Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Mieszkanie w starym domu i remont (prawie) generalny


OK

Recommended Posts

Ten pierwszy -wygląda napewno "normalniej" ale ten drugi ma odlotowy opis :D : Zestaw prysznicowy Raindance Allrounder składa się z: uchwytu prysznicowego Raindance Allrounder,

dysku prysznicowego Raindance E 150 z wkładką silikonową oraz węża prysznicowego Isiflex'B 1,60 m.

Wielofunkcyjny system prysznicowy o bardzo dużej powierzchni strumienia Ř 150 mm,

do wykorzystania według indywidualnych potrzeb jako główka prysznicowa, głowica prysznicowa lub dysza boczna.

Obracalny uchwyt prysznicowy, na którym zawieszona jest główka prysznicowa.

Główka prysznicowa z silikonową wkładką SoftGrip, zapobiegającą ślizganiu się i zapewniającą pewne osadzenie.

Samoustalający się, obrotowy uchwyt z odlewu cynkowo-żeliwnego ze zintegrowanym hamulcem, ręcznie regulowanym z zewnątrz.

W sumie może robic za deszczownicę -a ja bardzo lubię deszczoenice :wink: ale cena (1200zł).... :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • OK

    6251

  • malgos2

    2112

  • kachna28

    1536

  • monia i marek

    948

Najaktywniejsi w wątku

nawet do wanny w sklepie się pakowałam :oops:

a jak ustalałam wielkość kabiny to wtykałam mojego dużego mąszcza do róznych napotkanych wnęk i mierzyłam ich szerokość :lol:

Ja jestem jeszcze przed wanną -ale marzy mi się taka ROMANTYCZNA dwuosobowa :oops: ale wanny narozne w "normalnej" cenie (czyli do 2tys) mają to @#$&*@# SIEDZISKO w rogu :evil: -po co to komu??? w wannie się moczy nogi czy kąpie!!???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugi 8) Jest inny i mniej chromu do czyszczenia :wink: :lol:

 

No, gracie :D Pierwszy rozsądny głos - a przynajmniej zgodny z moimi wizjami :D

 

Macać, to oba macałam 8) Na macanego to się cholery niczym nie różnią :evil:

 

Sęk w tym, że zarówno wąż, jak i główka od prysznica to to samo - różnią się tylko systemem mocowania :-? I tu właśnie się zaczyna zabawa pt. "z czym będzie mniej zabawy"???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli chodzi o wannę...

 

Matko dyrektorko i inne Kobiety :D Też miałam ambitne plany, żeby przed kupnem "miejscowo" przymierzyć wannę, tylko... Nie ma gdzie :evil: Wszelkie saloony i sklepy, i hiper-supermarkety ostatnio wystawiają wyłącznie wanny z hydro :evil: Próbowałam jeździć po różnych "dealerach" mniej lub bardziej autoryzowanych, ale nikt nie miał akurat tej wanny, którą bym chciała... Więc kupowałam na zasadzie porównywania parametrów... Rozmiar był z góry wiadomy (170x70), więc patrzylam na głębokość i pojemność :o :D

 

... I wyszła mi dwuosobowa :o :lol: Letko na zapas, ale pewnie się przyda 8)

 

I zamówiłam w ciemno - bez mierzenia - taką dwuosobową - i... nie oddam jej nikomu :lol: Jest super... :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :lol:

Ja szukałam prostej, skromnej wanny. Co kupiłam odbiega znacznie od celu poszukiwań :lol: Stwierdziłam, że skoro nie mogę znaleść prostej, profilownaej, wygodnej to kupię dwuosobowego zawaliroga z bajerkami. A teraz niech sie martwia jak to podłączyć :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się początkowo przymierzałam do hydro - i to takiego lepsiejszego. Szczęśliwie dla mojego portfela doczytałam gdzieś, że w małych łazienkach lepiej tego nie instalować, głównie ze względu na drgania, rezonanse i takie tam. A ta moja łazienka nie jest mała - jest mikroskopijna :lol: W sumie nawet nie sprawdziłam, czy to prawda - ale dla mnie to słuszny argument. Więc odcierpiałam i wydałam kasę na co insze :lol: A wannę mam najprostszą pod słońcem - bez żadnego profilowania i bajerów. Ale wreszcie mam wannę, w której mogę moczyć jednocześnie kolanka i biust :wink: :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kachna te siedziska nie są tam bez powodu. Takie siedzisko zmniejsza pojemność wanny narożnej. Mniej wody musisz do tej wanny wlać. Do takiej jak wkleiłaś zdjecie wejdzie bardzo duzo wody. A teraz pomyśl czy to konieczne? Przecież w 3 osoby raczej kapieli brać nie będziecie. Siedzisko słuzy nie tylko do siedzenia. To także poręczna półka na odstawienie kosmetyków i akcesoriów kapielowych. :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kachna Przecież w 3 osoby raczej kapieli brać nie będziecie.

No w 3 nie -ale z tym siedziskiem i we dwoje ciasnotka -"wygibasów" nie można robic :oops: :wink: a co do pojemności to nie jest taka tragedia -ta ma tylko 200l -a np Koło Bolero -też 140cm i SIEDZISKO -ma pojemnośc 230!! -czyli więcej.

http://image.ceneo.pl/data/products/304664/product.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej to by mi taka pasowała -ale strop by chyba nie wytrzymał :) -pojemnośc 600l!!!

http://image.ceneo.pl/data/products/402823/product.jpg

 

Zaj...sta :lol: Masz wodę za free :o ?? To będę wpadać co jakiś czas :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu, to jeszcze sprawdź jej głębokość, bo jak przy tych wymiarach ma taką pojemność, to może się okazać, że za jedyne 3600 będziesz miała fantastyczną miskę do moczenia nóg i robienia nasiadówek :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...