Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Mieszkanie w starym domu i remont (prawie) generalny


OK

Recommended Posts

A kobitka, co na to?

 

Chyba ma zgryza. Powiedzialam jej, ze nie odradzam calkowicie, ale tez nie polecam z calego serca i ze musi ich pilnowac szczegolnie jesli chodzi o kosztorys - co jest wliczone, a co nie. Oczywiscie okazalo sie, ze grzebek dal jej cene na podloge ale bez listew (klasyka). Zgodnie z prawda powiedzialam jej, ze udalo im sie u mnie wyrownac powierzchnie pod podloga, ale ze nalezy ich bardzo pilnowac. Chyba sama teraz nie bedzie wiedziala, co ma robic. Biedny grzebek, pewnie sie spodziewal, ze bede go wychwalac... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • OK

    6251

  • malgos2

    2112

  • kachna28

    1536

  • monia i marek

    948

Najaktywniejsi w wątku

A kobitka, co na to?

 

Chyba ma zgryza. Powiedzialam jej, ze nie odradzam calkowicie, ale tez nie polecam z calego serca i ze musi ich pilnowac szczegolnie jesli chodzi o kosztorys - co jest wliczone, a co nie. Oczywiscie okazalo sie, ze grzebek dal jej cene na podloge ale bez listew (klasyka). Zgodnie z prawda powiedzialam jej, ze udalo im sie u mnie wyrownac powierzchnie pod podloga, ale ze nalezy ich bardzo pilnowac. Chyba sama teraz nie bedzie wiedziala, co ma robic. Biedny grzebek, pewnie sie spodziewal, ze bede go wychwalac... :roll:

Jakoś mi go nie żal :roll: Dziwne :roll: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kobitka, co na to?

 

Chyba ma zgryza. Powiedzialam jej, ze nie odradzam calkowicie, ale tez nie polecam z calego serca i ze musi ich pilnowac szczegolnie jesli chodzi o kosztorys - co jest wliczone, a co nie. Oczywiscie okazalo sie, ze grzebek dal jej cene na podloge ale bez listew (klasyka). Zgodnie z prawda powiedzialam jej, ze udalo im sie u mnie wyrownac powierzchnie pod podloga, ale ze nalezy ich bardzo pilnowac. Chyba sama teraz nie bedzie wiedziala, co ma robic. Biedny grzebek, pewnie sie spodziewal, ze bede go wychwalac... :roll:

Jakoś mi go nie żal :roll: Dziwne :roll: :lol:

 

Dla takich chwil warto robic remont... Czuje, ze z ta kobitka nie pojdzie mu juz tak latwo jak ze mna. Szczegolnie, ze ma zle doswiadczenia i zostala przeze mnie niezle nastawiona. Wk... tylko jest to, ze bierze sie za inne roboty, a u mnie wszystko rozgrzebane. :evil: :evil: :evil: Jutro kolej na meza - musi na niego naskoczyc konkretnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten mój robił dokładnie to samo :evil: Jak już robota prawie skończona i kasy zostało niewiele, to trzeba było na szybko szukać następnego inwestora, który znowu sypnie kasą po tygodniu roboty. Z tego, co mi glazurnik donosi, dalej robi to samo :-?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten mój robił dokładnie to samo :evil: Jak już robota prawie skończona i kasy zostało niewiele, to trzeba było na szybko szukać następnego inwestora, który znowu sypnie kasą po tygodniu roboty. Z tego, co mi glazurnik donosi, dalej robi to samo :-?

 

Maz obejrzal te cholerna wylewke w kiblu, ktora miala byc probka i mowi, ze po umyciu podlogi (czego oczywiscie grzebek nie zrobil) wyglada to dosc dziwnie. Nie wiem, czy nadal nie bede musiala kogos szukac, kto bedzie wiedzial, co robi. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nóż się w kieszeni otwiera :evil:

 

No...... :evil: :evil: :evil: :evil: Tylko najgorzej, ze mnie namowil na zatarcie siatki elewacyjnej pod wylewke, ja wezme jakiegos goscia z Ardexu czy jakiejs innej firmy (ci przynajmniej wiedza, co robia), a ten mi powie, ze to wszystko jest do usuniecia. I wtedy to ja po prostu dostane bialej goraczki!!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszy rzut ucha to brzmi rozsądnie, ale czy tak się fachowo robi takie wylewki, to nie mam pojęcia :roll:

 

Pociesz się, że ja mam tę siatkę na suficie w kuchni :lol: :lol: :lol:

 

Z tego, co czytalam porady ludzi na forum to tak sie robi, wiec to by moze bylo i OK. Tylko wiesz, ja juz zaplacilam za dwie probki, a zadna z nich jest nie do przyjecia. Wiecej w balona robic sie nie dam. Czytalam tu, ze wlasnie wylewki ardexu do dobre, musze ich poszukac, tylko mnie chodzi o probke koloru. W maxicie nie maja (mimo, ze sprzedaja wylewki w roznych kolorach, to powinni kurna miec probki), w innych firmach moze byc podobnie. Eksperymentow mam juz serdecznie dosc... :evil: :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że tych próbek nie mają, bo tak naprawdę to pewnie zawsze w praniu wychodzi :roll: Mają różne kolory, ale jasne, czy ciemne to może zależeć od wszystkiego - dodasz ciut więcej lub ciut mniej wody, będzie więcej lub mniej wilgoci w powietrzu, jaka temperatura schnięcia itd... Nikt nie zrobi próbek, żeby się nie narażać na zarzuty, że efekt inny :roll:

 

Może jednak namalujcie tę podłogę i z głowy? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty się Malgos nie denerwuj póki co.

