Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Mieszkanie w starym domu i remont (prawie) generalny


OK

Recommended Posts

weekend mamy wszystkie podobny :lol:

ja jutro mam na głowie sprzątanko w domu u ojczyma, więc zejdzie mi do późnego wieczora (jest co sprzątać, bo od śmierci dziadka nic nie jest ruszone :-? ), w niedzielę pewnie do południa dalej sprzątanko a potem jade do Krakowa do szpitala, bo odwiedziny są tylko od 14.00 do 16.00.

 

No, to pewnie znów zjedziemy na wieczór :roll:

 

i po weekendzie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • OK

    6251

  • malgos2

    2112

  • kachna28

    1536

  • monia i marek

    948

Najaktywniejsi w wątku

No nie wiem, co Ci powiedzieć :roll:

Jeśli masz go tachać tylko ze względu na nas, to chyba bez sensu :roll: I nie mówię tak dlatego, że ja akurat nie mam neta, tylko dlatego, że mi by się chyba nie chciało :roll: Jeszcze zależy gdzie i czym jedziesz :wink: Z drugiej strony, jak masz się nudzić... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, co Ci powiedzieć :roll:

Jeśli masz go tachać tylko ze względu na nas, to chyba bez sensu :roll: I nie mówię tak dlatego, że ja akurat nie mam neta, tylko dlatego, że mi by się chyba nie chciało :roll: Jeszcze zależy gdzie i czym jedziesz :wink: Z drugiej strony, jak masz się nudzić... :wink:

To oczywiście do Małgosi było :wink:

 

Weekend mam zamiar przeleżeć - cały przyszły tydzień mam wolny, to zdążę posprzątać :wink: Niestety, z tego wolnego będę się też musiała zająć autkiem i ganianiem po warśtatach :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, co Ci powiedzieć :roll:

Jeśli masz go tachać tylko ze względu na nas, to chyba bez sensu :roll: I nie mówię tak dlatego, że ja akurat nie mam neta, tylko dlatego, że mi by się chyba nie chciało :roll: Jeszcze zależy gdzie i czym jedziesz :wink: Z drugiej strony, jak masz się nudzić... :wink:

 

Jade pociagiem i mam dwie baterie, ale trzymaja dosc krotko, wiec rzeczywiscie tachac mi sie nie chce... Ewentualnie w hotelu wieczorkiem przydaloby sie do Was zajrzec, ale moze jakos przezyje te poltora dnia. :roll:

 

Aniu - szkoda, ze akurat ja w niedziele po poludniu jade do Poznania, bo moglybysmy wypic jakas kawke. Trzymaj sie cieplo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie się żegnam - czas do domku.

Pewnie mnie parę dni nie będzie, bo nie wiem, kiedy znów będę miała neta, a w pracy będę dopiero 5ego. Jak mi się uda gdzieś dorwać nieco sieci, to zajrzę na szybciutko :wink:

 

Trzymajcie się cieplutko i nie rozrabiajcie beze mnie :lol: :wink:

Buziaczki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież my nie rozrabiamy....

:lol: :lol: :lol:

 

Kasiu, ja napewno całkiem nie zniknę, tylko tak trochę :wink:

 

No ja tak znikne ewentualnie na pol niedzieli i pol poniedzialku. Poznym wieczorem powinnam byc juz z powrotem. Bede 2 razy przejezdzac przez Trzebinie, ale nie bede tam dluzej niz minute, wiec moge Ci jedynie z pociagu w myslach pomachac. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie być gorszą to się przywitam i jak reszta pań.......pożegnam, bo jutro Opole wizytujemy z Bianką i pewnie bedę na wieczór dopiero, a zanim odkarmię głodomory (mąż i Bianka) to będzie późny wieczór :lol:

Ok na szczęście po upadku nadal masz swoje zęby i nos w całości, więc mogło byc znacznie gorzej niż poorane dłonie. Odpoczywaj sobie w domku i nie daj się im przemęczyć sprzątaniem. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...