Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Mieszkanie w starym domu i remont (prawie) generalny


OK

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 16,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • OK

    6251

  • malgos2

    2112

  • kachna28

    1536

  • monia i marek

    948

Najaktywniejsi w wątku

Pięknie, pięknie OK :D .

 

Strasznie się napracowałaś przy tym remoncie, ale warto było, bo będzie super mieszkanko :D .

Bardzo mi się podoba podłoga w kuchni i gdybym miała mieć klasyczną kuchnię to właśnie taką podłogę bym sobie zafundowała :D .

 

Mebelki cudne :D , ale to na pewno już wiesz.

Chyba się wproszę na kawkę do tego saloniku jak już będzie skończony, OK OK :wink: :D ?

 

Ja mam takie dwa fotele, tzn. nie takie jak Ty, tylko też stare i te moje są na mosiężnych kółkach i strasznie mnie te kółka $%&^$&, bo robią dziury w podłodze, albo ją rysują.

W związku z tym stoją na dywanie :wink: co też mnie #$^#^, bo dziurawią na odmianę dywan :wink: .

 

Bardzo bym chciała pozbyć się tych kółek, albo coś z nimi zrobić, ale nie wiem jak by je można było "ulepszyć", żeby mogły stać bezpiecznie na podłodze.

OK - może masz jakiś pomysł :roll: ?

 

Aha, kraty wcale nie są takie złe, a na pewno bardziej bezpieczne niż rolety. Ja bym się ich nie pozbywała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie Soniko za miłe słowa :D

 

Układ podłogi zaproponowała mi pani w sklepie i bardzo mi się ten pomysł spodobał, choć tak naprawdę o niebo lepiej by to wyglądało na 30 metrach, zamiast 10.

 

Jeśli chodzi o te kółka, to chyba można teraz dostać takie miękkie - jak do mebli biurowych - są różne w zależności od rodzaju podłogi. Zresztą moja Mama ma fotel na mosiężnych kółkach starych i te kółka mają coś w rodzaju otoczki z czegoś - nie wiem co to jest, takie białe, trochę jak kość wygląda (może to i kość? :roll: ), tak że nie rysują podłogi. Może te Twoje kółka są po prostu niekompletne? Zdejmować odradzam, bo to psuje mebel i szkoda :roll:

 

Na kawkę zapraszam serdecznie już po remoncie, bo kiedy te meble będą zrobione, to trudno powiedzieć - jak będą zawsze można kawkę powtórzyć :D :wink:

 

A temat krat jest na razie w odstawce - przypuszczam, że za parę lat (kasa) wspólnota się zdecyduje na remont elewacji, wtedy się zobaczy co i jak. Może coś jeszcze innego wymyślą?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czuję się zaproszona, dzięki :D .

Ja kiedyś mieszkałam w Warszawie, więc drogę powinnam z łatwością znależć :wink: .

 

Na 10m jak widać też można zaszaleć z takim wzorem i prezentuje się całkiem, całkiem :D .

 

A co do kółek, to antyk na gumianych czy plastikowych nogach :wink: :-? , chyba nie za bardzo :roll: .

One wyglądają mi na kompletne, tylko może są skrzywione czy cuś i chyba nie da się ich łatwo zdjąć. Może je czymś zakleić na okrągło :roll: ?

Jutro pstryknę fotkę tych nieszcząsnych nóg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam serdecznie, do mnie trudno nie trafić :D

 

Ja się spróbuje coś wywiedzieć na ten temat też. Mam trochę literaturki, a i po fachowcach latam i sklepach z dziwnymi rzeczami, bo mam jeszcze jakieś lampki do ponaprawiania itp. Mogę popytać przy okazji :wink: Zdjęcie na pewno pomoże, bo te moje kółka są mosiężne, ale sama część co się toczy już nie i właśnie takie widuję zazwyczaj - nie mam bladego pojęcia co to jest to białe na kółkach, na pewno nie plastik :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaję lepszą drogę do Tosinka:

http://forum.muratordom.pl/wolnoc-tosku-w-swoim-domku-komenentarze-uczesne-i-nie,t83421-240.htm

Ta wyżej prowadzi do Dziennika - Tosinek by nam łby poukręcała, jakbyśmy się porządziły w jej Dzienniku :wink:

 

Bianco, możesz zmienić u siebie w poście? Żeby na mnie nie było :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...