Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Mieszkanie w starym domu i remont (prawie) generalny


OK

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 16,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • OK

    6251

  • malgos2

    2112

  • kachna28

    1536

  • monia i marek

    948

Najaktywniejsi w wątku

Próbowałam ostatnio przeforsowac temat bidetu :) Chyba nic z tego... w zasadzie to nawet nie wiem, czy byłby potrzebny, nigdy nie korzystałam z niego :oops: , ale ludzie robią :roll:

Ja miałam w starym domu, ale tam dziecięciem będąc używałam w zasadzie wyłącznie do kąpania lalek :lol: :lol: :lol:

 

Od tamtej pory tylko ew. w hotelach, albo jak się gdzie trafiło.

Powiem jedno - klapnięcie na bidecie jest o niebo wygodniejsze niż wygibasy nad wanną, żeby, za przeproszeniem, tyłek umyć (zwłaszcza te parę fajnych dni w miesiącu, albo za ponownym przeproszeniem przy rozwolnieniu :oops: :oops: :oops: ).

 

Poza tym służy dzieciom do urządzania lalkom kąpieli :lol: :lol: :lol:

:lol: ja się już lalkami nie bawię,a co do podmywania :oops: -to mąż mówi, że będę miała i wanne i prysznic. Ostatnio znajomy, który ma 3 córki stwierdził: "żałuję że nie zrobiłem bidetu -bo są 4 psitki w domu :D"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałam ostatnio przeforsowac temat bidetu :) Chyba nic z tego... w zasadzie to nawet nie wiem, czy byłby potrzebny, nigdy nie korzystałam z niego :oops: , ale ludzie robią :roll:

Ja miałam w starym domu, ale tam dziecięciem będąc używałam w zasadzie wyłącznie do kąpania lalek :lol: :lol: :lol:

 

Od tamtej pory tylko ew. w hotelach, albo jak się gdzie trafiło.

Powiem jedno - klapnięcie na bidecie jest o niebo wygodniejsze niż wygibasy nad wanną, żeby, za przeproszeniem, tyłek umyć (zwłaszcza te parę fajnych dni w miesiącu, albo za ponownym przeproszeniem przy rozwolnieniu :oops: :oops: :oops: ).

 

Poza tym służy dzieciom do urządzania lalkom kąpieli :lol: :lol: :lol:

:lol: ja się już lalkami nie bawię,a co do podmywania :oops: -to mąż mówi, że będę miała i wanne i prysznic. Ostatnio znajomy, który ma 3 córki stwierdził: "żałuję że nie zrobiłem bidetu -bo są 4 psitki w domu :D"

 

To niech mąż spróbuje umyć d... pod prysznicem - nie da rady bez rozebrania się od pasa w dół. A co do wanny, to każ mu tak ze 3-4 razy dziennie przez tydzień myć tyłek nad wanną, to się zaraz okaże, że bidet wygodniejszy :evil:

Że ty z lalek wyrosłaś, to się domyślam, ale zdaje się coś tam planujesz :wink: ?

 

Zaproś tego znajomego od 3 córek i niech opowiada o zaletach bidetu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie etap budowlany - prawomocne pozwolenie na budowę. Czyli jestem na samym, samym początku. Ale decyzja podjęta o tym, że zaczynamy na wiosnę. Dobry tydzień nie mogliśmy się zdecydować. W końcu przeważyła pogoda :wink:

 

No to mamy co opijać :lol:

http://cocktail.blogia.com/upload/familias%20cocteles.gif

Gratulacje z okazji pozwolenia :D

Masz o czym myśleć do wiosny :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że on nie ma okresu :roll: Może zrobię sobie prezent Mikołajowy i sama kupię :wink: ? Ale mój mąż przedstawia mi wizję taką: "przychodzą do nas goście (zdarza się kilka razy w roku imprezka na parenaście osób z rodzinki) -no i taki gośc jeden z drugim korzystają z bidetu -a potem (za przeproszeniem -ale to jego slowa) -wieszają Ci taki obesrany biały ręczniczek obok bidetu -to obtrzydliwe"... No i na tym kończy dyskusje o bidecie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie etap budowlany - prawomocne pozwolenie na budowę. Czyli jestem na samym, samym początku. Ale decyzja podjęta o tym, że zaczynamy na wiosnę. Dobry tydzień nie mogliśmy się zdecydować. W końcu przeważyła pogoda :wink:

Gratulacje -pokaż projekcik (albo link) :wink:

http://www.strykowski.net/zdjecia_drinki_alkohole_fotografia/Drink_czerwony_ladny_276_mini.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że on nie ma okresu :roll: Może zrobię sobie prezent Mikołajowy i sama kupię :wink: ? Ale mój mąż przedstawia mi wizję taką: "przychodzą do nas goście (zdarza się kilka razy w roku imprezka na parenaście osób z rodzinki) -no i taki gośc jeden z drugim korzystają z bidetu -a potem (za przeproszeniem -ale to jego slowa) -wieszają Ci taki obesrany biały ręczniczek obok bidetu -to obtrzydliwe"... No i na tym kończy dyskusje o bidecie :)

Wytłumacz Kochana mężowi, że:

po pierwsze primo, po bidecie to ręczniczek już nie jest obsrany,

po drugie primo :wink: , wystarczy Ci jeden bidet na górze - a goście raczej z dolnej łazienki będą korzystać,

po trzecie primo, że z okazji imprezki zawsze możesz powiesić brązowy ręczniczek, albo dać jednorazowe :wink: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielka - niewielka. Dla nas na początek liczy się parter. W zasadzie miała być parterówka, ale warunki zabudowy narzuciły taki charakter.

Dziecię się przebudziło - lecę.....

 

Tak mi się wydawało, że to parterówka ze stryszkiem raczej :D

Ja też teraz z doskoku, bo "Gotowe na wszystko" oglądam :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...