Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Mieszkanie w starym domu i remont (prawie) generalny


OK

Recommended Posts

To ufarbuj się cała na kolor "gołębi" :)

 

gołębi to mi sie kojarzy ze starszą panią, a Olga napewno na nią nie wygląda :roll: :wink:

 

Może trzeba poprostu próbować, każdy włos lubi coś innego, ja lubię Londę, tylko mam po niej suche włosy, ale kolor sie trzyma, zwykła Wella też mi pasuje, bo na przykład teraz robiłam Decore (z Welli) i kolor mi od ręki do wanny uciekł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • OK

    6251

  • malgos2

    2112

  • kachna28

    1536

  • monia i marek

    948

Najaktywniejsi w wątku

No tak :roll:

To chyba jednak kolor do fryzjera :wink: Właśnie to cóś, co mi tamta robiła (żebym ja chociaż wiedziała co to było :evil: ), to było tak, że kryjące, ale siwe kryło jakby słabiej - więc balayage się robił sam :lol: :lol: :lol: Przez to, że się delikatnie spierało, odrostów nie było widać - robiłam sobie różne odcienie, ale zbliżone do naturalnych (czyli rozmaite brązy i ciemne rude) :roll:

 

Cholera, ale ja marudzę :-? Ale w kropce jestem - przewaga głosów chyba żadna nie wystąpiła? :roll: Skończy się tak, że przebaluję zamiast przemalować :oops: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbym nie miewała problemów z kupnem spodni, to też bym się nie wahała :wink: Ale ja strasznie tego nie lubię - albo mi od drzwi kręcą głową, że na moją długość nie ma, albo usiłują wcisnąć przykrótkie do mierzenia, albo sugerują cholerne rybaczki (tfu, na psa urok :evil: ). Normalnie chora jestem na samą myśl o tym :(

Ja generalnie lubię kupować ciuchy, ale jakoś tak wychodzi, że jak mi ich kupowanie sprawia przyjemność, tzn. że jakąś kolejną wieczorową kieckę se sprawiłam :oops: I na co mi ona? :o Wiszą w szafie i dobrze jak 2 x na rok założę :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ogólnie to wolę kobitki :roll: Jakoś z facetem to się zawsze pożrę, a on się na mnie obraża :o Jak na mój gust to faceci-fryzjerzy mają za dużo "artystycznych" ambicji, niekoniecznie zgodnych z moim wyobrażeniem o wygodzie :lol: :wink: Ta nadęta mina, jak się potem po swojemu do ładu doprowadzam :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam wisi, czy passe, czy nie passe :lol: Ważne, że odrostów przy nim nie widać, tzn. nie rzucają się w oczy i nie przeszkadzają :lol: (o ile dobrze zrobiony). Dla mnie to najlepsza metoda farbowania - nawet się tak kiedyś na blond zrobiłam :wink: Tylko po to, żeby się przekonać, że to goooopi pomysł był :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam wisi, czy passe, czy nie passe :lol: Ważne, że odrostów przy nim nie widać, tzn. nie rzucają się w oczy i nie przeszkadzają :lol: (o ile dobrze zrobiony). Dla mnie to najlepsza metoda farbowania - nawet się tak kiedyś na blond zrobiłam :wink: Tylko po to, żeby się przekonać, że to goooopi pomysł był :lol:

 

No wiem, dobry ten balejaz pod tym wzgledem byl, ale pewnie fryzjerzy doszli do wniosku, ze to sie im nie oplaca i zmienili trend. :lol:

Ja tam na szczescie mam jasne naturalnie wlosy, wiec o tej 1, 2 tony to mi slonce odrosty rozjasni i git. Z przyciemnianiem gorzej. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modne - nie modne, naturalne włosy nie mają jednolitego koloru, a przynajmniej rzadko. Zresztą ja się takimi pier.ołami jak moda nigdy nie potrafiłam przejmować :lol:

 

No ale naturalne wlosy tez nie maja balejazu. :lol: :lol:

 

No, chyba że siwy :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...