Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Mieszkanie w starym domu i remont (prawie) generalny


OK

Recommended Posts

Moze i nie brzoza, ale bardzo podobna do brzozy z Ikea-owskich kuchennych mebli Adel. Mniejsza z tym, mi sie tez podoba to polaczenie z szarym polerowanym gresem.

 

ps to czeresnia :wink:

 

Też się już doczytałam, że czereśnia :lol: Brzoza jest bardziej złocista i właśnie brzoza mi średnio do szarego pasuje :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • OK

    6251

  • malgos2

    2112

  • kachna28

    1536

  • monia i marek

    948

Najaktywniejsi w wątku

Ja też mam na oku właśnie taki styl mebli do kuchni i kolor prawie identico, nawet rozważam BRW, ale najpierw uderzę do stolarza co mi robił obecne meble, bo fronty są do kupienia osobno a liczy się też jakość wykonania reszty. Ja do moich mebli widzę beżowe płytki w kolorze trawertynu i opaska na około kuchni z paneli wenge kiboto. A mocniejszym akcentem kolorystycznym będą dodatki i dzięki temu łatwo będę mogła zmieniać klimat kuchni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poglądowo bardzo mi leży to połączenie kolorów, ale może dlatego, że ja ogólnie lubię połączenie kolorów ciepłych z zimnymi :roll: Brąz z szarym lub zielonym dużo bardziej mi się podoba niż brąz z beżem :roll:

 

Wg mnie, do takich mebli to ta mozaika by całkiem nie pasowała :roll: Raczej właśnie jakieś szkło lub stal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

samigom, dzięki za komplementa :oops: :D I gratuluję wytrwałości - przedrzeć się przez te blablablania... :o :lol:

:D Warto było, bo mieszkanko po remoncie prezentuje się świetnie! I nie ukrywam, natchnęłam się w kilku sprawach

 

Śliczna wanna, możesz podać producenta?

Podaję -Ideal Standard -koszt ok. 2400 :( ... Nadal myślę...

Dzięki za namiary, ja też myślę... podoba mi się, ale jesteśmy już na takim etapie, że szukamy alternatywnych rozwiązań... niestety...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :D

U mojej mamy w ubikacji jest szara ceramika (muszelka :oops: :wink: i umywalka) - wygląda bardzo fajnie i na pewno nie brudno :D Beżu nigdy nie widziałam, ale przypuszczam, że to też kwestia zgrania z innymi kolorami - przy białych kaflach na bank wygląda na zapuszczone, ale przy ciemniejszych kolorach może być w porządku :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam to, ja widzialam kibelek czarny, taki grafitowy z perłowym połyskiem :lol: Parę lat temu to było, w sklepie i się zakochałam :o :oops: Cena była tego jakaś horrendalna. Traf chciał, że kilka dni później zobaczyłam to u kogoś :o :o :o Dramat - zacieki, każda kropelka wody osobno, tragedia :-? Milość prysła jak sen jaki złoty :lol:

Ale te szare są dość jasne i brud na nich widać tak samo jak na białych, nie mniej, nie więcej. U mamy są takie szaroróżowe płytki (kurcze, jak to piszę to mi się niedobrze robi, ale wygląda całkiem fajnie :lol: ), a z białym pewnie byłoby dużo gorzej - zrobiłoby się cukierkowo :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie ja nad tym mysle, bo mam miec bez na scianach (jedyne odstepstwo od ukochanej bieli to lazienka i WC), ale wlasnie maz mi tu cos sciemnia, ze akryl niedobry, bo matowieje i sie rysuje. Mam doswiadczenie (podobnie zreszta jak on) tylko z tymi "starozytnymi" akrylowymi wannami. Jak one sie sprawuja przy intensywnym uzytkowaniu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiadomo, jak się sprawują :o :wink:

Ja swoją używam od stycznia i to trochę za mało czasu na ocenę zniszczeń :roll: Jak na razie żadnych nie ma :wink:

Ale wkurza mnie ten osad, który na stalowej się prawie nie robił :x Może się przyzwyczaję do pucowania wanny po każdym użyciu :x Nie mam wyjścia :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...