Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RUST meble kuchenne, kuchnie: opinie, uwagi, zdjęcia, inspiracje


akinom

Recommended Posts

Rezi - Ty naprawdę z jakiejś lepszej gliny jesteś i nerwy tytanowe;-).

 

1. Sam napisales ze

zostaliśmy potraktowani jak szmaciarze a moja żona za plecami została określona jako : "hołota co im słoma z papci wychodzi, nie stać ich a chodzą i zawracają du...ę

 

2. Po tygodniach czy tez miesiacach wypierania sie wszystkiego przez MR i serwowania nam tutaj belkotu marketingowego + traktowania jak idiotow ktorzy lykna kazdy kit (pewnie wymazony klient MR) w koncu ktos z MR proponuje kontakt, i na Twoja powtorna prosbe ten kontak Ci posyla. Dobrze ze Pan Dyr na osobista rozmowe nie zawezwal. Wg mnie to raczej oni powinni sie wykazac wieksza inicjatywa.

 

3. Jakis Dyr z Toba porozmawial przez godzine. Jak sam ponizej stwierdzasz - to wlasciwie Cie nie przeprosil tylko cos tam dalej sciemnial - "Takie małe pobrząkujące ".

 

I Ty zaczynasz sie martwic o MR ??? :

posty nasze na forum doprowadzają do niszczenia reputacji firmy bez możliwości jej odbudowania - a to niestety już większy problem"

 

1. Jak mozna w generalnym rozwazaniu "pominac mało profesjonalne wypowiedzi pracowników", one sa istotnym elementem obrazu.

2. Jaki to wiekszy problem ? ;-) Czyj problem ? ;-) Twoj problem czy MR. Chyba oni powinni sie umiec obronic - ale wola w to brnac.

3. Nasze posty ??? Raczej posty MR + poplecznikow szkodza MR.

 

Tak naprawdę to cała negatywna atmosfera nie jest podsycana przez pracowników Rusta a poprzez ich konkurencję, byłych pracowników którzy się świetnie bawią dokopując Rustowi.

 

Tez mi to przychodzilo do glowy, ale ... zakladam ze nick Mebel Rust jest prawdziwy - w koncu on zapraszal do kontaktu i ten kontakt dostales. Mebel Rust nigdy nie odcial sie od innych swoich poplecznikow, ani nie kwestionowal ich wypowiedzi - jakoby byli z konkurencji. Wprost przeciwnie - zarzucal to antagonistom Rusta. Wiec tego rodzaju tlumaczenie nie jest dla mnie wiarygodne.

 

Jeżeli mamy być wiarygodnym forum to powinniśmy przestać dokopywać leżącemu - on z nami tutaj nie ma szans a my wychodzimy na pieniaczy.

 

W koncu to pojeli ? ;-). Jesli tak, to nadal maja szanse sie podniesc zamieszczajac tu odpowiednie wpisy - nie bede mowil jakie bo pisala to niejedna osoba. A jak sa na tyle ... zeby tego nie zrobic to i tak nic sie nie zmieni. Przeciez ten watek jeszcze przez kilka lat bedzie mial super pozycje w googlach - i to niezaleznie od tego czy ktos go bedzie kontynuowal jeszcze 2 lata czy tez dzisiaj sie zakonczy.

 

sławetny post Oli z Marketingu nie był napisany przez osobę wskazaną przez nick

 

I to Ty nas musisz o Tym informowac ? Skoro MR do niego sie nie odniosl to pewnie mu pasowal. Nie wierze.

 

...niszczyć reputację a starać się wymusić dobre zmiany to dwie różne sprawy ...

 

Ty to naprawde "do rany przyloz" jestes.

Bo mi to sa obojetne zmiany w MR.

Dla mnie wazne jest zeby takich firm na rynku nie bylo. Czy sie zmienia czy padna - to mi juz obojetne.

 

Zmienic moga sie oni tylko sami - nikt na nich tego nie wymusi.

 

Ale dla mnie rownie dobrze moga pasc po tym jak wystaczajaca ilosc osob przeczyta ten watek, a niech w ich miejsce pojawia sie firmy szanujace klientow.

