Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Mieszkanie w starym domu i remont (prawie) generalny


OK

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 16,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • OK

    6251

  • malgos2

    2112

  • kachna28

    1536

  • monia i marek

    948

Najaktywniejsi w wątku

A u mnie za oknem dziś nie najgorzej :D Piję drugą kawkę, potem prysznic i jadę do sklepu, rozejrzeć się za kratką na drzwiczki do pieca :lol:

Potem ma wpaść brat, pomoże mi zamocować płytę gazową - jakoś przez niedopatrzenie leży sobie ona luzem na blacie :o :roll: A trzeba wyjąć piekarnik, żeby ją umocować - sama nie dam rady :lol:

Jak już to zrobię, to mogę wzywać elektryka, żeby skończył robotę :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kawkę też drugą piję :)

 

Z Twoich planów roboczych to będą dzisiaj konkretne efekty. Najgorsza dla mnie to taka praca, której nie widać...

 

Efekty będą, o ile te plany wykonam :lol: Się zobaczy... wieczorkiem :wink:

A to prawda, że najgorsza robota, której nie widać :-? Dlatego ja nie prasuję :roll: No, kilka razy do roku mi się zdarza przed większym wyjściem - bo ciuchy na co dzień kupuję takie, żeby ich nie trza było żelazkiem traktować :wink: Pościeli też nie prasuję :roll: :oops: Szczerze mówiąc, to nawet jeszcze nie mam żelazka :lol: I jakoś nie czuję potrzeby mania :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to prawda, że najgorsza robota, której nie widać :-? Dlatego ja nie prasuję :roll: No, kilka razy do roku mi się zdarza przed większym wyjściem - bo ciuchy na co dzień kupuję takie, żeby ich nie trza było żelazkiem traktować :wink: Pościeli też nie prasuję :roll: :oops: Szczerze mówiąc, to nawet jeszcze nie mam żelazka :lol: I jakoś nie czuję potrzeby mania :lol: :lol: :lol:

skąd ja to znam :D

jak parę miesięcy temu schowałam gdzieś żelazko to do dziś nie mogę go znależć :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze w ogóle nie myłam okien :lol: - bo najpierw było przed remontem. Po remoncie to na razie tylko od środka szmatą z ludwikiem je traktuję, bo kurz przecież ciągle osiada :wink: A jak już wreszcie odgruzuję wszystkie parapety, to chyba wezmę panią, kto mi je umyje - nie będę sama walczyć z oknami niemytymi od co najmniej dwóch lat :roll: Pani bierze 25 zeta za okno, nawet jak jej 30 zapłacę, to mam raptem 3 okna do umycia :lol: Przeżyję :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do wykonania planów - pojechałam do sklepu, ale był "chwilowo zamknięty z powodu awarii komputera" :o !!!??? :evil: To już drugi raz, jak tam na darmo jadę :evil: Więcej nie pojadę - kupię na allegro 8)

 

A płyta zamontowana :lol: Teraz zostaje elektryk - niech to wszystko połączy do kupy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...