Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Mieszkanie w starym domu i remont (prawie) generalny


OK

Recommended Posts

Półeczka czeka aż wypiję drugą kawkę :wink: To się wezmę za nią i za jej koleżanki :D

Półeczki w garderobie będą drzewniane, bo mogę je sobie dociąć na taką długość, jak mi wygodnie - a te metalowe mają tylko dwie stałe długości, poza tym te siatkowe podobno niewygodne na dłuższą metę :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • OK

    6251

  • malgos2

    2112

  • kachna28

    1536

  • monia i marek

    948

Najaktywniejsi w wątku

OK -dzisiaj ja stawiam -bo dostałam premię (nie wiem zaco w zasadzie... w tamtym misiącu też dawali :) )

 

Dopiero teraz zauważyłam :lol: Kachna, to są zalety pracy w budżetówce :wink: Ja kiedyś rok w przedszkolu pracowałam, a kasę to jeszcze przez następny rok płacili - a to jakaś premia, a to wyrównanie do premii, a to trzynastka, czternastka i inne takie cuda :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK - a coś Ty w przedszkolu robiła :o ???!!! Bianca -do reszty desek się nie "dokopałam" stoją na palecie w garażu. Szczerze mówiąc to się boję :roll: ...

 

Pracowałam przez rok jako "nauczycielka" wychowania przedszkolnego :lol: :lol: :lol: Ale to daaawne czasy - zaraz po maturze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale robota to mi idzie jak krew z nosa :roll: Właśnie skonstatowałam, że nie mam odpowiednich śrubek do półek. Dziś mi się nie chce do leroya jechać, bo tłum - pojadę jutro :-?

To siedzę i robię rachunek sumienia - co tu jeszcze jest do roboty?

No i jest kuuupa roboty - leży i czeka. A ja jakoś akurat nie mam nastroju, ani na wieszanie lampy, ani suszarki, zastanawiam się, czy mi się chce szlifować parapet :roll: I chyba mi się nie chce :oops: Powinnam się przelecieć z odkurzaczem, ale też mi się nie chce :-?

 

I tak co tydzień :lol: W efekcie najszybciej są robione rzeczy najmniej potrzebne :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brrr :-?

Ale w końcu wybudują i się skończy :wink:

Jak mi na poprzednim osiedlu stawiali blok - to sąsiedzi straszliwie narzekali, że ble, widok im zasłoni itd... Jakoś się dziwnie zamykali, jak im przypominałam, że w planach to tam była podstawówka - te boiska, dzieciaki cały dzień itd :wink:

 

Na szczęście tu gdzie mieszkam teraz, już mi nic przed oknami nie postawią :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo jeśli nie mieszkasz na terenie, gdzie już są jakieś konkretne plany zagospodarowania, albo coś już jest, to nigdy nie wiesz, co tam będzie w przyszłości :-?

Z tego powodu mój brat jak szukał mieszkania, to z oknami od salonu na ulicę. I znalazł - do ulicy jest kawałek, ale to niewielka uliczka, a bloku już mu nie postawią, ani nic innego. Bo wierz mi, są gorsze rzeczy przed oknami niż mieszkaniówka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...