 

pozdrawiam

saper

 

(nie z Rusta, nie z konkurecji - w ogole z calkiem innej branzy - IT)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 820
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

nie chce mi się tego wszystkiego dokładnie czytać

ale podoba mi się, że każda ze stron stara się udowodnić, że obsługa jest git albo be

ten kto napisze, że git - to z buta, ten co napisze że be - popierany

przeca sprzedawca mógł mieć chorobę szalonych krów, zły dzień, ktoś mu w kieszeń nas... itp itd

przeca klient mógł również mieć zły dzień, chciał być przez kogoś dopieszczony, miał swe wymagania itp itd

 

czy to wina MR, że czynnik ludzki zawodzi?

może, gdyby sprzedawcy byli na prowizji inaczej by to wyglądało?

czy takie podejście o jakim tu pierdo.licie bez sensu ma miejsce w każdej placówce?

czy zawsze i wszędzie biedny klient jest traktowany per noga przez bezdusznych sprzedawców/handlowców?

 

z pewnością można sugerować się informacjami z forum, ale i tak końcowy wybór i ocena powinien należeć do osoby, która na coś tam się decyduje

towar jak towar, co tu dyskutować

 

ktoś został potraktowany źle - wierzę

ktoś został potraktowany dobrze- mam nie wierzyć?

na jakiej podstawie mają to być prawdy uniwersalne?

bo 2 czy 3 osoby podzieliły się swoją traumą dot. kontaktów z przedstawicielami jakiejś tam firmy?

bo 2 czy 3 osoby pojechały z miodziem i peanami?

 

niezbędny jest zdrowy rozsądek i tyle

 

możecie ganiać własny ogon dalej

nawet zabawnie to wygląda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chce mi się tego wszystkiego dokładnie czytać

ale podoba mi się, że każda ze stron stara się udowodnić, że obsługa jest git albo be

ten kto napisze, że git - to z buta, ten co napisze że be - popierany

przeca sprzedawca mógł mieć chorobę szalonych krów, zły dzień, ktoś mu w kieszeń nas... itp itd

przeca klient mógł również mieć zły dzień, chciał być przez kogoś dopieszczony, miał swe wymagania itp itd

Kazdy ma slabszy dzien, kazdy popelnia bledy. Sek w tym zeby umiec sie do tego przyznac, przeprosic ew. naprawic. Ludzi/instytucji ktorzy tego nie potrafia trudno obdarzac sympatia/szacunkiem.

czy to wina MR, że czynnik ludzki zawodzi?

No raczej MR (kierownictwo) firmy odpowiada za swoich pracownikow. Nawet jesli sie do tego nie poczuwa, to i tak firma ponosi konsekwencje. A za losy firmy odpowiada kierownictwo -a wlasciwie wlasciciel ktory to kierownictwo ustanawia.

...

możecie ganiać własny ogon dalej

nawet zabawnie to wygląda

 

Chyba forum jest po zo zeby dyskutowac. Chocby po to zeby Cie rozbawic. Jak nudzi, to mozna nie czytac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ulala

co do rozbawienia mnie

właśnie zmazałeś mi uśmiech z twarzy :-? łzy płyną mi jak grochy, koo..., gdzie ja teraz z takimi opuchniętymi gałami się pokażę :-?

wszystko co trzeba było powiedzieć padło na pierwszej stronie

jak na razie glanujesz tych na tak

 

źle Ci nie życzę, ale pomyl się...

choć raz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w punktach:

 

1. chciałbym podziękować za uświadomienie, że MR są tak wyjątkowe, byłem w rzeczonym salonie we Wro. jakieś 2 mies. temu - ciężko coś powiedzieć o obsłudze, bo była "niewidzialna"

 

2. Stefanko-najgorszą robotę robi sam MR swoimi wypowiedziami, jego taktykę i wypowiedzi zrzuciłem do dokumentu i żona ma świetne materiały dla studentów pt. jak nie należy ... (tylko nie wiem, czy to podpada pod wartości materialne ;)

 

3. Rezi - kupy by się nie trzymało. Rozumiem, że namiary do kontaktu dostałeś od formułowicza MR? Jeśli tak, to jak on może kolaborować z konkurencją, broniąc przy okazji Toma, Śnieżkę itp. Chociaż swoją drogą, to świetny pomysł, perfidny, ale świetny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój slogan, który przełamie tą bełkotliwą sztampe o tym jak cenimy, wierzymy i doceniamy.

mój jest taki zwyłky, tak po ludzku, tak swojsko

mój slogan brzmi:

 

tak jak facet śni o biuście

baba śni o kuchni w ruscie

 

to mi sie przypomniał taki kawałek

 

ROOTS ...

