaha

 

Tymczasem lepiej daj sobie spokój i nie ośmieszaj się więcej a najlepiej zacznij szkolić super personel salonów Rust z obsługi klienta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo kazdy jeden co na te meble nie najezdża i na ta cala firme to oczywiście pracownik na 100 %.

Może nie każdy, ale taki co ma na forum całe dwa posty i oba w tym wątku to chyba na naiwność ludzką chyba tylko liczy.

 

to bardzo interesujące i oczywiście zwiazane z tematem jak zwykle

Tak samo jak twój drugi post. Żenujący zresztą bardziej niż pierwszy.

 

 

Tymczasem chyba idę po słownik...

A sprawdź, czy gdzieś rozumu nie mają na wyprzedaży, albo chociaż oleju do głowy. Albo choć Trylogię sobie kup Sienkiewicza. Tam w Potopie Zagłoba tłumaczy jak sobie radzić w razie niedostatku owych.

 

nie karmić tego trolla

Czemu? Pocieszny jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też polubiłam ten wątek :D

Do mebli Rust na które stać by mnie było zrażona jestem na bank. Zainwestuję w pospolitą Ikee - mam inne priorytety w wydawaniu kasy i tej ani innej drogiej kuchni nie chcę a Rusta to już w szczególności bym nie chciała choćby nie wiem jak piękny był. Nie lubię arogancji. I podzielam pogląd poprzedników, że to Rust nieudolnie próbuje poprawić swój wizerunek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Byłam klientką firmy MEBLE WRZOSOWA miła obsługa i kompetentna.Salon w Gliwicach.Już jakiś czas użytkuje mebelki i jestem bardzo zadowolona.Dogadanie szczegołow wymaga czasu wiec by powstał ładny projekt trzeba przejśc pare spotkań lecz meble za taką cene tego wymagają.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...