Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Mieszkanie w starym domu i remont (prawie) generalny


OK

Recommended Posts

No, powiedzmy, że pierwszy komplet kieliszków pójdzie do kosza - ale nie przypuszczam, żeby więcej :lol:

jednak chyba więcej :D

jeśli nie zamierzasz tego robić zawodowo bardziej opłaca się kupić gotowy produkt, parę razy uznałam że taniej coś zrobić niż kupić :-? i zanim kupiłam odpowiednie narzędzie wydałam kasę za którą kupiłabym 5 danych rzeczy , materiałów co napsułam zanim się naumiałam nie wspomnę :oops: , teraz mam i narzędzia i materiały i umiejętności ale jakoś nie robię, bo za dużo roboty :oops:

a w totka już "zainwestowałam" :lol: (opłaciłam podatek od głupoty)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • OK

    6251

  • malgos2

    2112

  • kachna28

    1536

  • monia i marek

    948

Najaktywniejsi w wątku

Akurat posługiwanie się lutownicą jest na tyle proste, że wystarczy komplet :wink: Jako dziecko się tym bawiłam, ile razy mój ojciec wyciągał lutownicę i coś robił :D On ma taką elektryczną - podobno jest słabsza, ale w obsłudze banalnie prosta. Te podgrzewane podobno trudniej, bo się trzeba nauczyć jak to cholerstwo rozgrzać, a potem się robi tylko dopóki nie wystygnie. Ale przypuszczam, że od mojego dzieciństwa sporo się zmieniło na lepsze w tym temacie :wink:

 

Zdróweczko :D Dłubię sobie w lampie do sypialni właśnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wzięłaś pod uwagę wytrzymałość szkła na temperaturę (są lutownice z regulacją , tylko jak ją ustawić :wink: )

jak zobaczyłam te kieliszki od razu włączyła mi się myśl że sama takie zrobię :lol:

ale szybko ją wyłączyłam :wink: przecież zaraz w totka wygram :D

 

zdróweczko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK -chyba nie palisz papierosów?!!! :o :evil:

zabrzmiało to jak "OK mam nadzieję że nie zrobiłaś siusiu na dywan"

:D

nie wiem skąd takie skojarzenie :oops:

Ja też nie wiem, bo nie mam dywanu :roll:

Ale też mi groźnie zabrzmiało, aż się przestraszyłam :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie boimy się :D , ale dłubię w tym cholerstwie i muszę połapać śrubki zanim odłożę :D

 

cholerka.. szkoda... ja kiedyś też miałam takie ciągoty -ale na szczęści mi minęło :-? Mam tylko nadzieję że ta paczka to Ci na miesiąc wystarcza:wink:

Tylko jak leżę w śpiączce :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie boimy się :D , ale dłubię w tym cholerstwie i muszę połapać śrubki zanim odłożę :D

 

cholerka.. szkoda... ja kiedyś też miałam takie ciągoty -ale na szczęści mi minęło :-? Mam tylko nadzieję że ta paczka to Ci na miesiąc wystarcza:wink:

Tylko jak leżę w śpiączce :wink:

często ci się to przytrafia?? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie boimy się :D , ale dłubię w tym cholerstwie i muszę połapać śrubki zanim odłożę :D

 

cholerka.. szkoda... ja kiedyś też miałam takie ciągoty -ale na szczęści mi minęło :-? Mam tylko nadzieję że ta paczka to Ci na miesiąc wystarcza:wink:

Tylko jak leżę w śpiączce :wink:

często ci się to przytrafia?? :lol:

 

Jeszcze nigdy - na złość wrogom :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio nie trafiłam w swoje urodziny :lol: Do kolektury, a akurat kumulacja była i czarny kot mi przebiegł drogę. Na bank bym trafiła, ale w jednym punkcie była kolejka, w drugim coś tam, a trzeci zepsuty :-? Ale wiem, że to był ten dzień :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...