Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Mieszkanie w starym domu i remont (prawie) generalny


OK

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 16,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • OK

    6251

  • malgos2

    2112

  • kachna28

    1536

  • monia i marek

    948

Najaktywniejsi w wątku

zaiste.....wiesz mam podobny przykład, spotkanie cena ok termin ustalony i cisza, dzwonię terminy za 3-4 tygodnie gdybym sam....chyba ludzie zapominają ze ktoś ma plany.., podobno teraz to NORMA.

 

Ja za to mam to samo z grzebkami. 15 kwietnia umawialismy sie na 2-tygodniowa przerwe do powrotu meza. Dzisiaj jest 9 czerwca, a grzebkow ni widu, ni slychu. Zostawili u mnie narzedzia i tak sie zastanawiam, za ile je mozna na allegro opchnac... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dość że większość wykonawców ceni się zbyt mocno, a jakość prac pozostawia wiele do życzenia, to jeszcze trzeba ich prosić żeby łaskawie coś zrobili :roll: :roll: :roll:

Dziękuje za dopisek;;"wiekszość' :D

 

Nie ma sprawy :wink: Wiesz, że w tym przypadku też nie można generalizować, bo człowiek nie zależnie z której strony barykady jest, powinien być uczciwy i solidny :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas było tak. Pierwsza ekipa, co budowała stan surowy i więźbę, była w porządku, jak skończyła u nas, to przechodzi kolejno do tej pory od jednego forumowicza do drugiego :lol: Ci co robili dach w porządku, nie z polecenia, po prostu firma od której zakupiliśmy blachę. Potem było pod górkę, tynkarze wew. wydawali się ok, robili tynki cem-wap ręcznie i wylewki. Wszystko trzeba było gipsować, do tego zawalali terminy u innych i zostawili u nas brudne beczki i wiadra. Gipsy robiliśmy sami. Elektryk dłubek okrutny, dobrze że się nam nie spieszyło bo byśmy mieszkali z 2 kontaktami :roll: Hydraulik po rodzinie prawie, w porządku. Z czystym sumieniem jestem w stanie polecić tylko firmę, co robiła nam schody i drzwi (górale) i pana od kuchni i reszty zabudowy :roll: :roll: :roll:

Na szczęście obyło się bez drastycznych wpadek, ale wszystkiego trzeba było pilnować. Teraz jak byśmy mogli zacząć wszystko od nowa, to byśmy wynajęli firmę robiącą kompleksowo wszystko, podpisali byśmy umowę, że chcemy mieć to i to i za tyle kasy i niech się oni martwią. Ale teraz to musztarda po obiedzie i masa straconego czasu :roll: :roll: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie tak. i zyczmy sobie tylko tych 'normalnych'. :D

 

Tylko dlaczego ja na nich nie trafiam? Jeszcze mozna by cos tam zrobic u mnie ewentualnie, ale tak mam dosyc tych moich geniuszy, ze mi sie nawet nie chce zaczynac o tym myslec.

jak pisałem, wszystko jest kwestią opłacalności.

 

A tak z innej beczki - czy samodzielne zainstalowanie geberitu pod plyta jest czyms bardzo skomplikowanym? Grzebki wzmacnialy to plyta OSB. Jakis instruktaz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie tak. i zyczmy sobie tylko tych 'normalnych'. :D

 

Tylko dlaczego ja na nich nie trafiam? Jeszcze mozna by cos tam zrobic u mnie ewentualnie, ale tak mam dosyc tych moich geniuszy, ze mi sie nawet nie chce zaczynac o tym myslec.

jak pisałem, wszystko jest kwestią opłacalności.

 

A tak z innej beczki - czy samodzielne zainstalowanie geberitu pod plyta jest czyms bardzo skomplikowanym? Grzebki wzmacnialy to plyta OSB. Jakis instruktaz?

proste. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...