Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Mieszkanie w starym domu i remont (prawie) generalny


OK

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 16,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • OK

    6251

  • malgos2

    2112

  • kachna28

    1536

  • monia i marek

    948

Najaktywniejsi w wątku

A nie jest tak w avonie ze im dluzej sprzedajesz i masz duza sprzedasz do z czasem dostajesz towar po duzo nizszej cenie niz poczatkujaca konsultantka??

 

Ja kupuje od dziewczyny, ktora sprzedaje duzo taniej, raczej watpie zeby kradla, mozna zamowic wszystko z katalogu i nie mieszka w Garwolinie :)

 

Nie jest tak. Najwyzej dziewczyna dzieli sie z Toba swoim upustem, ktory zalezy od wielkosci sprzedazy. Nie wiem, jak jest teraz, ale jakis czas temu na allegro bylo taniej niz w katalogu nawet, gdyby odliczyc najwyzszy upust. Czasami sa oferty specjalne, ze jak sprzedasz 10 butelek czegos, to bedziesz miec upust 50% czy cos takiego. I to tez mi nie pasowalo. No i przeciez ci ludzie nie siedza na allegro jako instytucja charytatywna.

 

Nefer, a jestes pewna, ze tak sprawdzaja kazdego pracownika? Albo moze to juz bylo po tej allegrowej aferze. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przeciez tego towaru w atrakcyjnych cenach jest tyle, ze musieliby wyniesc cala fabryke, a podrabiac to sie chyba nie oplaca.

 

Bez przesady. :lol: :lol: :lol: Az takiej sprzedazy to oni nie maja, ostatecznie Avon ma spora konkurencje. Podrabiac sie raczej nie oplaca, w to bym nie uwierzyla, bardziej juz w ten wyciek kontrolowany, o ktorym pisala Olga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mojej teściowej brat pracuje w Avonie w Garwolinie, prawdą jest to że ich wiskają na kazdym kroku. Na początku jak fabryka ruszała, to wszyscy wynosili ile się da i po aferze i zwolnieniu wielu pracowników, zmienili ochronę, monitoring i patrzą pracownikom na ręce i po kieszeniach. Oczywiście pracownicy do tej pory pewnie kombinują, ale od czasu do czasu dostają kosmetyki, takie z bliskim terminem ważności, albo niechodliwe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kosmetyki Avonu już od dwóch lat kupuję na Allegro. A na gwiazdkę to dosłownie hurtowo -całymi pudłami rodzinkę obładowuję :) Aniu -naprawdę się opyla -sprawdź sobie te perfumki! Ale skąd takie ceny to sama nie mam pojęcia -byłam konsultantką 2 lata i takich rabatów na oczy nie widziałam :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slyszalyscie, ze wlasnie w Warszawie jedna szalona kobieta napadla na fryzjerke, w bialy dzien, na oczach wielu swiadkow? :o :o :o :o Fryzjerka probowala sie bronic nozyczkami, ale ta bezwzgledna kobieta - najwyrazniej niezadowolona klientka, wczepila sie zebami w tetnice szyjna. Trup na miejscu. :o :o :o

 

Tak nawiasem mowiac, gdzie jest Olga? :roll: :roll: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A swoją drogą to musiała być niezła sensacja skoro w NY wspomnieli o tym wcześniej niż w RP :D !

 

W RMF-ie mowili, mam w necie... Nie slyszalas? :o :o :o

No nie słyszałam bo ja klikam a mężuś TV ogląda :) RMFu słucham w pracy od 7-15 :)

 

To wszystko tlumaczy, bo to tak dopiero kolo 6 zaczeli mowic... :roll: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slyszalyscie, ze wlasnie w Warszawie jedna szalona kobieta napadla na fryzjerke, w bialy dzien, na oczach wielu swiadkow? :o :o :o :o Fryzjerka probowala sie bronic nozyczkami, ale ta bezwzgledna kobieta - najwyrazniej niezadowolona klientka, wczepila sie zebami w tetnice szyjna. Trup na miejscu. :o :o :o

 

Tak nawiasem mowiac, gdzie jest Olga? :roll: :roll: :roll:

Normalnie mnie rozbroiłaś tym postem :lol: Uśmiałam się :lol: :lol: Dzięki :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...