Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Mieszkanie w starym domu i remont (prawie) generalny


OK

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 16,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • OK

    6251

  • malgos2

    2112

  • kachna28

    1536

  • monia i marek

    948

Najaktywniejsi w wątku

Hmm, może perfumki przemyślę :roll:

Ale ja we francuskich gustuję, a wiem, że na amerykański rynek dużo mocniejsze robią :roll:

 

Tak mowia, ale czy to jest prawda to nie wiem, bo jak kupuje francuskie to jest jak wol napisane, ze produkowane we Francji.

 

I na pewno tak jest, tylko te na amerykański rynek są mocniejsze - podobno "europejska" intensywność zapachu się tam nie sprzedaje :o :o :o Wiem to od ciotki, która całe życie sprowadzała francuskie perfumy ze Stanów, a mieszkała w Brukseli :lol: :lol: :lol: Była anestezjologiem (duuużo szpitalnej chemii :-? ) i twierdziła, że francuskie francuskie nie zabijają szpitalnego zapachu tak samo jak amerykańskie francuskie :lol: :lol: :lol:

A ja troszkę się tego boję, żeby nie było za bardzo :roll: Ale przemyślę sprawę :wink: Jeszcze raz dzięki :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, może perfumki przemyślę :roll:

Ale ja we francuskich gustuję, a wiem, że na amerykański rynek dużo mocniejsze robią :roll:

 

Tak mowia, ale czy to jest prawda to nie wiem, bo jak kupuje francuskie to jest jak wol napisane, ze produkowane we Francji.

 

I na pewno tak jest, tylko te na amerykański rynek są mocniejsze - podobno "europejska" intensywność zapachu się tam nie sprzedaje :o :o :o Wiem to od ciotki, która całe życie sprowadzała francuskie perfumy ze Stanów, a mieszkała w Brukseli :lol: :lol: :lol: Była anestezjologiem (duuużo szpitalnej chemii :-? ) i twierdziła, że francuskie francuskie nie zabijają szpitalnego zapachu tak samo jak amerykańskie francuskie :lol: :lol: :lol:

A ja troszkę się tego boję, żeby nie było za bardzo :roll: Ale przemyślę sprawę :wink: Jeszcze raz dzięki :lol:

 

No nie wiem, bo z kolei wiem, ze wiele tanich hinduskich sklepow z perfumami zaopatruje sie w Kanadzie, bo tam jest znacznie taniej. Ja jakos tej szczegolnej mocy nie zauwazylam. :roll: :roll: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już, to na Kanadę są pewnie te same co na Stany - mi się wydaje, że to może być prawda. To dość częsta praktyka producentów, żeby dopasowywać produkt do konkretnego rynku :roll: Ale ja nie mam porównania :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy to mają dobrze :wink: :lol:

http://images33.fotosik.pl/269/edcff483fd59f9afmed.jpg

 

A z nudów dodam, że mój fikus beniaminek przeżył zarówno przeprowadzkę, jak i ostre cięcie (do połowy go chlasnęłam :o ). Nawet wygląda, że ma się lepiej, bo u mamy gubił pojedyńcze liście, a teraz przestał :o :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już, to na Kanadę są pewnie te same co na Stany - mi się wydaje, że to może być prawda. To dość częsta praktyka producentów, żeby dopasowywać produkt do konkretnego rynku :roll: Ale ja nie mam porównania :roll:

 

Piekna modelka... :lol: :lol: :lol: Mialam Ci wczesniej odpowiedziec, ale nauczalam intensywnie. Przypomnialo mi sie, ze mialam Attraction Lancome'a z Sephory w KRK i ze sklepu w Stanach i byly identyczne. Moja mama z kolei uzywa prawie wylacznie YSL i jakos nie zauwazylam roznicy w intensywnosci (wybiera zawsze w PL, a ja jej kupuje tam), byc moze dluzej sie nosza, ale raczej nic po nozdrzach nie bije. To chyba kwestia ilosci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym z oferty skorzystała...

tylko nie wiem, na co mnie stać..

wiesz Malgos, mam teraz ograniczenia budżetowe :cry: :cry: :cry:

ale cennik chętnie zobaczę, może nie padnę (czyt. mąż nie padnie...) z wrażenia cenowego... :lol: :lol: :lol:

 

Olga to Twój kociak??

jakoś tak wygląda bardzo kocio na tym zdjęciu...

Urodzona modelka :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modelka... :evil: W najgorszym tego słowa znaczeniu :x

 

Znów szaleje po chałupie i coś turla :evil: Pewnie znów jakiś śrubokręt znalazła, choć myślałam, że już wszystkie zamknęłam :roll: Pochowała je sobie gdzieś :evil: :evil: :evil:

A taka słodka i rozkoszna, i wylegująca się z bezczelną miną to jest rano, jak do roboty wychodzę :evil: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym z oferty skorzystała...

tylko nie wiem, na co mnie stać..

wiesz Malgos, mam teraz ograniczenia budżetowe :cry: :cry: :cry:

ale cennik chętnie zobaczę, może nie padnę (czyt. mąż nie padnie...) z wrażenia cenowego... :lol: :lol: :lol:

 

Olga to Twój kociak??

jakoś tak wygląda bardzo kocio na tym zdjęciu...

Urodzona modelka :o

 

Zaraz Ci wysle adres strony, chyba nie padnie. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no, ja też bym se tak poleżała... :roll:

 

:o :o :o :o Ty?

Pączesz się w zeznaniach :lol: :lol: :lol:

 

nie, tylko nie zeznałam wszystkiego...

bo rano to mogłabym sobie tak do 9tej poleżeć...

nad ranem śpi mi się najlepiej, ale Dawidek za to już o 6tej robi mi pobudkę. A potem, jak sie rozkręce, to już zasiedzenie robię do północy...

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no, ja też bym se tak poleżała... :roll:

 

:o :o :o :o Ty?

Pączesz się w zeznaniach :lol: :lol: :lol:

 

nie, tylko nie zeznałam wszystkiego...

bo rano to mogłabym sobie tak do 9tej poleżeć...

nad ranem śpi mi się najlepiej, ale Dawidek za to już o 6tej robi mi pobudkę. A potem, jak sie rozkręce, to już zasiedzenie robię do północy...

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Pracoholiczka :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...