Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Mieszkanie w starym domu i remont (prawie) generalny


OK

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 16,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • OK

    6251

  • malgos2

    2112

  • kachna28

    1536

  • monia i marek

    948

Najaktywniejsi w wątku

Z tą colą to chyba na zasadzie, że ukatrupi wszystko, więc i wirusa :lol: :lol: :lol:

W każdym razie nawet nie mam takiej opcji - musiałabym lecieć do sklepu, a nie mam siły. Kota powiedziała, że nie pójdzie :lol: :lol: :lol:

 

Poza tym miesiąc temu wypiłam 2 małe cole, a to mi wyrabia normę na kwartał :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wiecie co?? Słoneczko mi wyszło :o :o :o :lol: :lol: :lol:

 

No u mnie też słoneczko :lol: :lol: :lol: i przy niedzieli właśnie pranie na taras wystawiłam :roll: :wink: :roll:

 

I co z tego? :lol: Ja zazwyczaj przy niedzieli odkurzacz uruchamiam, bo w soboty mi się nie chce po tygodniu :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry, bry :lol:

 

Jak tam wyleweczki? :wink:

 

Amant sie obrazil i nie bedzie... :lol: :lol: :cry: :cry:

 

Faceci :roll: :lol: :lol: :lol:

 

No chyba, ze jeszcze stane na uszach. Jutro chce isc kupic plaski geberit i moze uda mi sie namowic meza na wybor plytek, albo chociaz jakas koncepcje na ten temat. Trzymaj za mnie kciuki... :roll: :wink:

 

Jasne, nie ma sprawy :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry, bry :lol:

 

Jak tam wyleweczki? :wink:

 

Amant sie obrazil i nie bedzie... :lol: :lol: :cry: :cry:

 

Faceci :roll: :lol: :lol: :lol:

 

No chyba, ze jeszcze stane na uszach. Jutro chce isc kupic plaski geberit i moze uda mi sie namowic meza na wybor plytek, albo chociaz jakas koncepcje na ten temat. Trzymaj za mnie kciuki... :roll: :wink:

 

Jasne, nie ma sprawy :lol:

 

A jak tam samopoczucie? Idziesz jutro do roboty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety idę :-? A samopoczucie średnio, ale już nie paskudnie :wink:

 

Bo byloby Ci latwiej trzymac te kciuki, gdybys nie musiala isc do pracy... :lol: :lol: :lol:

 

Też tak myślę :lol: :lol: :lol:

 

Moze te mate do lazienki w koncu kupie, tylko musze to najpierw dobrze wymierzyc. Na razie wychodzi mi 80 cm na 1,20. Pod kiblem podwieszanym nie ma sensu jej montowac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pod kibelkiem, bo mam najmniejszą dostępną :lol:

Z tego co się orientuję, to szerokość one mają +/- 50 cm i co pół metra długości. Nadmiar można wpuścić na ścianę, lub na wannę :lol:

 

U mnie nie bedzie kafelkow, wiec sie nie da bardzo nic wpuscic, chyba ze kawaleczek na cokol. Wlasciwie, to mozna by bylo tylko pod szafke z umywalka nie dawac i wtedy wychodzi jeden pasek dlugosci 1,40, drugi 1,90 i trzeci 1,90 (gdyby lecial pod kiblem). Czyli potrzebowalabym 2,60 m2. Czyli 2,50 jak kupie to powinno byc OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod szafkę umywalkową to się raczej nie daje... chyba, że zależy Ci na podgrzewanym, śmierdzącym syfonie :wink: :lol: :lol:

Pod kibelek też można nie dawać - ja dałam, bo nie bardzo miałam gdzie, tzn. miałam, ale do mnie to dotarło za późno - mogłam dać w drzwiach, mam tam wnękę ok. 0,5 m - byłoby akurat :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod szafkę umywalkową to się raczej nie daje... chyba, że zależy Ci na podgrzewanym, śmierdzącym syfonie :wink: :lol: :lol:

Pod kibelek też można nie dawać - ja dałam, bo nie bardzo miałam gdzie, tzn. miałam, ale do mnie to dotarło za późno - mogłam dać w drzwiach, mam tam wnękę ok. 0,5 m - byłoby akurat :roll:

 

No wlasnie mowie, zeby nie dawac i leciec wzdluz od tego miejsca, gdzie sie konczy umywalka, w kierunku drzwi, zakret i do sciany z umywalka, zakret i... prawie starczy do sciany. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...