Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Mieszkanie w starym domu i remont (prawie) generalny


OK

Recommended Posts

:lol: :lol: :lol:

 

OK wiesz, że na kaca często jest poprawka dobra...

zwłaszcza przy sobocie :wink:

 

mojego małża to raczej sie nie pozbędę, bo..

hm...

on sam jest jak baba :lol: :lol:

lubi plotkować bardziej niż ja, a tak po za tym, to osobiście chciał każdej z was wytłumaczyć gdzie jest punkt G....

 

bardzo go zainteresował ten temat :lol: :lol: :lol:

 

zresztą chyba byście same, bez chłopów nie wybrały się tak daleko na parapetówę???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • OK

    6251

  • malgos2

    2112

  • kachna28

    1536

  • monia i marek

    948

Najaktywniejsi w wątku

:lol: :lol: :lol:

 

OK wiesz, że na kaca często jest poprawka dobra...

zwłaszcza przy sobocie :wink:

 

mojego małża to raczej sie nie pozbędę, bo..

hm...

on sam jest jak baba :lol: :lol:

lubi plotkować bardziej niż ja, a tak po za tym, to osobiście chciał każdej z was wytłumaczyć gdzie jest punkt G....

 

bardzo go zainteresował ten temat :lol: :lol: :lol:

 

zresztą chyba byście same, bez chłopów nie wybrały się tak daleko na parapetówę???

 

Ja bym się wybrała :lol: :lol: :lol:

A jeśli chodzi o poprawki, to w tym tygodniu mam dość :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobimy tak, Wy przyjedziecie same, jeśli chcecie, a ja mojego wyśle z chałpy do rodziców..

Ewentualnie, jak która weźmie chłopa, to załatwimy im bytowanie gdzie indziej.

A ja, jak pojadę do Was, to z chłopem, bo dzidzię przy cycu muszę mieć i cały osprzęt,- to nie tak łatwo. I pomoże mi się nią zająć.

Zresztą samą by mnie nie puscił, tak jak i ja jego :wink:

 

To jeszcze Dżempelkę trzeba ściągnąć, bo ona pięknie stoły przystraja, zresztą się już z nią umówiłam niedawno :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze Dżempelkę trzeba ściągnąć, bo ona pięknie stoły przystraja, zresztą się już z nią umówiłam niedawno :lol: :lol: :lol:

Tylko najpierw trzeba miec ten stół :) (u mnie stół to będzie chyba za rok) -ale na podłodze też może byc fajnie -tak "po azjatycku" :lol: A poza tym, to dżempel nas na kąpiele letnie w swoim bajorku zapraszała -ja strój już kupiłam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholerka.. myślałam że malgos jest zmotoryzowana... pociąg odpada -do mnie nie dochodzą (mimo że stacja PKP vis-avis :) ). No to obie się zapakujecię z mężem Ani. Olga jest zmotoryzowana i wsiądzie w swoje autko (po "drodze" zabierze dżempel z Sieradza :lol: )! jesteśmy umówione -około października!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholerka.. myślałam że malgos jest zmotoryzowana... pociąg odpada -do mnie nie dochodzą (mimo że stacja PKP vis-avis :) ). No to obie się zapakujecię z mężem Ani. Olga jest zmotoryzowana i wsiądzie w swoje autko (po "drodze" zabierze dżempel z Sieradza :lol: )! jesteśmy umówione -około października!

 

Spoko, jakos damy rade. Wezmiemy rowery do pociagu, albo wrotki :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze Dżempelkę trzeba ściągnąć, bo ona pięknie stoły przystraja, zresztą się już z nią umówiłam niedawno :lol: :lol: :lol:

Tylko najpierw trzeba miec ten stół :) (u mnie stół to będzie chyba za rok) -ale na podłodze też może byc fajnie -tak "po azjatycku" :lol: A poza tym, to dżempel nas na kąpiele letnie w swoim bajorku zapraszała -ja strój już kupiłam :wink:

 

zaraz, zaraz...

a kto powiedział, że ja nie mam stołu??

Przecież mam, stoi w kuchni poskładany, a jak trzeba to się go rozkłada i jest dość spory.

Raczej z krzesłami będzie problem...

ale, to co???

czy ja mam o tym myśleć poważnie??

Bo, żeby potem nie było, że powiedziałam i na tym się skończyło :wink:

 

Olga, czy Ty przyjedziesz do mnie taki kawał??

 

Kasia Ty też nie masz blisko, chociaż..

Ze mną do klasy chodziła laska spod Sandomierza, dojeżdżała na weekendy do Krakowa :lol:

 

No i kedy?

To trzeba jakiś termin wstępny ustalić i tak wogóle, to nie w swoim wątku to piszę :oops: :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jaki termin? Orientacyjnie chociaż?

 

Kurde, ale wy macie speed. Chetnie bym przyjechala, ale u mnie z czasem w maju strasznie krucho. Szkoda, ze sie wczesniej nie zaczelysmy umawiac... :(

Ty masz rzut beretem, to nie świruj :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jaki termin? Orientacyjnie chociaż?

 

Kurde, ale wy macie speed. Chetnie bym przyjechala, ale u mnie z czasem w maju strasznie krucho. Szkoda, ze sie wczesniej nie zaczelysmy umawiac... :(

Ty masz rzut beretem, to nie świruj :evil:

 

Malgos, no nie mów, ze Ci jedna sobota ubędzie, to tylko 30 minut drogi do mnie!!

Nie przepuścisz chyba takiej okazji, żeby nas poznać na żywo...

chyba, że się boisz skutków...

:lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...