Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RUST meble kuchenne, kuchnie: opinie, uwagi, zdjęcia, inspiracje


akinom

Recommended Posts

rzućcie sobie okiem na poniższego linka:

 

http://www.rust.com.pl/wspolpraca/

 

nie wiem czy to nie jakaś nowość, ale jezęli nie, to wynika z tego, że poszczególne salony nie są własnością firmy, a jej agentami/franczyzobiorcami

to może wyjaśniać różnice w standardach obsługi klienta w poszczególnych punktach (ew. ich brak)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 820
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

no to teraz mi się oberwie bo..... obronię troszkę RUSTA a przynajmniej salon w Krakowie przy Zakopiance

Poszłam tam dzisiaj- nie specjalnie- w ogóle to byłam wybierać dachówkę a że zostało mi trochę czasu to poszwendałam się po okolicznych sklepach, wśród nich był RUST. Weszłam tam ubrana w dzinsy i wyciągnięty sweter, plecaczek a ze mną był mój półtoraroczny synek. Pani była bardzo miła, zainteresowana. Otworzyła wielką szufladę pełną zabawek żeby młody się czymś zajął a my żebyśmy miały szansę spokojnie porozmawiać. Pokazała mi wszystkie systemy jakie mają, co mają w standardzie, jakie sobie mogę wybarwienia zamówić do konretnych modeli kuchni (jeśli mogę tak powiedzieć) no ogólnie normalna, handlowa rozmowa na dobrym poziomie. Byłam miło zaskoczona :-) Kuchnie podobają mi się tak sobie- tzn jedna podoba mi się bardzo reszta mnie zupełnie nie ruszyła natomiast widać że jakość wykonania znacząco odbiega od większości (dużo jednak tańszych ) kuchni. Czy się zdecyduję na RUST? Pewnie nie- ale ze względu na cenę. Na pewno w moim przypadku nie zawiodła pani sprzedająca. Mam nadzieję, że to także efekt Waszych postów- może firma wzięła się za selekcję sprzedawców i wreszcie zatrudnia osoby po prostu życzliwe i dobrze nastawione? A może akurat ta Pani pracuje tam od dawna i jest zwyczajnie "fajną babką" nie wiem. Tyle ode mnie ;-)

 

Trafiłaś na promocję :)

cudny komentarz - uśmiałam się ;) Ale może jest racja w tym co pisze enickman? A może jednak zmieniają troszkę standardy? (ach ten mój niepoprawny optymizm)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

 

Na forum odesłał mnie sprzedawca z salonu MR na Bielanach. Jestem tu, ponieważ zachwyciła mnie kuchnia Torino- odkąd pierwszy raz zobaczyłam ją w gazecie a potem utwierdziłam się w tym przekonaniu w salonie. Facet w sklepie powiedział, że mam na to forum zajrzeć, żeby poznać opinie na temat firmy. Przeczytałam cały wątek, ten i jeszcze jeden. chyba zachowali się w porządku. Ciekawa polityka firmy- na to wygląda, że zależy im na tym bym wiedziała co i u kogo chcę kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

 

Na forum odesłał mnie sprzedawca z salonu MR na Bielanach. Jestem tu, ponieważ zachwyciła mnie kuchnia Torino- odkąd pierwszy raz zobaczyłam ją w gazecie a potem utwierdziłam się w tym przekonaniu w salonie. Facet w sklepie powiedział, że mam na to forum zajrzeć, żeby poznać opinie na temat firmy. Przeczytałam cały wątek, ten i jeszcze jeden. chyba zachowali się w porządku. Ciekawa polityka firmy- na to wygląda, że zależy im na tym bym wiedziała co i u kogo chcę kupić.

 

Dobrze trafiłaś, z postów tu przedstawionych mozna wywnioskować że polują na masochistów, ale może się mylę :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

......zupełnie nie ruszyła natomiast widać że jakość wykonania znacząco odbiega od większości (dużo jednak tańszych ) kuchni. C

 

Nikt a przynajmniej ja, nie twierdzi ze MRust produkuje złe meble, jak już pisałem w innym wątku Link do strony uważam ze w wielu przypadkach i tym również wysoka jakość wymaga wyższej ceny.

 

Pomimo ze moja kuchnia kosztowała spore pieniądze i była robioną przez Wrzosową - jednak dużą firmę, ale to nie uchroniło mnie to od usterek i reklamacji.

Na dzień dzisiejszy się zastanawiam się czy nie lepszym rozwiązaniem było by wziąć gorszy serwis sprzedażny i b.dobre meble od Rusta niż meble Wrzosowej też dobre ale .. przynajmniej min. blat z Staronu byłby zrobiony lepiej, blat barku nie opadał etc . Choć podejście do klienta od projektu do realizacji mają godne polecenia - ale ten blat

 

Czy się zdecyduję na RUST? Pewnie nie- ale ze względu na cenę.
a ja chciałem kupić ze względu na jakość i nie dali mi takiej szansy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trafiłaś na promocję :)

Zarzucamy MRust doszukiwanie się spiskowej teorii świata a sami robimy to samo. Może faktycznie coś się zmienia albo zmieniło.