BLOODY ROOTS ...

 

ach ta Sepultura

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jestem jeszcze przed montażem mebli kuchennych (myślę, że to będzie rozstrzygane za rok). Obecnie natomiast szukam, dowiaduję się ,oglądam... Zdjęcia kuchni przedstawione w tym wątku nie przykuły mojej uwagi. Są dość standardowe, typowe, zwyczajne w złym tego słowa znaczeniu. Ja również jestem miłośniczką prostych, tradycyjnych form i rozwiązań, ale te zaprezentowane na zdjęciach są - w mojej ocenie - niezbyt ładne. Oczywiście nie chcę tu wywołać dyskusji o gustach, wyrażam yłącznie swoją opinię. Czytałam ten wątek od początku, od zapowiedzi zdjęć super kuchni i może dlatego moje roczarowanie jest tak duże. Pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jestem jeszcze przed montażem mebli kuchennych (myślę, że to będzie rozstrzygane za rok). Obecnie natomiast szukam, dowiaduję się ,oglądam... Zdjęcia kuchni przedstawione w tym wątku nie przykuły mojej uwagi. Są dość standardowe, typowe, zwyczajne w złym tego słowa znaczeniu. Ja również jestem miłośniczką prostych, tradycyjnych form i rozwiązań, ale te zaprezentowane na zdjęciach są - w mojej ocenie - niezbyt ładne. Oczywiście nie chcę tu wywołać dyskusji o gustach, wyrażam yłącznie swoją opinię. Czytałam ten wątek od początku, od zapowiedzi zdjęć super kuchni i może dlatego moje roczarowanie jest tak duże. Pozdrawiam :wink:

 

Kolejny pieniacz :wink:

Ależ sie rozplenili :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

perm , saper

 

Wszyscy zostaliśmy włożeni do worka obojętnie czy mamy rację czy nie i wierz mi trudno jest przekonać kogoś o naszej słuszności forumowej opinii kto prosto w twarz udowadnia ci ze połowa negatywnych postów to bzdety wyssane z palca.

Mogę wypowiadać się tylko o moim przypadku, miałem tyle cywilnej odwagi ze przestałem być anonimowy porozmawiałem z firmą i wg mnie stanęli na wysokości zadania koniec kropka temat zakończony.

 

Kierownik piaskownicy oznajmił że MebleRust były be ale już nie są. Kamień z serca bo miałem wątpliwości :).

Pamiętaj tylko ze przychodząc gościnnie do cudzej piaskowni to się do niej nie s...a bo mogą się pobrudzić inne dzieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ulala

co do rozbawienia mnie

właśnie zmazałeś mi uśmiech z twarzy :-? łzy płyną mi jak grochy, koo..., gdzie ja teraz z takimi opuchniętymi gałami się pokażę :-?

 

I tak nie rozumiem o czym do mnie piszesz, wiec mozesz juz zaprzestac ;-).

 

wszystko co trzeba było powiedzieć padło na pierwszej stronie jak na razie glanujesz tych na tak

 

źle Ci nie życzę, ale pomyl się...

choć raz...

no nie przesadzaj, piszac kazdy mialem tez siebie na mysli ;-).

 

EOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

perm , saper

 

Wszyscy zostaliśmy włożeni do worka obojętnie czy mamy rację czy nie i wierz mi trudno jest przekonać kogoś o naszej słuszności forumowej opinii kto prosto w twarz udowadnia ci ze połowa negatywnych postów to bzdety wyssane z palca.

1. Nic mi o tym nie wiadomo zeby ktos wkladal mnie do jakiegos worka. MR ? ;-) Nie interesuje mnie to.

 

2. Chyba nie ma czegos takiego jak "słusznośc forumowej opinii ". Jest forumowa dyskusja i kazdy czytajacy wyrabia sobie jakies tam zdanie, ktore ewentualnie wykorzysta do swoich dzialan, lub ewentualnie przekaze jakims znajomym.

