Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RUST meble kuchenne, kuchnie: opinie, uwagi, zdjęcia, inspiracje


akinom

Recommended Posts

Wg mnie kuchnie Mebel Rust oraz ich obsługa spisują się bardzo dobrze.

Całe te zamieszanie powastało nie dlatego że jakiś klient został (podobno) źle obsłużony ale dlatego że redakcja postanowiła usunąć jakiś wątek. Cała ta sytuacja nijak się ma do mebli produkowanych przez tą firmę. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 820
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Wg mnie kuchnie Mebel Rust oraz ich obsługa spisują się bardzo dobrze.

Całe te zamieszanie powastało nie dlatego że jakiś klient został (podobno) źle obsłużony ale dlatego że redakcja postanowiła usunąć jakiś wątek. Cała ta sytuacja nijak się ma do mebli produkowanych przez tą firmę. Pozdrawiam!

 

działania PR

dlaczego tak późno ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że jesteście specjalistami w kreowaniu negatywnego wizerunku, czyli nie różnicie się niczym od przeciętego Polaczka... życzę firmie Mebel Rust takich marketingowców...

 

 

A ja zycze przedstawicielowiirmy Rust (lub osobie zwiazanej z ta firma) - odwagi w wystepowaniu pod wlasnym szyldem :) a nie tworzeniu nowego nicka i podszywania sie pod "bezstronnego" i "obiektywnego" forumowicza :):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że jesteście specjalistami w kreowaniu negatywnego wizerunku, czyli nie różnicie się niczym od przeciętego Polaczka... życzę firmie Mebel Rust takich marketingowców...

 

no prosze podejście godne Rusta - właśńie o tym piszemy tutaj

 

kochany, ten "polczek" pozwolił waszej firmie rozwój, a taką opinie jak mamy tutaj sami sobie zapracowaliście

 

działania PR ??

spalone na wejściu, jak nie ma się nic do powiedzenia lepiej siedziec cicho

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że się rozkręciłeś...

Nie jestem czytelnikiem forów, ale zawsze denerwują mnie takie akcje...

Ostatnia moja czynna aktywność na forum, to było forum dotyczące Victorii Beckham jak się nie mylę, napisałem prawie to samo co teraz, że Polaczki uwielbiają "robić ludziom źle", wieźcie lepiej przykłąd z niedoszłem posłanki samoobrony, niejakiej Karoliny, czy jakoś tak.

Ide z tego forum, to wszystko co miałem do powiedzienia. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak się zastanawiam dlaczego np. Zielonooka czy Kuleczka nie mogły się doprosić, żeby redakcja zablokowała im skrzynkę PW, żeby nie dostawały wiadomości od danych forumowiczów, dlaczego Sebo8877 dostał bana niby to za reklamę? Ma w nosie forumowiczów, ale jak tylko zgłosi się jakaś firma to latają przy niej jakby niewiadomo co to było.

 

Bo pieniążki z tego mają.

a jakby tak np. grudniowego Muratora nie kupić :roll:

a Redakcja niech zwroty do RUST- a prześle pod choinkę z życzeniami od forumowiczów 8)

PS. usuniętego wątku nie czytałem :oops:

przydałoby się jakieś streszczenie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jamles, nie płacz :D :wink:

 

W tamtym wątku w zasadzie nie było nic takiego, po prostu paru niedoszłych źle potraktowanych klientów się poskarżyło i parę propozycji odpowiedzi :D Coś tam o jakichś mercedesach (nie lubię) i trabantach (też nie lubię) :wink:

 

Można by pomyśleć, że mieli pecha po prostu i trafili na kiepskich handlowców. Dopiero po usunięciu wątku wiadomo, że to nie był pech, tylko świadome działanie i polityka firmy :D "Nie dla Polaczków" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jamles, nie płacz :D :wink:

 

W tamtym wątku w zasadzie nie było nic takiego, po prostu paru niedoszłych źle potraktowanych klientów się poskarżyło i parę propozycji odpowiedzi :D Coś tam o jakichś mercedesach (nie lubię) i trabantach (też nie lubię) :wink:

 

Można by pomyśleć, że mieli pecha po prostu i trafili na kiepskich handlowców. Dopiero po usunięciu wątku wiadomo, że to nie był pech, tylko świadome działanie i polityka firmy :D "Nie dla Polaczków" :wink:

ja ze śmiechu się popłakałem :lol: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...