Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Mieszkanie w starym domu i remont (prawie) generalny


OK

Recommended Posts

Tyle mojej wiedzy w temacie wanien :roll:

A ja dzisiaj z kolei mam pomysł na taką :)

http://www.faladom.pl/images/3486_1.jpg

już mam totalny mętlik -nawet nie ma gdzie "pomacac", ale wydaje mi się, że taka może byc nawet wygodniejsza od narożnej -ma wymiar 80x190cm -pojemnośc 250l -taka jak narożnej, już sama nie wiem co chcę! :cry: :evil: ...

 

Śliczna wanna, możesz podać producenta?

 

OK, przejrzałam twój dziennik i przyznaję, że mieszkanko urządzasz z gustem i smakiem. jestem zachwycona zabudową w kuchni ('piec'). Ogólnie mieszkanko sprawia wrażenie ciepłego i to mi się podoba. Gratuluję gustu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • OK

    6251

  • malgos2

    2112

  • kachna28

    1536

  • monia i marek

    948

Najaktywniejsi w wątku

Aniu, dzięki za życzenia :D

 

małgos2, dla mnie konsolka na toaletkę jest zdecydowanie za mała :roll: Być może stanie jakaś w korytarzyku - ale to pieśń przyszłości, gdyż żadną nie dysponuję :wink:

 

Ja nie wiem, czemu ludzie uważają, że do małej łazienki tylko kabina. Jedyny rozsądny powód, to pralka. Ale jeśli możesz ją dać gdzie indziej, lub zmieścisz i tak, to dawaj wannę. Kabina wbrew pozorom zmniejsza małe łazienki :roll: Nawet najbardziej przeszklona kabina jest dużą pionową konstrukcją ograniczającą przestrzeń. Wanna jest płaska i jakby mniej przestrzeni zajmuje - zwłaszcza tej na wysokości wzroku. Ta łazienka teraz wydaje się ze dwa razy większa niż przed remontem, a jedną z przyczyn jest brak kabiny :wink: Poza tym wanna ma tyle innych funkcji... :lol: U mnie też koronnym argumentem była niemożność wykąpania się w kabinie - a najbardziej mnie bolało jak przechodziłam w sklepie koło półek z solami, olejkami i takimi innymi do kąpieli :(

 

mayland, dzięki :D

Dziś się do mamy wybieram, żeby mnie nie kusiło :oops: Mogłabym jeszcze jakieś wiercenie zafundować :oops: :lol:

Ale żeby nie było, to wczoraj w międzyczasie upiekłam pierniczka :lol: Miała być baba, bo to nie Boże Narodzenie, ale jak robiłam zakupy to w hipermarkecie drożdży zabrakło :o Nie chciało mi się lecieć nigdzie indziej :p Więc zrobiłam piernik i od razu połowę zeżarłam :oops: Jakoś straszną mam fazę na słodkie ostatnio :lol:

 

samigom, dzięki za komplementa :oops: :D I gratuluję wytrwałości - przedrzeć się przez te blablablania... :o :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z świątecznego korzystam zwyczaju,

By przesłać życzeń tyle, ile kwiecia w maju

I życzyć wam naprawdę z całą serdecznością

By święta napełniły wam duszę radością

Czegóż jeszcze Wam życzę?

Zdrowia i dostatku!

Szóstki w Totka, a także ogromnego spadku!

Siedmiomilowych butów i czapki niewidki,

Spełniającej życzenia małej złotej rybki

Kury ze złotym jajem, Lampy Aladyna,

Sezamu Ali Baby i szczodrego dżina,

Niebieskich koralików, zwierciadeł magicznych,

Dywanów latających i talentów licznych.

Samych miłych perspektyw, uwag błyskotliwych,

Wielu ludzi przyjaznych, niewielu życzliwych.

Masy sukcesów małych, wielkich, gigantycznych,

Poklasku i uznania i awansów licznych.

Mieszkania w Nowym Jorku, willi w Kopenhadze,

Przytulnej garsoniery gdzieś tam w Czeskiej Pradze,

Rezydencji we Włoszech, w Alpach małej chatki,

A w południowych Indiach plantacji herbatki.

Super rancho w Meksyku, pałacu w Pekinie

I innego schronienia w wybranej krainie.

Rejsu dookoła świata, gdzieś w nieznane wypraw,

Ekscytujących doznań, smaku nowych przypraw.

Może nagrody Nobla w jakiejś kategorii,

I życia w stanie choćby lekkiej euforii.

Do tego wiele zdrowia, kondycji, miłości,

Dużo radości z życia i wiecznej młodości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliczna wanna, możesz podać producenta?

Podaję -Ideal Standard -koszt ok. 2400 :( ... Nadal myślę... OK -a gdzie ty wyczytałaś, ze ona jest 2osobowa?

 

Kobieca intuicja :wink:

Dwuosobowe mają odpływ na środku i są głębsze :lol: Cała różnica :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem, czemu ludzie uważają, że do małej łazienki tylko kabina. Jedyny rozsądny powód, to pralka.

 

Jasne, wanna musi byc! Ja daje pralke na korytarz - bedzie stala przy scianie sasiadujacej z WC i tam sie dobierzemy do rury. Obok zrobimy podreczna szafe (moj maz dostaje drgawek, jak w korytarzu wisza jakies plaszcze na wieszaku - ma zle wspomnienia z dziecinstwa - kiedy byl maly jego pies chowal sie pod plaszczami i rzucal sie na gosci kiedy wychodzili :lol: ), a calosc zabudujemy tak, ze nikt nie bedzie wiedzial, co tam jest. Pralka w lazience o mieszkaniowych gabarytach to straszna zawalidroga tym bardziej, ze na niej chce jeszcze miec (jak sie jej w koncu dorobie) suszarke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...