Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Mieszkanie w starym domu i remont (prawie) generalny


OK

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 16,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • OK

    6251

  • malgos2

    2112

  • kachna28

    1536

  • monia i marek

    948

Najaktywniejsi w wątku

Dzień dobry :D

 

Dzięki raz jeszcze wszystkim za komplementa :oops:

 

Dżempel, oczywiście, że miałam krótkie :wink: Nie aż tak, ale miałam - to przez te remonty tak mi porosły :wink:

 

Mayland i Amtla, ja już się przyzwyczaiłam, tylko włosy jeszcze nie :lol: Sterczą jak gooopie :wink:

Która nigdy nie obcinała z długich na krótkie to pewnie nie zna tego efektu - ale żaden najdroższy kosmetyk tak nie daje włosom objętości i nie podnosi "od nasady", jak takie strzyżenie :wink: Włosy przywykłe do bycia długimi raptem tracą na wadze i robi się ich ze trzy razy więcej :o Niestety po jakimś czasie im przechodzi :-?

 

Małgoś, Ty to masz jakąś obsesję? Wszędzie Hiszpana węszysz :o Ja się kiepsko czułam wczoraj i po prostu zasnęłam zaraz po przyjściu do domu :roll: Dziś już dobrze :wink: Kot mnie o 5tej obudził :x Dla równowagi chyba :evil:

 

Markoto, wypraszam sobie, ja chuda nie jestem :wink: Ja w sam raz :lol:

 

Onna, masz rację, taka fryzurka pasuje niezależnie od figury. Zresztą ja od razu zrozumiałam, o czym mówisz :wink:

Moja mama jest raczej przy kości i też jej świetnie - zresztą muszę Wam jaką jej fotkę wkleić, to zobaczycie jakie podobne jesteśmy :wink:

 

Kasia, dzięki za obronę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry, dobry :lol:

 

Monia, to prawda - taka fryzura to w ogóle wygoda nie z tej ziemi :lol: Mycie sekunda, czesanie druga i na cały dzień można zapomnieć, że się ma włosy :lol:

Tak to nie pisz bo gotowam się tak krótko obciachać :wink: -bardzo lubię takje krótkie włoski 8)

 

To ciachaj :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łooo

 

nie chce się wtrącać - drogie panie,ale mi tu podżeganiem pachnie....

 

dzień dobry 8) u nas właśnie skończyła się burza.... nareszcie da się oddychać

 

W której części Warszawy mieszkasz??? Bo u Ciebie burza a u mnie 3 grzmoty i 10 kropel deszczu. Popchnij ją w moją stronę 8) 8) 8) bo u mnie nadal nie ma czym oddychać :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie też już się rozjaśnia :-? Drobny deszczyk popadał może z 15 min. i wygląda na to, że to wszystko :-? Ale powietrze jednak lepsze trochę, przynajmniej teraz - jak zacznie odparowywać pewnie będzie jeszcze gorzej :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łooo

 

nie chce się wtrącać - drogie panie,ale mi tu podżeganiem pachnie....

 

dzień dobry 8) u nas właśnie skończyła się burza.... nareszcie da się oddychać

 

W której części Warszawy mieszkasz??? Bo u Ciebie burza a u mnie 3 grzmoty i 10 kropel deszczu. Popchnij ją w moją stronę 8) 8) 8) bo u mnie nadal nie ma czym oddychać :roll:

 

na Praaaaadze, konkretniej Zacisze..... a może Ty również w pobliżu? bo jak tak - to zacznę w te chmury dmuchać może dolecą :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...