Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RUST meble kuchenne, kuchnie: opinie, uwagi, zdjęcia, inspiracje


akinom

Recommended Posts

Właśnie jestem na etapie zamawiania kuchni Rust. Bardzo mi się podobają i po długich poszukiwaniach trafiłam w końcu na takie jakie mi pasują. Są extra- wyspa Torino pasuje akurat do mojej kuchni. Od początku z mężem mamy mieszane uczucia. Obsługa jest ok., projekt również. Tylko dlaczego przed poznaniem ceny mebli trzeba wpłacić 800 zł.!? Jeżeli zrezygnuję, bo cena jest za wysoka to te pieniadze przepadają. Pani powiedziała, że nie dają na meble rabatu w formie finansowej. Ewentualny rabat możemy dostać kupując u nich sprzęt, który jest o 30% drozszy niż np. w Saturnie. Jest to bardzo nieładny gest z ich strony, uważam że kupując meble za 70 tys. zł.mogliby sobie odpuścić zarabianie na sprzęcie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 820
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Właśnie jestem na etapie zamawiania kuchni Rust. Bardzo mi się podobają i po długich poszukiwaniach trafiłam w końcu na takie jakie mi pasują. Są extra- wyspa Torino pasuje akurat do mojej kuchni. Od początku z mężem mamy mieszane uczucia. Obsługa jest ok., projekt również. Tylko dlaczego przed poznaniem ceny mebli trzeba wpłacić 800 zł.!? Jeżeli zrezygnuję, bo cena mebli jest za wysoka to te pieniadze przepadają. Pani powiedziała, że nie dają na meble rabatu w formie finansowej. Ewentualny rabat możemy dostać kupując u nich sprzęt, który jest o 30% drozszy niż np. w Saturnie. Jest to bardzo nieładny gest z ich strony, uważam że kupując meble za 70 tys. zł. mogliby sobie odpuścić zarabianie na sprzęcie.Jestem przed podpisaniem umowy ale ciągle mamy mieszane uczucia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 70 tysięcy to chyba te meble ze złota a przynajmniej złote klamki?

 

Dla mnie to też jakaś abstrakcja :o . Materiały, okucia nawet na największą kuchnię nie powinny przekroczyć 15 tyś. (oczywiście raczej te z górnej półki) Sprzęt AGD niech będzie ze 30 tyś (też z tych droższych). Reszta za co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o sprzęt i negocjacje ceny mebli, to miałam podobne odczucia co koleżanka powyżej

widocznie nic się nie zmieniło w tej kwestii

mail z M Rust brzmiał:

 

"koszt zabudowy kuchni który pani podałem jest kosztem

 

mebli, cen mebli nie wolno nam negocjować,są to ceny

 

fabryczne.

 

Zamawiając w naszej firmie meble ze sprzętem AGD,

 

klient może uzyskać ceny promocyjne na sprzęt"

 

a te promocyjne ceny były 50% wyższe niż gdzie indziej :D

też nie rozumiem tej polityki

wolą nie sprzedać wcale niż sprzedać po rynkowych cenach (czyt. średnich)

opór materii nie zawsze popłaca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o sprzęt i negocjacje ceny mebli, to miałam podobne odczucia co koleżanka powyżej

widocznie nic się nie zmieniło w tej kwestii

mail z M Rust brzmiał:

 

"koszt zabudowy kuchni który pani podałem jest kosztem

 

mebli, cen mebli nie wolno nam negocjować,są to ceny

 

fabryczne.

 

Zamawiając w naszej firmie meble ze sprzętem AGD,

 

klient może uzyskać ceny promocyjne na sprzęt"

 

a te promocyjne ceny były 50% wyższe niż gdzie indziej :D

też nie rozumiem tej polityki

wolą nie sprzedać wcale niż sprzedać po rynkowych cenach (czyt. średnich)

opór materii nie zawsze popłaca

 

Wszystko to wskazuje na firmę oferującą bardzo dobrej jakości towar, atrakcyjny pomimo wysokiej ceny ale z poważnymi niedociągnięciami w marketingu. Rozumiem że właściciel firmy może się na tym nie znać ale na pewnym etapie trzeba już zatrudnić specjalistów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 70 tysięcy to chyba te meble ze złota a przynajmniej złote klamki?

