Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Mieszkanie w starym domu i remont (prawie) generalny


OK

Recommended Posts

Smacznego - najpiękniejsze jest to, że prawie nie ma roboty przy tym :lol:

 

Tylko z góry zastrzeżcie u rodziny, że nie zmywacie - bo ten gar później to morderstwo z tym zaschniętym jajem, serem i śmietaną :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • OK

    6251

  • malgos2

    2112

  • kachna28

    1536

  • monia i marek

    948

Najaktywniejsi w wątku

W końcu się wyrwałam z objęc mojego "Walentego" :oops: :) ... Cieszę się że Wam się podoba "mój" kamień :wink: Jutro jadę na "rekonesans" do 2ego kamieniarza -hurtownika -może bedzie taniej :-? -zdam Wam napewno relację. OK -to ta zmywarka chyba faktycznie niezła skoro spaghetti dała radę -właśnie te gary po sosach mnie najbardziej dobijają -no ale nie mam zmywarki :roll: .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmywareczka super :lol:

Jakoś sobie tylko nie radzi z garnkiem po zupie, ale to już chyba wina garnka - jakiś taki on dziwny jest :roll: Jakby szorstki w środku miejscami i tam zostaje jakiś osad po zmywaniu :-? Muszę spróbować zupkę w innym garnku uwarzyć, to się to sprawdzi :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hie hie :D Nawiedził mnie mój glazurnik. Przywlókł się jak trza z różyczką :o Podocinał dechy na półki, powiercił jakieś dziurki i takie tam duperele, których mi się samej robić nie chciało. Kasy nie chciał :o Obiad zeżarł :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie tak - choć się mało krew nie polała :lol:

Było tak: piłował te półki w kuchni (bo gdzie indziej nie ma miejsca), a piła tępa (cięli nią bloczki siporexu :-? ) - to nie idzie. Stoją mi sobie przy kuchni dwie butelki: olej "uniwersalny" i oliwa z oliwek extra virgin. Zgadnij, którą złapał do smarowania tej piły???

 

 

Bingo :evil: Oliwę z oliwek :evil: I jeszcze się kłóci, że mu wszystko jedno i "tylko troszkę potrzebuje przecież" :evil: Kurnia, faceci :evil: Jakbym mu z łapy nie wyrwała, to se mogłam pogadać :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejdzie Ci. Też miałam momenty, że najchętniej to sprzedałabym w stanie takim jakim jest :-? Po prostu traciłam serce do chałupki - miałam serdecznie dość :-?

 

Ale przeszło :wink: Tobie też przejdzie - pojedź sobie, jak się weźmiesz do roboty, to od razu mija :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...