Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RUST meble kuchenne, kuchnie: opinie, uwagi, zdjęcia, inspiracje


akinom

Recommended Posts

Zawsze mnie zastanawia jak to sie dzieje że w takich lekko kontrowersyjnych wątkach ZAWSZE pojawiają się jak spod ziemi użytkownicy FM , ktorych nikt nie widział i nikt nie zna.

Nawet nie zapytam jak to jest, że ktoś wyposaża 4 kuchnie w ciągu 5 lat, bo nie wypada ...

Mam pewną teorię, ale mi się już nie chce :):)

W końcu każdy ma swój rozum :)

 

 

 

 

TAK, a Ciebie znają wszyscy i wszędzie...

najbardziej cieszę się, że już Ci się nie chce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 820
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Zawsze mnie zastanawia jak to sie dzieje że w takich lekko kontrowersyjnych wątkach ZAWSZE pojawiają się jak spod ziemi użytkownicy FM , ktorych nikt nie widział i nikt nie zna.

Nawet nie zapytam jak to jest, że ktoś wyposaża 4 kuchnie w ciągu 5 lat, bo nie wypada ...

Mam pewną teorię, ale mi się już nie chce :):)

W końcu każdy ma swój rozum :)

 

Tiaaaa ciekawe. 4 kuchnie w 5 lat jesssu ja tak chcę!

Co do rozumu to jesteś pewna że wszyscy go mają :wink:

 

W Rust byłam raz poszukać inspiracji, pooglądać i powiem szczerze że już sam wzrok sprzedawców pozostawiał wiele do życzenia... Wyglądało to mnej więcej tak - o matko przylazła bida pomarzyć.... Ja tam się nie stroję, w końcu 3/4 czasu spędzam na budowie i to nie w szpilkach :wink:

Zajrzałam tu z ciekawości bo pamiętam pousuwane wątki i byłam pewna że znowu będą się reklamować jakimiś ściemami... Żałosne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu tych wszystkich waszych wypowiedzi sprawa jest prawie całkiem jasna dla mnie. Domyślać się można, że "wierni" forumowicze Izat, Rezi i Nefer zawzięcie i od kilku lat pojawiają się na wątkach, na których pojawia się choć jedno słowo o tym Meblu. Zwarta ekipa pod wezwaniem? Czy może jakaś zorganizowana grupa?

 

Nefer wspominasz coś o raporcie, który był w zniknietym wątku- skąd coś takiego posiadasz? Wygląda to jak zawodowe zajmowanie się Rustem, a nie normalne zwykłe dzielenie sie opiniami na forum.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu tych wszystkich waszych wypowiedzi sprawa jest prawie całkiem jasna dla mnie. Domyślać się można, że "wierni" forumowicze Izat, Rezi i Nefer zawzięcie i od kilku lat pojawiają się na wątkach, na których pojawia się choć jedno słowo o tym Meblu. Zwarta ekipa pod wezwaniem? Czy może jakaś zorganizowana grupa?

 

Nefer wspominasz coś o raporcie, który był w zniknietym wątku- skąd coś takiego posiadasz? Wygląda to jak zawodowe zajmowanie się Rustem, a nie normalne zwykłe dzielenie sie opiniami na forum.....

Mimo prób nie udało Ci się osiągnąć obiektywizmu w swojej wypowiedzi. To jasne.

 

Dwa: po przeczytaniu całości doszedłem do zupełnie odmiennych wniosków. Dla mnie też są one jasne i oczywiste... Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mnie zastanawia jak to sie dzieje że w takich lekko kontrowersyjnych wątkach ZAWSZE pojawiają się jak spod ziemi użytkownicy FM , ktorych nikt nie widział i nikt nie zna.

Nawet nie zapytam jak to jest, że ktoś wyposaża 4 kuchnie w ciągu 5 lat, bo nie wypada ...

