Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Mieszkanie w starym domu i remont (prawie) generalny


OK

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 16,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • OK

    6251

  • malgos2

    2112

  • kachna28

    1536

  • monia i marek

    948

Najaktywniejsi w wątku

Po staremu :lol:

 

Ja mam od rana jazde, maz sie uwzial, ze opieprzy zarzad wspolnoty za to, ze nam liczniki w lazience wystaja 2 cm nad plyta gipsowa. Jednego z facetow nie ma, drugi sie strasznie wyklocal, mial dac namiar na hydraulika, ktory to robil, ale nie oddzwania i nie odbiera telefonu, maz teraz atakuje babe w firmie zarzadzajacej... :lol: :lol: :lol: :evil: :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po staremu :lol:

 

Ja mam od rana jazde, maz sie uwzial, ze opieprzy zarzad wspolnoty za to, ze nam liczniki w lazience wystaja 2 cm nad plyta gipsowa. Jednego z facetow nie ma, drugi sie strasznie wyklocal, mial dac namiar na hydraulika, ktory to robil, ale nie oddzwania i nie odbiera telefonu, maz teraz atakuje babe w firmie zarzadzajacej... :lol: :lol: :lol: :evil: :evil: :evil:

Przynajmniej tyle dobrze, że nie musisz się z tym sama użerać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bojowe, bojowe... :roll: :roll: Fajnie, ze omijaja mnie te przyjemnosci, bo wiadomo, ze mnie probowaliby w konia zrobic, z mezem im tak latwo nie pojdzie, wie, jak im dowalic. Z innej beczki - facet od tynkow sie nie odzywa (mial przywiezc probki), wiec zadzwonilismy w inne miejsce i ta firma ma swoje stanowisko na wystawie budownictwa. Chyba sie tam dzisiaj przejedziemy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jeszcze zjem moją ulubioną zupkę z proszku :evil:

Ostatnio mamy wybor albo jedziemy pilnować albo robimy zakupy inormalnie jemy.... Odbiję sobie w sobotę.....

 

 

aaa, przypatrzcie się moim płytkom wokół lustra. Czy błąd w ułożeniu wzoru rzuca się woczy???Bo coraz bardziej odkrywam perfekcjonizm u siebie...Mąż nie zwrocil uwagi.... panowie też jak widać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jeszcze zjem moją ulubioną zupkę z proszku :evil:

Ostatnio mamy wybor albo jedziemy pilnować albo robimy zakupy inormalnie jemy.... Odbiję sobie w sobotę.....

 

 

aaa, przypatrzcie się moim płytkom wokół lustra. Czy błąd w ułożeniu wzoru rzuca się woczy???Bo coraz bardziej odkrywam perfekcjonizm u siebie...Mąż nie zwrocil uwagi.... panowie też jak widać

 

A gdzie ten blad? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to spuer - panowie uwazali żeby się łączyly w odpowiednich miejscach płytki, ale całe dwa góne rzędy powinny być odwrotnie - wtedy między kwiatkami bylyby proporcjonalne odstępy ;)

jak nie widać jak się nie wie to ufffffffffffffffff

 

Wiesz co, nawet teraz jak powiedzialas, to w dalszym ciagu nie widze problemu. :lol: Moze powinnam Cie przyjac na inspektora remontowego do siebie? Olga sie juz zalapala na architekta wnetrz. :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chyba lubię uporządkowana przestrzeń, stąd tez kolory które wybralam, co nie znaczy że jakieś male szaleństwo od czasu do czasu mi nie pasuje. Jak na przyklad krzesła które zamierzamy kupić do kuchni. Musze tylko sprawdzić czy nie sa za duże, bo baterie odjechane nie przeszły ze względu na rozmiary...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo to nie jest aż taki problem. po prostu ladniej by bylo jakby było jak trzeba :D

 

ja to bym jednak wolala na architekta. Ale bylby taki super dokladny ;)

 

To mozecie zalozyc team z Olga, tylko nie wiem, czy wiesz, ale bedziecie pracowac za zgrzewke... (tyle, ze mozecie sobie wybrac, czego ta zgrzewka)... :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakbym chciala rozwijać karierę w tym kierunku to żaden problem ze za zgrzewkę;) Ważne że bylyby juz jakies efekty do pokazywania. Jak masz coś do zaplanowania tonie ma problemu mog espróbować jak się u mnie skończy;)

a teraz już Was koleżanki całkiem opuszczę, bo ubrana jestem kompletnie i moge wychodzić z domu. Na 15 mam byc w pracy więc chyba tam tylko wpadnę jak burza, postrzelam piorunami i pojde... Do wieczora (późnego)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...