Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Mieszkanie w starym domu i remont (prawie) generalny


OK

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 16,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • OK

    6251

  • malgos2

    2112

  • kachna28

    1536

  • monia i marek

    948

Najaktywniejsi w wątku

Kasiuwłaśnie przypaliłam pierwsze żarełko :oops: :lol:

Ale chyba nie przez NAS? :-?

 

Troszeczkę :wink: :wink: :wink:

A tak naprawdę, to postanowiłam wypróbować ten środkowy palnik turbo :roll: No to wypróbowałam :wink: :lol: :lol: Działa jak burza :lol:

 

Tego mi właśnie zawsze brakowało - szybkiego i intensywnego smażenia 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK bardzo mi sie podoba ta Twoja kuchnia. Pomysł! To widać odrazu. Wszsytko przemyślane, madrze zaplanowane, wygospodarowane. A do tego ładnie skomponowane! Blatów CI zazdroszczę :oops: ja nie będę mieć takich śliczncyh a BARDZO bym chciała :( Są śliczne!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Mayland :D O blatach już pisałam - będę je przeklinać przez najbliższe 20 lat przed pierwszym :roll: :wink:

A kuchnię po prostu starałam się zaplanować tak, żeby mi było wygodnie :D Z doświadczenia wiem jakie wysokości i gdzie co powinno być. Jakoś to wyszło, choć już wiem, że w paru miejscach się pomyliłam, nie zauważyłam i można było zrobić lepiej. Ale to chyba zawsze tak jest :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzien dobry :)

 

no, ja wiedzialam , ze tak bedzie :)

znaczy - jaka ladna kuchnia, a pomysl z piecem kaflowym i poduchami swietny :)

 

martwie sie tylko, ze z komputer za wysoko i bedziesz musiala korzystac na

stojaca :wink:

 

milego dnia :D

 

ps. czy drzwiczki od pralki sa przymocowane do drzwi szafki i otwieraja sie razem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Helou :D

To tylko tv, więc nie będzie za wysoko. Muszę tylko opracować jakiś patent żeby go pochylić w drugą stronę, do przodu :)

 

Drzwiczki do pralki nie są przymocowane do drzwiczek zabudowy i otwierają się osobno. O ile się orientuję wszystkie pralki do zabudowy tak mają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też myślałam, że te drzwiczki tak w symbiozie żyją ;) Fajny pomysł z garderobą miałaś. Też będę cos kombinować bo nasza sypialnia nie za duża a ciuchów multum. Szczególnie polary mężowe doprowadzaja mnie do szału. W obecnej szafie mieszczą się dwa na półce , stąd pewnie zwyczaj wieszania ich gdziekolwiek. Stolik śniadaniowy też mi sie bardzo podoba. Ogólnie ładnie u Ciebie. Można już gości zapraszać i odpocząć po pracy jest gdzie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bea, zapraszam serdecznie :D Faktycznie już gości można zapraszać to zapraszam :D Wszystkie Was zapraszam serdecznie :D

Na miejscu to łatwiej pokazać co, gdzie, jak i dlaczego :D No i teraz to prawie co dzień jakieś drobiazgi będą dochodzć :wink:

Dziś odebrałam firanki do saloniku - ja mówię panu, że po firanki przyjechałam, a pan mi "a po te zasłonki" :lol: No tak, wychodzi na to, że sobie zasłony wieszam w miejsce firanek :lol: Ale takie warunki :-? A materiał jest śliczny :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drzwiczki nie żyją w symbiozie, wygląda to tak z zamkniętymi drzwiczkami:

http://images34.fotosik.pl/122/be1bf743e15ca642med.jpg

Zawiasy od frontu szafki są montowane bezpośrednio na pralce, z drugiej strony montowane są magnesy domykające. Jutro postaram się zrobić dokładne zdjęcie, jak to wygląda - może komuś się przyda :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OOOOOOOOOOOO matko...OK czy ty takie tempo musisz mieć... :o

Jakbym coś chlapneła to może bym nadążyła, a tak na czeźwo to nie bardzo wychodzi.... :oops: ....

 

Oglądam, czytam, oglądam, czytam i tak w kółko...ech...pijaczki jedne... :lol:

 

To co na fotkach pokazujesz - to naprawde twoje mieszkanko?????NONONO...

PIĘKNIE>>>> :D

 

Pozdrawienia od dużej....ciężarnej... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O.K. dawno mnie nie było u ciebie na kawusi a tu wreszcie jest gdzie ją wypić. Super!!! Patent z pralką jest boski.

 

A ja znowu siedzę w łóżku z anginą, a wczoraj zabrało mnie pogotowie z podejrzeniem sepsy. Strachu się nie najadłam. W życiu czegoś takiego nie przeżyłam choróbsko wzieło mnie w 4 godziny, gorączka 40 - koszmar. Zaczynam szanować życie. Sorki, ze tu ale nie mam się komu wypłakać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...