Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Mieszkanie w starym domu i remont (prawie) generalny


OK

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 16,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • OK

    6251

  • malgos2

    2112

  • kachna28

    1536

  • monia i marek

    948

Najaktywniejsi w wątku

parę wizyt i rewizyt i juz sie znamy ;) U mnie niestety na razie wszystko stoi i nie ma co oglądać.... ponoć jutro mają być drzwi. to jednak jeszcze nic nie znaczy - może sie okazac że potrzeba tygodnia żeby podrapać sie w głowę i wymyslaic jak to zamontować....

 

Skad my to znamy? :roll: :roll: Nie przejmuj sie, to Ci daje pare dni oddechu. Zawsze mozesz je poswiecic na cos przyjemniejszego, niz uzeranie sie z panami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny wielkomiejskie ;)

Odwiedzacie Wy czasem Ikee??? Wynalazłam na alegro jakąś prosta tanią firankę,. chciałabym mieć już cokolwiek żeby powiesić w oknie, czy ona sie wogóle nadaje do powieszenia? czy badziew okropny? na tymczasowo by mi musiala wystarczyć, a starych wzorzystych nie chcę wieszać, bo nie moge na nie patrzeć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry!

 

Chwilke mnie nie bylo i mam zaleglosci na kilka stron, w dodatku nie dostawalam powiadomien :evil:

 

Widze ze co poniektore dylematy nie sa mi obce.

1. Biust po 2 dzieci hmm nie wiem czy to mozna nazwac biustem, tez marzy mi sie operacja ale to po napadzie na bank.

2. U mnie 162 wiec doly stanow niskich, niestety tez nie jest latwo cos znalezc. Nie jestem chudzinka wiec jak juz wejde w biodrach to gacie maja nogawki o metr za dlugie. Dlatego tez nie lubie zakupow bo przymierze tysiac rzeczy , w polowe nie wchodze a polowa do przerobki zeby mozna bylo to nosic.Dlatego tez moj ulubiony styl to sportowy czyli jeansy ale takie troche dzwonowate tylko ze z tym tez sie zaczal problem bo wszedzie kroluja rurki :( no i inne takie t-shirty i gaciory :)

 

Tez bym sie chetnie gdzies wyrwala, ale marza mi sie wakacje bez dzieci, spokoj cisza bo teraz mialam urlop ale z dziecmi ( a moje mlodsze to prawdziwy zywiol, w miejscu nie usiedzi) i jestem bardziej zmeczona niz przed urlopem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny wielkomiejskie ;)

Odwiedzacie Wy czasem Ikee??? Wynalazłam na alegro jakąś prosta tanią firankę,. chciałabym mieć już cokolwiek żeby powiesić w oknie, czy ona sie wogóle nadaje do powieszenia? czy badziew okropny? na tymczasowo by mi musiala wystarczyć, a starych wzorzystych nie chcę wieszać, bo nie moge na nie patrzeć...

 

witam

 

odwiedzamy Ikeę----jakby coś trzeba było pomóc - tylko powiedz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, melduję się :lol:

 

Dżempelku, sto lat Cię nie było :o :lol: Jak miło Cię widzieć :lol:

Pisz Pani do Redakcji, żeby Ci starego nicka odblokowali :( Przeca trzy razy czytałam, zanim się doczytałam, że to Ty :oops: W życiu się nie przyzwyczaję :roll:

 

Markoto, gdzie Ty wszędzie widzisz te rurki, bo mi właśnie bardziej pasują, a same dzwoniaste widzę :-? Inna sprawa, że na zakupach spodniowych to z rok nie byłam :roll:

 

Onna, jak coś z Ikei potrzebujesz, to wal śmiało - tylko linka jakiego podaj, żeby było wiadomo, czego szukać :wink:

 

Magi i Małgoś, jakbyśta mniej piły, to może lepiej byśta się potem pamiętały? :roll: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To widać ja dawno w sklepach nie byłam - przestałam łazić, bo wszędzie same dzwony :lol: Nie mam nic przeciwko, ale one to muszą być już naprawdę długie, żeby dobrze wyglądały :roll:

Czyli przestałaś łazić w latach 70tych :D

 

Kasiu, proszę :roll: Nie mieszkasz aż na takiej prowincji :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...