 

3. Ja akurat nie chce nikogo do niczego przekonac. Tutaj przeciez nigdy nie zapadnie zaden wyrok ! To jest po prostu dyskusja na dany temat.

 

4. Nie sadze ze mozna udowodnic ze polowa negatywnych postow to bzdety. Napisz prosze jak ten dowod wygladal.

 

 

Mogę wypowiadać się tylko o moim przypadku, miałem tyle cywilnej odwagi ze przestałem być anonimowy porozmawiałem z firmą i wg mnie stanęli na wysokości zadania koniec kropka temat zakończony.

 

OK.

Kierownik piaskownicy oznajmił że MebleRust były be ale już nie są. Kamień z serca bo miałem wątpliwości :).

Pamiętaj tylko ze przychodząc gościnnie do cudzej piaskowni to się do niej nie s...a bo mogą się pobrudzić inne dzieci.

 

???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj tylko ze przychodząc gościnnie do cudzej piaskowni to się do niej nie s...a bo mogą się pobrudzić inne dzieci.

 

W tym własnie problem. Nagle okazuje się że to wszystko to s...nie a ci którym coś się nie podoba to pieniacze. Żałosne to. Kolega ze studiów mówisz? Dla mnie już nigdy nie będziesz wiarygodny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Państwo, chciałabym podzielić się z Państwem moją refleksją na temat forów i na temat tego, jaką odwagę i siłę daje nam anonimowość oraz jaką krzywdę możemy nieświadomie i zupełnie przypadkiem komuś wyrządzić. Do wypowiedzenia się na tym forum skłonił mnie fakt, że jestem zadowoloną z obsługi potencjalną klientką firmy Mebel Rust. Pewnie nie zrobiłabym tego, gdybym nie przeczytała artykułu „Bezbronność w sieci”, który ukazał się w ostatni numerze „Twojego Stylu” i który polecam wszystkim forumowiczom. Co prawda z wiadomych względów dotyczy on celebrytów, ale nie zmienia to faktu, że znajduje zastosowanie również w tej sytuacji. Wpisy na forum spowodowały, że znana polska siatkarka Dorota Świeniewicz wycofała się z gry z reprezentacji Polski. Dla wielu z forumowiczów to nic nieznacząca zabawa, sposób na oderagowanie dnia codziennego, a dla tych ludzi to może być sprawa całego ich życia. Dyskusje na temat wolności w internecie toczą się coraz częściej, na forach dowiadujemy się wielu rzeczy i ostrzegamy przed złymi wykonawcami, nieuczciwymi firmami, co z zasady jest słuszne, ale jak wszystko w życiu podlega wypaczeniu. Wszystkim, którym podobają się Meble Rust polecam wizytę w salonie w celu osobistego zweryfikowania przedstawianych tu doświadczeń, a Panu Panie Mebel radzę zrezygnować z udziału w tej dyskusji, bo faktycznie nie ma Pan szans w starciu z forumowiczami, nawet, jeśli chce się Pan poprawić i dlatego prowadzi ten dyskurs.

 

Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mylisz się

co ma wspólnego atak na osobę z wyrażeniem opinii n/t obsługi przez jakąkolwiek firmę?

nic

fakt zaszczucia osoby nie da się porównać z niczym innym, to jest po prostu zaszczucie i tyle i aż tyle, ale wtedy najlepiej nie czytać, po co się stresować czymś na co nie ma się wpływu

 

a MR bronie się strasznie nieudacznie, wręcz popychając się do dołu wykopanego raptem przez 3 niezadowolonych klientów

 

gdyby ich tylko tylu było, a nawet dodajac tych zadowolonych to jaką grupę ludzi tu mamy, 6-7 osób?

jest to grupa reprezentatywna? - nie, podejrzewam, ze firma z tematu, ma o wiele więcej klientów, niż rzeczone w/w osoby

fakt potraktowania per noga zapewne niezaprzeczalny, bo czemu nie dać wiary

przede wszystkim, w miarę mozliwości, nie generalizować bo to jest złe, a nie wyrażenie WŁASNEJ opinii opartej na WŁASNYCH doświadczeniach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...