Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Mieszkanie w starym domu i remont (prawie) generalny


OK

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 16,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • OK

    6251

  • malgos2

    2112

  • kachna28

    1536

  • monia i marek

    948

Najaktywniejsi w wątku

Ale dobrze że u mnie jeszcze przed płytkami! wklęsłe będą na ścianach -na podłodze wypukłe :) !

 

Niech Cię ręka Boska broni - płaskie zrób, na równi z podłogą. Jak mówię, sprzątanie to pół biedy (i tak mnie wkurza sama konieczność :wink: ), ale to skakanie mebli i zaczepianie za każdym razem nogą od krzesła o fugę - woła o pomstę do nieba :evil: Przy wypukłych będziesz miała to samo, jeszcze się gibać będzie jak postawisz na fudze.

 

Jeśli chodzi o dofugowanie, to jest ten problem, że zaimpregnowane wsio :-? Myślę, że trzeba by najpierw ten impregnat usunąć jakoś :roll: Pomyślę nad tym jeszcze :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mayland, pod stopami jest wyczuwalne, ale stopami nie zaczepiam :roll: Potykać też się nie potykam :lol: :wink: Przy chodzeniu mi nie przeszkadza, przy sprzątaniu jest wkurzające, ale w sumie zamiatam w zasadzie tylko na szybko, jak coś się rozsypie itp. Odkurzacz nie ma problemu, mop też. Nie mam też wrażenia, że się kruszą płytki :lol: To co mnie wkurza, to właśnie przesuwanie krzeseł, mebli :evil:

 

Bianca, bezfugowo u mnie nie wchodziło w grę. Te małe kwadraciki w kuchni były wycinane przez glazurnika - żeby był najlepszy nie wytnie tak równiuteńko, żeby dało się to bezfugowo ułożyć. Firmowe wychodziły koszmarnie drogo, a poza tym miesiąc czekania :evil: To też przy układaniu bezfugowym nie da się zostawić na później (bo z fugą to i owszem).

Poza tym ja jestem konserwatywna nieco :lol: Tak całkiem bez fugi bym nie zrobiła, a minimalna mimo wszystko to już fuga :roll:

Jeszcze jedna rzecz - te płytki, które mam nad blatem (jasne) są właśnie do układania bezfugowego. W związku z czym mają zfazowane brzegi - to tam się taka wklęsła fuga i tak robi i tak :roll: I tego za cholerę nie mogę zrozumieć :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...