 

Dla mnie to też jakaś abstrakcja :o . Materiały, okucia nawet na największą kuchnię nie powinny przekroczyć 15 tyś. (oczywiście raczej te z górnej półki) Sprzęt AGD niech będzie ze 30 tyś (też z tych droższych). Reszta za co?

 

Jak to za co??????

Za obsługę :roll: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 70 tysięcy to chyba te meble ze złota a przynajmniej złote klamki?

 

Dla mnie to też jakaś abstrakcja :o . Materiały, okucia nawet na największą kuchnię nie powinny przekroczyć 15 tyś. (oczywiście raczej te z górnej półki) Sprzęt AGD niech będzie ze 30 tyś (też z tych droższych). Reszta za co?

 

Jak to za co??????

Za obsługę :roll: :lol:

 

Wiadomo :)

W biznesie wszystko się musi bilansować. Te salony kosztują, sprzedawcy też. Właściciel samochody dobre pewnie lubi jak każdy. Pytanie tylko czy to wszystko mimo takich cen faktycznie na siebie i na szefa zarabia no ale tego się pewnie nigdy nie dowiemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że kolejny wątek dot. firmy Rust tętni zyciem i zastanawiam się nad dwoma rzeczami:

 

1. Co jeszcze zrobią pracownicy firmy Rust, żeby jeszcze bardziej ośmieszyć się na FM i czy można bardziej?

 

2. Ile zarabiają pracownicy salonów, ze z taką pogardą traktują potencjalnych klientów nie wyglądających na takich co mają pieniądze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wszystko to wskazuje na firmę oferującą bardzo dobrej jakości towar, atrakcyjny pomimo wysokiej ceny ale z poważnymi niedociągnięciami w marketingu. Rozumiem że właściciel firmy może się na tym nie znać ale na pewnym etapie trzeba już zatrudnić specjalistów.

cały czas, czyli od ponad 2 lat o tym piszemy

marketing i szacunek dla drugiego człowieka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahahah, ale smieszności wypisujecie.

 

Jak to możliwe, żeby producent mebli- nie producent sprzętu AGD nie narzucał marży na tymże właśnie sprzęcie?! Chyba Wam się coś pomieszało? Jaki sensowny powód miałby nimi kierować, żeby nie zarabiać na tym? Nie są żadnym sklepem ze sprzętem a biorą na siebie odpowiedzialność chociażby związaną z montażem tego sprzętu. Chyba to normalne, że przecież nie dla zasady ma się coś w ofercie tylko dla zarobku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahahah, ale smieszności wypisujecie.

 

Jak to możliwe, żeby producent mebli- nie producent sprzętu AGD nie narzucał marży na tymże właśnie sprzęcie?! Chyba Wam się coś pomieszało? Jaki sensowny powód miałby nimi kierować, żeby nie zarabiać na tym? Nie są żadnym sklepem ze sprzętem a biorą na siebie odpowiedzialność chociażby związaną z montażem tego sprzętu. Chyba to normalne, że przecież nie dla zasady ma się coś w ofercie tylko dla zarobku.

 

Ignorować, ignorować!

 

Nie dajmy się trollizmowi sterowanemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahahah, ale smieszności wypisujecie.

 

Jak to możliwe, żeby producent mebli- nie producent sprzętu AGD nie narzucał marży na tymże właśnie sprzęcie?! Chyba Wam się coś pomieszało? Jaki sensowny powód miałby nimi kierować, żeby nie zarabiać na tym?

a niech ma i 200% narzutu, ale zachwytów i braw za to nie zyska...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no jasne, że nie będzie zachwytu. Kwestia narzutu indywidualna sprawa- zależy od uznania i pewno innych kwestii (kosztowych rzecz jasna)

 

jeżeli jesteś pracownikiem firmy po powinni cię wyp... na zb.... p...sk z tej firmy za wk..... forumowiczów.

Jak robisz to z własnej nieprzymuszonej woli to żal mi ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...