Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Mieszkanie w starym domu i remont (prawie) generalny


OK

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 16,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • OK

    6251

  • malgos2

    2112

  • kachna28

    1536

  • monia i marek

    948

Najaktywniejsi w wątku

Ja od hydraulik trzymam sie z daleka dlatego szczere słowa podziwu dla Ciebie OK. Może keidys się odważę i poszaleję z francuzem ale narazie umywam od tego ręce.

Doskonale rozumie, ze w desperacji kobietę stać na wiele rzeczy 8) :lol:

Rób ten piekarnik i piecz jakieś mieso bo głodna jestem :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, hej :lol: Nie będę jutro mordowała, bo...

Elektryk się rozchorował, biedak :-?

Jak się wykuruje, to zadzwoni :roll:

 

Za to nabyłam wreszcie czujnik zmierzchowy do instalacji na korytarzu, parę małych i jedną dużą zieloniastych mich do łazienki celem trzymania w nich wszystkiego :wink: Tudzież szczotkę kiblową z równie zieloniastą rączką :lol:

 

No i oczywiście dużą ilość bezpieczników 25A :lol: :lol: :lol: Już wymieniłam - na razie mi nie wywala, jak włączę ciepłą wodę w kuchni :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W leroy - takie ceramiczne łódeczki zieloniaste (są i inne kolorki). Dwie mają ok. 25 cm długości x 10 wysokości, a ta jedna ze 35 x 20. Te małe idealnie mi pasują na tę półeczkę z glazury, a ta większa to jeszcze nie wiem, gdzie wyląduje :lol: Kolorek dokładnie jak ta zieleń na glazurze :wink: Te mniejsze to już zapakowane: w jedną szczotki, grzebienie, klamry do włosów, a w drugą jakieś kąpielowe historie :wink: Ja to lubię mieć pod ręką i na wierzchu, a jak sobie stoi w czymś, to nie robi wrażenia bałaganu :wink: I łatwiej się sprząta :wink: A że to ceramika, to od czasu do czasu można wrzucić do zmywary i już :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam z kolei manię trzymania wszystkiego na wierzchu :lol: "Pod ręką". O, na razie jest tak, potem będę kombinować, żeby było lepiej:

http://images27.fotosik.pl/161/e65c7a523b76ca14med.jpg

http://images33.fotosik.pl/150/68ffad6f956bb96emed.jpg

I jeszcze moja nowa szczota :lol:

http://images24.fotosik.pl/162/1208940ccece2db7med.jpg

 

Fotki z komóry, to wyszło jak wyszło :-? W rzeczywistości ta zieleń misek jest dużo bardziej podobna do tych płytek - wyglądają jak od kompletu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olga koniecznie musisz cos zrobić z tym aparatem -jak długo mogę nadużywać mojej wyobraźni :roll: ?

 

No ale o sso chozzi?? :wink:

Z aparatem zrobiłam - kolega rozłożył, złożył i nie działa jeszcze bardziej :lol: :lol: :lol:

Jak się skończą ferie, to znowu zachachmęcę służbowy - na razie porwało go czyjeś dziecko :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to chodziło - idealnego porządku to ja mieć nie będę :roll: Ten typ tak ma i już, a tak zawsze lepiej i łatwiej wszystko pomyć, jak nie trzeba przestawiać butli, po butli, tylko całą michę :roll: Jak po pierwszym te michy jeszcze będą, to kupię jeszcze ze dwie :roll:

Szkoda, że czerwonych takich nie ma :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...