 

Nie przesadzaj. :wink: MebleRust juz nie raz udowodniły tu że mają poczucie humoru i nie traktuja wszystkich poważnie. Myślę ze mnie tez tak nie potraktują. Życzliwie podbijam temat o polecanych meblach rust, chyba nic w tym złego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w salonie tej firmy i o tym zapomniałem! Nikt tam nie zwrócił na mnie uwagi, meble nie zwróciły mojej, może dlatego.

Tak niektórzy tu żartują sobie :) a tu przecież nowa inna firma. Rzetelna, dbająca o klientów. Chciałoby sie wierzyć. Ok, dajmy Meblom szansę. Co było minęło. Ja już się nie odzywam, chyba że będzie jakiś powód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też byłem w salonie MR , w Jaworze (dolnośląskie) i mam wrażenie że ceny tych mebli "odbijają" sprzedawcom , olewackie podejście do klienta to chyba standard (dziwne bo przecież mają prowizję ze sprzedaży) , jeśli już raczy jedna z "pań" się odezwać to tylko dlatego żeby uświadomić mnie że cena jest taka a nie inna bo zawiasy są jakieś cudowne z hamulcem , bo szawki nie trzaskają bo ... , najchętniej sprzedaliby mi to co mają na wystawie , poproszenie o indywidualny projekt pod moje wymiary graniczy z cudem ! (tzn. chętnie zrobią za opłatą , a co w przypadku jak mi się nie spodoba i nie kupię u nich ? kasa w błoto)

 

Panie MebleRust proponuję lepiej dobierać sobie sprzedawców bo z taką obsługą to długo nie pociągniecie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też byłem w salonie MR , w Jaworze (dolnośląskie) i mam wrażenie że ceny tych mebli "odbijają" sprzedawcom , olewackie podejście do klienta to chyba standard (dziwne bo przecież mają prowizję ze sprzedaży) , jeśli już raczy jedna z "pań" się odezwać to tylko dlatego żeby uświadomić mnie że cena jest taka a nie inna bo zawiasy są jakieś cudowne z hamulcem , bo szawki nie trzaskają bo ... , najchętniej sprzedaliby mi to co mają na wystawie , poproszenie o indywidualny projekt pod moje wymiary graniczy z cudem ! (tzn. chętnie zrobią za opłatą , a co w przypadku jak mi się nie spodoba i nie kupię u nich ? kasa w błoto)

 

Panie MebleRust proponuję lepiej dobierać sobie sprzedawców bo z taką obsługą to długo nie pociągniecie !

 

Witam

W celu sprostowania dwóch rzeczy :

 

1. Nie mamy i nigdy nie mieliśmy salonu w Jaworze, dlatego nie był Pan w salonie Mebel RUST. Zapraszamy do salonu we Wroclawiu w którym przekona sie Pan że obsługa jest na wysokim poziomie. Cenimy każdego klienta.

 

2. Co do sprawy produktów - Mebel RUST posiada w swojej ofercie produkty zarówno dla klientów którzy cenią sobie bardzo wysoką jakość jak i produkty dla klientów dla których cena jest najważniejsza. Zapraszamy zatem do salonu Mebel RUST na wrocławskich Bielanach aby sprawdzil Pan wiarygodność naszych informacji .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też byłem w salonie MR , w Jaworze (dolnośląskie) i mam wrażenie że ceny tych mebli "odbijają" sprzedawcom , olewackie podejście do klienta to chyba standard (dziwne bo przecież mają prowizję ze sprzedaży) , jeśli już raczy jedna z "pań" się odezwać to tylko dlatego żeby uświadomić mnie że cena jest taka a nie inna bo zawiasy są jakieś cudowne z hamulcem , bo szawki nie trzaskają bo ... , najchętniej sprzedaliby mi to co mają na wystawie , poproszenie o indywidualny projekt pod moje wymiary graniczy z cudem ! (tzn. chętnie zrobią za opłatą , a co w przypadku jak mi się nie spodoba i nie kupię u nich ? kasa w błoto)

 

Panie MebleRust proponuję lepiej dobierać sobie sprzedawców bo z taką obsługą to długo nie pociągniecie !

 

Witam

W celu sprostowania dwóch rzeczy :

 

1. Nie mamy i nigdy nie mieliśmy salonu w Jaworze, dlatego nie był Pan w salonie Mebel RUST. Zapraszamy do salonu we Wroclawiu w którym przekona sie Pan że obsługa jest na wysokim poziomie. Cenimy każdego klienta.