Mam pewną teorię, ale mi się już nie chce :):)

W końcu każdy ma swój rozum :)

 

 

 

 

TAK, a Ciebie znają wszyscy i wszędzie...

najbardziej cieszę się, że już Ci się nie chce

 

Gupia sprawa, bo kilka (naście ? dziesiąt ? set ?) osób zna mnie osobiście :):) Tak to jest jak się bywa na zlotach Muratora od lat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu tych wszystkich waszych wypowiedzi sprawa jest prawie całkiem jasna dla mnie. Domyślać się można, że "wierni" forumowicze Izat, Rezi i Nefer zawzięcie i od kilku lat pojawiają się na wątkach, na których pojawia się choć jedno słowo o tym Meblu. Zwarta ekipa pod wezwaniem? Czy może jakaś zorganizowana grupa?

 

Nefer wspominasz coś o raporcie, który był w zniknietym wątku- skąd coś takiego posiadasz? Wygląda to jak zawodowe zajmowanie się Rustem, a nie normalne zwykłe dzielenie sie opiniami na forum.....

 

Zawodowo zajmuję się jedynie badaniami. Mystery Shopper również. Dlatego odwiedziłam i napisałam co i jak :) Ale wiele osób tu podało takie informacje- nawet bez związków zawodowych w badaniach . NIe są one konieczne do podzielenia się wrażeniami z odwiedzin w Rust. Serio :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu tych wszystkich waszych wypowiedzi sprawa jest prawie całkiem jasna dla mnie. Domyślać się można, że "wierni" forumowicze Izat, Rezi i Nefer zawzięcie i od kilku lat pojawiają się na wątkach, na których pojawia się choć jedno słowo o tym Meblu.

 

każdy z nas dostaje systemowe powiadomienie o zmianach w wątku - to taka opcja do zaznaczenia w profilu - polecam

 

do poczytania i przypomnienia bo wątek się rozmywa

 

Wątek dot. oceny jakości mebli

 

Wątek dot. usunięcia z forum wypowiedzi dot Rusta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to nieźle trzeba być zaangażowanym w wątek, że powiadomienia zamawiacie :) o czym to świadczy?

 

o dużym uprzedzeniu do RM i niechęci do firm traktujących swoich potencjalnych klientów jak debili.

 

Wrzosowa która robiła mi meble za równowartość nowego samochodu średniej klasy miał tez 3 wpadki ( z blatem z Staronu, mocowaniem barku etc)

Usunęli wady bez żadnego problemu idąc nam na rękę z terminami etc - a spróbuj znaleźć na forum moją jedną negatywną wypowiedź na temat tej firmy, wręcz przeciwnie zawsze będę ich polecał z całego serca.

 

MebelPlast podobnie z kanapą, wymieniona pianka i przy okazji duży upust na wymianę obicia na nowe - również polecam tę firmę pomimo wpadki

 

W każdej firmie zdarzają się wpadki jakościowe jak i lapsusy w obsłudze klienta , ale inni tylko potrafili stanąć na wysokości zadania.

RM wydawało się ze uczestnicy forum nie są ich potencjalnymi klientami, dlatego od 2006 mieli zlew na forumowiczów. Nie interesowała ich opinia o nich wśród "biedoty", która nie jest ich grupą tergetową.

Wypuścili kuchnię WITT i sytuacja się zmieniła. Teraz mnożą posty z tytułem "POLECAM KUCHNIĘ RUST " aby w Google poprawić wyniki wyszukiwania .

 

Mierzi mnie podejście Rusta do forumowiczów i ich zlew na negatywne wypowiedzi, wystarczyła uczciwa wypowiedź choćby na priv - " Przepraszam i proponujemy dodatkowo np 3% rabatu na kolejne kuchnie w naszym salonie gwarantujemy, iż po tym zakupie zmieni Pan zdanie na temat jakości obsługi w naszej firmie" wiadomo ze to będzie rabat kwotowy max 3000 , Mebli bym nie kupił a firma odzyskała by twarz.

