Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Mieszkanie w starym domu i remont (prawie) generalny


OK

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 16,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • OK

    6251

  • malgos2

    2112

  • kachna28

    1536

  • monia i marek

    948

Najaktywniejsi w wątku

To teraz z zupełnie innej beczki :wink:

 

Najdejszła wiekopomna chwila... :lol:

 

... i postanowiłam popchnąć do przodu prace garderobiane. Głównie z powodu, że już sama nie wiem, jakie ciuchy jeszcze mam, a co już dawno zaginęło na polu walki :roll:

Planowałam kupić taką ramę z koszami z Antoniusa z Ikei (39 zeta + kosze). Niestety ta ikeoska za głęboka, więc do LM, bo tam mają identyczny system, tylko ramy mają w dużym wyborze głębokości i wysokości. Nooo, od dawna to planowałam, tylko mi do łba nie przyszło ceny sprawdzić :roll: Jadę ci ja sobie kupować i... zonk :o :o :o Boczki do ramy jedyne prawie 150 :o :o :o plus łączniki chyba 30 :o :-? :-? :-?

 

Noooo, tyle za kawałek drutu?! :o Czy oni się z głupim na głowy pozamieniali?! :x Cała koncepcja mi runęła :evil:

 

No to do Ikei :wink: Tiaaa, wszystko głębokie :roll:

W związku z tym nabyłam drogą kupna m.in.: 2 poduszki wałki, bo mi do łóżeczka pod plecki potrzebne :D poduszeczki na ławę do kuchni, w niespotykanym rozmiarze 35x35 i promocyjnej cenie 2,99 - sztuk pięć :lol: zegar do łazienki za całe 7,99 :o :lol: :lol: :lol: Może się wreszcie przestanę do roboty spóźniać :roll: :wink:

No i cała torba wyładowana, bo te poduchy swoje zrobiły :lol:

W tym punkcie coś mnie tknęło i się cofnęłam do działu dziecięcego, który z oczywistych powodów zazwyczaj przelatuję nie rozglądając się na boki :wink:

 

Iiii.... Tak :D Jest :lol: :lol: :lol:

W sam raz na moje drobiazgi do garderoby szafeczka:

http://www.ikea.com/PIAimages/80730_PE189359_S3.jpg

:lol: :lol: :lol:

 

Tiaaa, tylko z tymi poduchami to już nijak się nie zabiorę z paką 177x30 :-? W związku z tym dziś kolejna wycieczka do Ikei, z mamą w ramach wsparcia :lol:

Po drodze wymyśliłam, że lepiej dwie niskie i jedna na drugą, niż jedna wysoka :roll: Więc stałam się szczęśliwą posiadaczką dwóch szafeczek i pięciu kolorowych, plastikowych pojemniczków, tudzież dwóch półek, co razem z dnem daje półek trzy :lol: :lol: :lol:

Na podręczne rzeczy mi wystarczy, na większe mam półki nad wieszakami.

 

W związku z powyższym uprzejmie melduję, że jeszcze chwila i może będę mieszkać jak ludzie :lol: Wreszcie powyciągam ciuchy z worów i przywiozę resztę od mamy :lol: :lol: :lol:

Mała rzecz, a cieszy :lol:

 

Aha, fundnęłam sobie również takie pudło:

http://www.ikea.com/PIAimages/69096_PE183819_S3.jpg

43x55x18, do przechowywania najrozmaitszych wyników badań lekarskich ze szczególnym uwzględnieniem rentgenów :lol: Chyba od zawsze mnie wkurzało, że się nigdzie nie mieszczą, więc lądowały gdzieś na szafie i się kurzyły. Sprawdziłam - mieszczą się nawet te największe rentgeny :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale muszę się pochwalić, że jak robi schabik w sosie, i dusi z ananasami, doda jabłuszka w majeranku i żurawinkę - to :D :D :D :D :D mniam mniam

a ile on bierze za godzinę? :wink:

 

ooooo spokojnie....jemu żonka płaci .....w naturze :lol: :wink:

 

że sie przywitam.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak tu sie odchudzic? :evil:

 

ja w sprawie odchudzania - lody NIE odchudzają , mówię z autopsji - buuu jaka szkoda....

tłuszczyk tu, tłuszczyk tam, tłuszczyk wszędzie tu i tam.......................mam

 

 

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

 

no i winszuję zakupów ikeowskich.........to pudło na badania hm......... chyba zmałpuję :roll: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :D

 

Maluszku, ależ masz piękne zwierzaki w domu. Ślicznoty :D

 

Czy Herus jest rasowy? Prześliczny pies. Kiedyś oglądałam program o rasach psów i takie psy wpadły mi w oko, bo kocha dzieci- podobno.

wiola - dziękuję :D

 

Heruś rasowy jest :D To berneński pies pasterski i dobrze, że wpadł Ci w oko bo to są psy, które kochaja dzieci (to takie przylepy są). Z Herutkiem na 100% zostawiłabym małe dziecko bo wiem, że Miso mu nic nie zrobiłby. Będzie pokornie czekał aż dzieciątko skończy z nim zabawę tzn. skończy pastwienie nad nim. Natomiast co do suki to tylko dzieci tylko w moim towarzystwie bo wiem, że ona niezbyt lubi maluszki. Jak widzi dzieci to sama stara się od nich odejść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :lol:

 

Maluszku, fryzjer jutro po robocie :wink:

Z fotką problem, bo ani aparatu, ani umiejętności, żeby sobie samej fotę szczelić :-?

 

Onna, jakby co, to nie ma problemu - właśnie sobie uświadomiłam, że wynajmujemy biura firmie, która sporo przez allegro sprzedaje i codziennie do nich poczta po paczki przyjeżdża :wink:

 

A propos, pudła na badania - to chyba z tego zakupu jestem najbardziej zadowolona :lol: Wreszcie mam gdzie chować te wszystkie wielgachne rentgeny, co to ani złożyć, ani wyrzucić :wink: No i całą resztę wyników, analiz itd. można trzymać w jednym miejscu :wink: Czuję, że za chwilę cała rodzinka otrzyma ode mnie w prezencie po pudle przy najbliższej okazji :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...