Przyjdzie na to pora w swoim czasie :wink:

 

Myślę, że próbek nie ma również dlatego, że mało osób jak do tej pory interesował dokładnie kolor betonu, jeśli będzie popyt na taki produkt zamiast na podłogi, to i próbki się znajdą :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że tych próbek nie mają, bo tak naprawdę to pewnie zawsze w praniu wychodzi :roll: Mają różne kolory, ale jasne, czy ciemne to może zależeć od wszystkiego - dodasz ciut więcej lub ciut mniej wody, będzie więcej lub mniej wilgoci w powietrzu, jaka temperatura schnięcia itd... Nikt nie zrobi próbek, żeby się nie narażać na zarzuty, że efekt inny :roll:

 

Może jednak namalujcie tę podłogę i z głowy? :wink:

 

Sugerujesz, zeby zrobic parkiet a potem go pomalowac na beton? :-? :roll: :wink: Tak mi jeszcze nie odbilo. Farba bedzie sie zmywac zawsze, wiec to nie praktyczne. :roll: .

To nie chodzi o to, czy bedzie troche jasniej czy ciemniej tylko czy kolor bedzie czerwony czy czarny :roll: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że tych próbek nie mają, bo tak naprawdę to pewnie zawsze w praniu wychodzi :roll: Mają różne kolory, ale jasne, czy ciemne to może zależeć od wszystkiego - dodasz ciut więcej lub ciut mniej wody, będzie więcej lub mniej wilgoci w powietrzu, jaka temperatura schnięcia itd... Nikt nie zrobi próbek, żeby się nie narażać na zarzuty, że efekt inny :roll:

 

Może jednak namalujcie tę podłogę i z głowy? :wink:

 

Sugerujesz, zeby zrobic parkiet a potem go pomalowac na beton? :-? :roll: :wink: Tak mi jeszcze nie odbilo. Farba bedzie sie zmywac zawsze, wiec to nie praktyczne. :roll: .

To nie chodzi o to, czy bedzie troche jasniej czy ciemniej tylko czy kolor bedzie czerwony czy czarny :roll: :wink:

 

:lol: :lol: :lol:

Nie posądzam Cię o takie odbicia :lol: :lol: :lol:

Sugeruję, żeby przemalować wylewkę tę wylewkę na taki kolor, co Wam pasi (jeśli technicznie jest dobra) i zalać ją żywicą jak było w planie :wink:

Tylko może nie olejną - przypuszczam, że beton dobrze przyjmie farby wodne :lol: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że tych próbek nie mają, bo tak naprawdę to pewnie zawsze w praniu wychodzi :roll: Mają różne kolory, ale jasne, czy ciemne to może zależeć od wszystkiego - dodasz ciut więcej lub ciut mniej wody, będzie więcej lub mniej wilgoci w powietrzu, jaka temperatura schnięcia itd... Nikt nie zrobi próbek, żeby się nie narażać na zarzuty, że efekt inny :roll:

 

Może jednak namalujcie tę podłogę i z głowy? :wink:

 

Sugerujesz, zeby zrobic parkiet a potem go pomalowac na beton? :-? :roll: :wink: Tak mi jeszcze nie odbilo. Farba bedzie sie zmywac zawsze, wiec to nie praktyczne. :roll: .

To nie chodzi o to, czy bedzie troche jasniej czy ciemniej tylko czy kolor bedzie czerwony czy czarny :roll: :wink:

 

:lol: :lol: :lol:

Nie posądzam Cię o takie odbicia :lol: :lol: :lol:

Sugeruję, żeby przemalować wylewkę tę wylewkę na taki kolor, co Wam pasi (jeśli technicznie jest dobra) i zalać ją żywicą jak było w planie :wink:

Tylko może nie olejną - przypuszczam, że beton dobrze przyjmie farby wodne :lol: :wink:

 

Ale ta podloga nie ma byc zalewana zywica, tylko impregnowana impregnatem akrylowym. Chodzi nam o taki naturalny kolor betonu, a wiele wylewek jest bardzo ciemnych. Tego rozjasnic sie nie da za bardzo. No i jeszcze bardziej chodzi o to, ze jedna z tych probek wyszla jakas popekana (albo popekala w ciagu tego miesiaca) - to juz jest znacznie gorszy kanal nawet niz ten kolor. Druga probka jest tez do d..., bo tam z kolei jest faktura - wyszly takie kropeczki jakby od walka z kolcami. Szlag mnie trafia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...