Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Mieszkanie w starym domu i remont (prawie) generalny


OK

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 16,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • OK

    6251

  • malgos2

    2112

  • kachna28

    1536

  • monia i marek

    948

Najaktywniejsi w wątku

W zasadzie to już chyba większe roboty mam za sobą, więc mogę się zabrać na poważnie za pucowanie, a nie tylko sprzątanie po kolejnych ekipach :wink:

W sobotę jeszcze przychodzi hydraulik popodłączać sprzęta i muszę jeszcze elektryka ściągnąć, żeby skończył. Ale to już w zasadzie czyste roboty, więc mogę się zabrać za doprowadzanie podłóg do porządku itd.

Garderobę i szafę będę sobie pomalutku budować, zasłony - czekam na info, że przyszło szyny - mogą być lada dzień, zasłony do sypialni w zasadzie gotowe, firanki będą z szynami razem. Dziś dostałam tel., że są firanki do saloniku do odbioru - więc w sobotę odbiorę i będę szyć :wink: Zasłony do saloniku są w salonie jeszcze i czekają aż się zbiorę i je kupię, a kupię je, jak się zbiorę i policzę i m potrzebuję na obicia do mebli - mam nadzieję na jakiś rabat, bo materiał jest diablo drogi :wink:

 

A renowacja mebli do saloniku chyba będzie musiała poczekać jakąś chwilę (może rok, może dwa :roll: :-? ) na kaskę :evil: Więc chyba nabędę jakąś niedrogą sofę do saloniku, stół jest, krzesła są i na razie będzie tak :wink:

 

Itd itd itd :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lampy takie z podtekstem erotycznym :wink: (gołe) to chyba wszystkie takie będę miała .

 

a ta w lustrze łazienkowym to ty??

 

Czujne oko konsomolca :evil: Ja :lol:

 

Jeszcze jakiś czas temu miałam tylko erotyczne lampy, a teraz mi zostały jeszcze bardziej erotyczne, sterczące kabelki :lol: Będę je sukcesywnie doprowadzać do przyzwoitości 8) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja od dziecka mam je na żywca. Jak się kiedyś w podstawówce urwałam ze szkoły do fryzjera - to baba się darła na cały zakład (wtedy jeszcze salonów nie było :lol: ): "15 wiochen i tyyyle siwych włosów" :lol: :lol: :lol:

 

Te wiochny to do końca życia zapamiętam :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czytałaś o tych posłańcach od zalotnika co ich w łaźni ugotowała :o

i o podatku w postaci wróbla od chałupy co to płonące coś tym wróblom przywiązała i puściła do domu, i całą wiochę z dymem puściła??

mocarna kobieta i nie ze swojego czasu jakby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...