Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Kotły Zębiec z podajnikiem


pedro-p11

Recommended Posts

Witam!!!

 

mam pytanie odnośnie kotłów firmy Zębiec a mianowicie KP 20KW z podajnikiem na eko groszek... Jak sie sprawują? Czy jakieś problemy były? Albo polecacie jakąś inną firmę byle do 7500zł Bardzo proszę o odpowiedź

pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Witaj,

 

ja zakupilam miesiac temu taki sam piec i... wszystko byloby fajnie aby sie nie zrywalo slimaka. Pochodzil ze 3 dni (ladnie chodzil) i sie zaczelo.

Mąż go rozebral i sie okazuje ze czesci sa krzywo zlozone i przymocowane.

Zlozylismy reklamacje i podobno za tydzien maja przyjechac i sprawdzic/naprawic.

Zobaczymy co dallej.

pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczytaj forum...wpisz w szukaczce "Zębiec" ...znajdziesz mnóstwo konkretnych wypowiedzi :wink:

nie mam, ale kiedyś rozważałam zakup-poczytałam forum, pogadałam z forumowymi specami i zrezygnowałam ... z wielu powodów z których najważniejszym była rewelacyjna oferta na inny piec (Fakora z podajnikiem )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year później...

A wiec na poczatku zrywalo sprzeglo bardzo czesto - tzn, co kilka dni, maz naprawial, cos tam robil - ale ciagle to samo, wiec zglosilismy reklamacje - przyjechali - naprawili, potem za miesiac to samo - wiec znowu przyjechali - naprawili. I od tego czasu - odpukac - piec dziala jak zegareczek. Nic sie nie psuje...

 

Ogolnie jestem z niego zadowolona- maz probowal roznych ustawien - -i teraz dobrze dziala i jest ekonomiczny - zaladunek mniej wiecej raz na tydzien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie!

 

dziekuje za wszystkie odpowiedzi, troche wiecej na forum posiedzialem i kupiłem jednak HKS LAZAR ekoKOMFORT automat i naprawdę nie żałuję...Jedynie na początku było tak samo jak u Ciebie zrywała sie zawleczka zadzwoniłem po serwis był ok w 40min przeczyścił wszystko wyciągnął ślimak włączyli no i na początku działał ale po 1godz znowu się zerwał. Tak wiec zadzoniłem do Pana Lazara prosząc o wymiane układu podającego... Następnego dnia kurier był pod domem i od tej chwili dobrze już chodzi bez zarzutów. Jedynie mam jeszcze problem z doborem czasów podań i przerw w trybie palenia bo albo się węgiel nie dopala albo się strasznie żużluje. (podawanie14sek przerwa 40sek) Jeśli wiecie jak to zmienić proszę o odpowiedź.

 

dziękuję i pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...