2. Co do sprawy produktów - Mebel RUST posiada w swojej ofercie produkty zarówno dla klientów którzy cenią sobie bardzo wysoką jakość jak i produkty dla klientów dla których cena jest najważniejsza. Zapraszamy zatem do salonu Mebel RUST na wrocławskich Bielanach aby sprawdzil Pan wiarygodność naszych informacji .

 

 

no nieźle się uśmiałam :lol: :lol: :lol: nas tam potraktowano dokładnie odwrotnie - jakbyśmy przeszkadzali, zawracali głowę itp. nawet nie pytaliśmy się o cenę tylko o rozwiązania, mozliwości dopasowania wymiarów do indywidualnego projektu itp. Pani rozmawiała z nami lekceważąco, skupiając sie na rozwiązaniach typu servo drive itp. bez przesady: servo drive nie jest już zadnym trudno dostepnym rozwiązaniem, owszem nie jest tanie, ale specjalnym luksusem tez juz nie jest. Oczywiście Pani nie mogła zerknąc na nas projekt (zrobiony przez pracownię projektową), zeby nas zorientowac cenowo - do tego aby rzucić okiem na projekt musielibysmy wpłacić pewną kwotę, która niestety przepada w razie kupienia mebli gdzie indziej.

 

w kazdym razie - mąż nie odpuścił, zostawił parę pytan, Pan miała się dowiedziec w centrali i odpowiedzieć mailem. Nie odpowiedziała, kiedys wpadliśmy tam przy okazji - nikt niestety nie mógł się nami zająć, mimo, ze w salonie nie było klientów: Pan odgrzewał sobie w piekarniku czy mikrofali jakieś pierożki, Pani była baaardzo zajęta przekładaniem papierów.

 

Wiem, ze juz to opisywałam wyżej, ale jakoś nie mogłam nie odpowiedzieć na tę zachętę do odwiedzenia salonu na bielanach - totalna porażka jesli chodzi o obsługę. Ale moze teraz będą czujni :lol:

 

Kuchnię mamy zamowioną w innym salonie - obsługa na najwyższym poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jeden dowód, że tak jest w tej sprawie.

Oto zadowolony nabywca rzeczonych mebli – czyli królewna śnieżka, kim jest, moim zdaniem to ta „świetna projektantka”. Z czego to wnioskuję – ano z tego, że nie spotkałem kobiety, która mieszkałaby i na dodatek pozwoliła na fotografowanie, odrapanych ścian w swojej wymarzonej kuchni, oraz miała „udrapowaną” ciężką kotarę w swojej wizytówce, jaka niewątpliwie jest kuchnia. (pierwsze zdjęcie rzeczonej).

Pisałem i ja o tym zdjęciu - jak to możliwe że w dzień za oknem jest ciemno?

Gdyby to faktycznie była Jej kuchnia to zamiast ściemniać o godzinach wklejenia zdjęcia i sztucznym kocie po prostu napisałaby: "rolety były zasłonięte" :lol:

http://www.ats.pl/~piotrw/Schowek01.jpg

 

 

hi hi hi - detektywi odpowiadam

 

pisałam już, ze fotkę robiłam wieczorem a wklejałam rano:)

 

w którym salonie Rusta macie alkohol na ekspozycji i jedwabne zasłony w oknach:)))

 

spadam, żartowałam z tym sztucznym kotem i trawką ale to zaraz się sprawdzi, niewiarygodne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja byłam w tym salonie o on istnieje:

Centrum Meblowe AGATA

ul. Lubliniecka 34

46-380 Dobrodzień

"Mebel Rust" Marian Rust Pludry

i co panie MR... :roll:

teraz się skupicie na kimś kto kity wciska ja nie wciskam...jest salon, była fatalna obsługa...

a co do indywidualnego podejścia do klienta- to błagam ale otwórzcie oczy już każda szanująca firma...a nie teraz się mówi salon meblowy-studio kuchenne...ma to w ofercie...

już nie wiem jak mam to napisać...

zrozumcie, meble są bardzo drogie, pewnie za jakośc się płaci...ale konkurencja nie śpi, nie macie w ofercie aż tylu super-techni-ciekawostek...a obsługa...ach...

a obiecałam ze się zamknę, ale nie dziwię się ze się Rezi wkurzył...mój salon istnieje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobre, dobre- co wy piszecie jaki salon w Jaworze???? Ten w Dobrodzieniu istnieje, bo w nim byłam :) A czegoś takiego jak salon Rusta w Jaworze, to nawet na liście sklepów nie ma....

 

Czekam na poskromienie....- bo moim zdaniem salon w Dobrodzieniu jest na prawdę bardzo ok- fajne meble, na obsługę tez nie ma co narzekać

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...