Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Mieszkanie w starym domu i remont (prawie) generalny


OK

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 16,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • OK

    6251

  • malgos2

    2112

  • kachna28

    1536

  • monia i marek

    948

Najaktywniejsi w wątku

Dąb jest w wybarwieniu dębowym :wink: Tzn. tylko lakier bezbarwny, półmat. Trochę żałuję, że nie jest olejowany, ale chcieli więcej kasy za olej :-? Najwyżej, jak się za parę lat ten lakier porysuje, to go sama zeszlifuję i zaolejuję :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu, ceny są przeróżne :roll:

m2 kosztuje od 150 do 1500 :-? Robocizna tak samo.

U Ciebie to na pewno inaczej się kształtuje, bo u mnie te ceny, jak wiesz, pochrzanione. A nie miałam czasu szukać po całej Polsce.

Trawertyny masz np. tu:

http://www.trawertyny.pl/oferta.html

To na pewno lepsze niż zdjęcia, które bym zrobiła - a to właśnie prawie ta sama firma, trawertyny mają "wydzielone" :wink:

 

Jak już pisałam, część kamieniarzy podaje cenę za m2 już z częściową obróbką, tzn. ze standardowym brzegiem (mała fazka), wtedy ta cena jest dużo wyższa. Ale jak znalazłam takiego u którego cena za m2 była bardzo niska, to się okazało, że obróbka kosztuje 2x więcej niż gdzie indziej :o Najlepiej wyceniać już gotowy projekt, bo sama cena za m2 nic nie mówi. Wyceniaj od razu z pomiarem, dostawą i montażem - wtedy będziesz miała realne koszty.

 

Na razie spadam na skład :wink: Ale mi się nie chce :-? :x

Będę pod wieczór. Pa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok- ja do tej pory nie mam firanek :o Niby kupione przed świetami ale brakło czasu na montaż karniszy, nauszycie ich.W święta służyły za to pięknie jako ozdoba na choince i dekoracje na stole świątecznym. :roll: A teraz nie chce mi się nic szyć :oops: dobrze ,że nikt nas nie podgląda-chyba :o
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, nikt Was nie podgląda. Ja mam budynek na przeciwko sypialni. I chodniczek. Niby w rozsądnej odległości, ale za blisko żeby z gołym oknem żyć. Na razie nie mam nic w oknie :oops: Tzn. zasłony szyje już mama, karniszy nie mam.

Firanki dzisiaj znalazłam - będą za 2 tyg. bo materiał na zamówienie. Też drogo jak diabli, ale pierwszy poziom cenowy 83/m. Za to idealnie takie jak chciałam - a to już dużo :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty kochana chociaż nieodpuszczasz -ja coraz częsciejdaje zawygraną i rezygnuje z coraz to innych rzeczy oczywiście poźniej żałuje (tak jak tych włączników wyłączników srebrnych ,które masz Ty).Tak trzymaj :lol: I co może się czegoś dziś napijemy ?(mam jeszcze winko :roll: -może lampeczkę?) :lol: :lol: :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...