 

więc przestańcie szukać teorii spiskowej

- to wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mebel pojawił się na forum, w mniejszym lub większym wymiarze odpowiada na zapytania. Klienci i posiadacze ich mebli wklejają zdjęcia i wypowiedzi- wygląda na to, że są zadowoleni.

 

Chyba nawet Mebel zaproponował Ci spotkanie w kwestii" Twojej sprawy", to jakiś krok do przodu- można by się domyślać, że zwracają uwagę na swoich klientów i potencjalnych klientów i starają się robić coś w tym kierunku, nie uważasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie śledzę wątek i nie chciało mi się brac udziału w dyskusji, ale chyba dodamswoje trzy grosze 8)

 

Szukając wykonawcy kuchni odwiedziliśmy i Rusta (na wrocławskich bielanach). Obsługa była koszmarna - Pani nie słuchała pytań, nie potrafiła odpowiedziec na nasze konkretne pytania - skupiła się na zaprezentowaniu wystawieniu mebli w salonie. Ja generalnie rzadko się denerwuję w tego typu salonach, z reguły cierpliwie słucham...ale w tym kontakcie moja cierpliwość się błyskawicznie gdzies ulotniła. Kompletnym nieporozumieniem jest i to, ze nie mogą spojrzec na rzut pomieszczenia, zaproponowac jakiś ukad funkcjonalny, aby klient mógł się zorientowac ile meble będa go kosztowały - czy 20 000 czy 50 000 - trzeba wpłacić zaliczkę, podpisac umowę, wtedy łaskawie coś zaproponują.

Mimo tego zostawiliśmy maila, prosząc o odpowiedź na parę konkretnych pytań - Pani w końcu zobowiązała się, ze skonsultuje je z centralą.

 

Oczywiście odpowiedzi nie dostalismy. Podjechaliśmy więc do salonu, ale pracownikom trudno było znaleźc dla nas czas, mimo że nikogo oprócz nas nie było. Pan w mikrofalówce podgrzewał jakieś pierożki czy inne coś, odpowiadał na pytania jedząc. Druga Pani kompletnie nas zignorowała. I juz nawet się nie złościłam - smiać mi się chciało.

 

Wykonawcę mebli znaleźlismy - obsługa na najwyższym poziomie, wszelkie wątpliwości i pytania są wyjasniane. I cena przyzwoita :wink: A Rusta omijamy z daleka. Nie znoszę głupoty i ignorancji, a z niczym innym tam się nie spotkałam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie pytanie jeszcze mi się nasunęło... w kwestii kuchni Izat, jakie są to z jakościowo najwyższej półki meble? Komu powierzyłaś wykonanie kuchni?

 

Porównanie z Wittem (tak ta marka chyba się nazywa- w każdym razie chodziło o tańszą markę MR) było nietrafne, zdaniem Reziego?!....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawodowo zajmuję się jedynie badaniami. Mystery Shopper również. Dlatego odwiedziłam i napisałam co i jak :) Ale wiele osób tu podało takie informacje- nawet bez związków zawodowych w badaniach . NIe są one konieczne do podzielenia się wrażeniami z odwiedzin w Rust. Serio :)

 

To możliwe, że miniemy się na kongresie ;)

 

sorki za OT :oops:

 

a wracając do tematu - nas obsługa w MR potraktowała bardzo dobrze, i byłabym w stanie stanąć w ich obronie, gdyby nie jedno malutkie "ale"... w pewnym momencie najwyraźniej się zapomnieli i pozwolili sobie na pogardliwe wycieczki w stronę klientów, których nie stać na ich meble, a przychodzą tylko po to, aby podglądać ich rozwiązania i zostawiać ślady łapsk na błyszczących lakierowanych frontach... w tym momencie czar MR prysł... nie trawie pogardy dla ludzi tylko ze względu na ich status materialny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...