Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Mieszkanie w starym domu i remont (prawie) generalny


OK

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 16,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • OK

    6251

  • malgos2

    2112

  • kachna28

    1536

  • monia i marek

    948

Najaktywniejsi w wątku

Tosinku, a autkiem dojadę? :wink:

 

A na serio, to jestem pewna, że nie ma co szukać gotowych, bo to jest zupełnie inny wymiar :lol:

 

Za to dziś nabyłam w LM trzy małe puszeczki farby i jeden spray - będę eksperymentować :lol: A, i znalazłam ramki do kratki :lol: W Ikei mają ramki do obrazków prawie akurat w tym wymiarze, co potrzebuję :wink: A w ogóle to muszę jeszcze popatrzeć na gotowe fronty kuchenne - przecież tam mam i kratkę i ramkę - 2w1 :lol: Jak mi wyjdą eksperymenty z farbami, to jestem w domu :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK - pytałaś się co u Ani - sama nie wiem to tej francy już ponad miesiąc nie widziałam :lol: ...no jak byłam ostatni raz - to planowała gdzieś w marcu założyć interet u siebie...a wszystko przez to że tam gdzie do tej pory mieszkała - ma miec do marca - a dwóch abonamentów płacić to beznadzieja, więc czeka aż tam się umowa skończy...niestety...ale jeśli dobrze pamiętam i o marzec chodzi to przecież juz niedługo... :wink: ...

 

Jak znam Anie - to jeszcze zrobi wejście jak trzeba... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę nad prysznicem :D :roll:

 

Może taki, Hansgrohe Raindance Unica?

http://image.ceneo.pl/data/products/291099/product.jpg

a może taki, Hansgrohe Allrounder?:

http://image.ceneo.pl/data/products/291106/product.jpg

 

Co myślicie? Który lepszy? Bo cenowo to różnica nieduża na korzyść pierwszego :roll:

 

Oba mają to na czym mi zależy - czyli zdejmowaną rączkę i regulację wysokości :roll: Mogą robić za małą deszczownię, ale to jednak prysznic, który można wziąć do łapy i opłukać wannę np. :wink:

Chyba już mam dość tymczasowego prysznica za 19 zeta :lol:

 

Powtarzam pytanko - może ktoś ma jakieś za i przeciw?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten górny fajniej wygląda (dla mnie :D )

dolny jakiś za bardzo "dizajnowy" :wink: albo na zdjęciu tak wygląda

może się też okazać że w górnym ta prowadnica zaraz siądzie a w dolnym nie widać w czym "chodzi"

ja muszę zobaczyć i dotknąć (czasem obwąchać) :wink:

nawet do wanny w sklepie się pakowałam :oops:

a jak ustalałam wielkość kabiny to wtykałam mojego dużego mąszcza do róznych napotkanych wnęk i mierzyłam ich szerokość :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...