Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Mieszkanie w starym domu i remont (prawie) generalny


OK

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 16,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • OK

    6251

  • malgos2

    2112

  • kachna28

    1536

  • monia i marek

    948

Najaktywniejsi w wątku

ooo widzisz.... moją wadą jest to, że czasem jestem wobec tłumu mało krytyczna, tzn, jak wszyscy coś robią to ja też.... a dopiero po chwili odzywa się we mnie głos - ale po co? Nefer ma rację jeszcze wiele sie o ludziach muszę nauczyć...oby tylko inaczej niż wczoraj...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba znaleźć złoty środek (albo się starać znaleźć). Ja się z kolei łapię czasem na tym, że na siłę usiłuję coś zrobić inaczej, tylko po to, żeby było inaczej - niekoniecznie sensownie :lol: Czasem nie warto wyważać otwartych drzwi :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no, czyli natura kota..... a jako kontrasty się uzupełniamy :D

 

u mnie takim właśnie kocim ruchem jest ten dom.... cały tłum moich znajomych (a na początku to łącznie z moją rodziną) kręcił głowami i mówił: nie....

 

ale tu jakoś dostałam parcia na obrany cel.....oby mi to bokiem nie wyszło....

 

kredyty, hipoteki, polisy, jeszcze ja bez pracy, dwoje małych dzieci :o ..... mocno nam co po niektórzy pukali w czoło...żeśmy niezrównoważeni....

 

no ale stało się.....póki co niczego nie żałuję, wbrew temu co przewidywał właśnie ten tłum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I oby tak dalej :lol:

U mnie odwrotnie - wszyscy znajomi planują w bliższym lub dalszym czasie budowę lub kupno domu, i mnie też przekonują, że tak najlepiej :lol:

A ja może bym i chciała mieć kawałek domu z ogródkiem, tylko wiem, że w moim przypadku byłoby to całkiem bez sensu. Przynajmniej na dzień dzisiejszy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja myślę, że Ty sama wiesz co jest dla Ciebie najlepsze....dziś jest to mieszkanie, jeśli kiedyś uznasz, że jest to dom....to po prostu o tym powiesz....a za słowami pójdą i realizacje...

 

ech gdybym ja w przeszłości taka była - to kilka głupot było by na moim koncie mniej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej kobietki -wpadłam się przywitać -pakuję walizę bo znowu jadę się szkolić :x (tym razem na 3 dni do Lublina)... jak wrócę to zapraszam do mojego Z45 na oglądanie płytek -prawdopodobnie będą w piątek :) !!!

 

Cześć :D

 

Ty to będziesz wyszkolona kobita dopiero :o :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze, ależ te kobity rozjazdowe....wszystkie albo skądś wróciły, albo właśnie gdzieś jadą.....a niektóre to i jedno i drugie.... :o :D :D :D :D

 

ech.... chyba też się rozglądnę za jakimś wyjazdem w końcu wakacje, nie?

 

OK ty masz w planach jakieś wakacje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panie. Widze, ze dzisiaj jakos aktywniej sie zrobilo.

Cześć :lol:

Wczoraj miałam urwanie głowy w robocie, dzisiaj też przez pół dnia :roll: A Polkomtel znów czeka do pierwszego, więc wieczorkami mnie nie ma :roll: Przy okazji wczoraj stwierdziłam, że wreszcie mam czas coś w chałupie porobić :roll: Ciekawe :roll: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...