Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Mieszkanie w starym domu i remont (prawie) generalny


OK

Recommended Posts

To jaki termin? Orientacyjnie chociaż?

 

Kurde, ale wy macie speed. Chetnie bym przyjechala, ale u mnie z czasem w maju strasznie krucho. Szkoda, ze sie wczesniej nie zaczelysmy umawiac... :(

Ty masz rzut beretem, to nie świruj :evil:

 

Malgos, no nie mów, ze Ci jedna sobota ubędzie, to tylko 30 minut drogi do mnie!!

Nie przepuścisz chyba takiej okazji, żeby nas poznać na żywo...

chyba, że się boisz skutków...

:lol: :lol: :lol:

 

Tylko ze w maju to mi wypada niejedna sobota, a ja mam najwiecej uczniow w weekendy. :cry: :cry: Dzisiaj nauczam od 5 do 11:30... Czym ja moim grzebkom zaplace, jak sie bede tak zrywac? Ale w maju jest tez Boze Cialo, to moze to jakos wtedy w tygodniu zorganizujemy? W tygodniu jest mi latwiej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • OK

    6251

  • malgos2

    2112

  • kachna28

    1536

  • monia i marek

    948

Najaktywniejsi w wątku

chyba, że się boisz skutków...

:lol: :lol: :lol:

A jakie to skutki? bo ja też się zaczynam bac :D

Acha -kafka obiecana:

http://www.kawalavazza.com.pl/dzialy/3/1.jpg

 

no...

np. kac trzydniowy???

:lol: :lol: :lol: :lol:

psycha podłamana po zlocie takich samych konkretnych charakterów??

.....................

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę roboty mam, a i nic się nie dzieje - to co tu pisać :roll: Ale czytam pilnie :wink:

 

Jak to nic sie nie dzieje? Widzialas, jaka afera u zielonookiej?

 

Widziałam, widziałam :-? Niesmaczne - dla mnie to się kwalifikuje od razu na policję - nie dla własnej ochrony nawet, tylko dla k... dania nauczki, jakby tak szybciej zgłaszać tego typu jazdy, a nie dopiero jak już coś poważniejszego się dzieje, to może mniej by tego było :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę roboty mam, a i nic się nie dzieje - to co tu pisać :roll: Ale czytam pilnie :wink:

 

Jak to nic sie nie dzieje? Widzialas, jaka afera u zielonookiej?

 

Widziałam, widziałam :-? Niesmaczne - dla mnie to się kwalifikuje od razu na policję - nie dla własnej ochrony nawet, tylko dla k... dania nauczki, jakby tak szybciej zgłaszać tego typu jazdy, a nie dopiero jak już coś poważniejszego się dzieje, to może mniej by tego było :evil:

 

No ona tam pisze, ze ta wiadomosc, ktora wkleila to jeszcze nic, ze tam lepsza jazda byla. Tez bym szla z tym na policje. Ostatecznie czlowiek w sieci anonimowy nie jest i to dotyczy obu stron - szantazowanego i szantazysty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak.

 

Dobra, uciekam pomału do domku.

Informuję, że r-k za neta czeka na zmiłowanie, a polkomtel ma swoje zdanie na ten temat, więc chwilowo z domku nie piszę :wink:

Do jutra :D

 

To nie zazdroszcze temu polkomtelowi - bedzie mial pewnie z Toba do czynienia (albo juz mial). :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...