Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Mieszkanie w starym domu i remont (prawie) generalny


OK

Recommended Posts

hejeczka i od progu walę pytanie, bo mnie od wczoraj dręczy...

 

OK-uś ten olejowany parkiet, co to go masz to dawno go robiłaś...pewnie gdzieś wcześniej o tym pisałaś, ale nie wiem jak to znaleźć w tych stosach postów... a czy jakiś namiar na ekipę masz? zadowolona byłaś z ich pracy? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • OK

    6251

  • malgos2

    2112

  • kachna28

    1536

  • monia i marek

    948

Najaktywniejsi w wątku

zaczynam się rozglądać tu i tam i jakoś nie mogę się przekonać do nikogo... może jak będę wiedziała, że u kogoś się sprawdzili.... :roll: a jeszcze jakbym mogła kiedyś Ci się wepchnąć i go pomacać....no to już by wogóle było....siuper :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry :lol:

 

Co za dzień :-? :roll: Nawet pisać mi się nie chciało :roll:

 

Nitubaga, mój parkiet jest stary, został tylko wycyklinowany i zaolejowany, założone nowe listwy. Namiar na parkieciarza mogę Ci podrzucić, układa pewnie też :wink: Nie wiem tylko, jak u niego z terminami :roll: Generalnie jestem z niego zadowolona, bo podłoga była naprawdę w opłakanym stanie, a facet zrobił wszystko b. fajnie - o układaniu nie mogę się wypowiadać, u mnie tylko wstawki robił, tam gdzie czegoś brakowało :wink: Zrobił szybko i starannie.

 

Na macanie zapraszam serdecznie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry :lol:

 

Co za dzień :-? :roll: Nawet pisać mi się nie chciało :roll:

 

Nitubaga, mój parkiet jest stary, został tylko wycyklinowany i zaolejowany, założone nowe listwy. Namiar na parkieciarza mogę Ci podrzucić, układa pewnie też :wink: Nie wiem tylko, jak u niego z terminami :roll: Generalnie jestem z niego zadowolona, bo podłoga była naprawdę w opłakanym stanie, a facet zrobił wszystko b. fajnie - o układaniu nie mogę się wypowiadać, u mnie tylko wstawki robił, tam gdzie czegoś brakowało :wink: Zrobił szybko i starannie.

 

Na macanie zapraszam serdecznie :lol:

 

to siuper.... jak znajdziesz wolniejszą chwilkę to daj znak się jakoś umówimy....ja z wielką ochotą pomacam olejowany... bo póki co to raczej myślałam o lakierze... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolne chwilki miewam zazwyczaj po robocie :lol:

W tygodniu zazwyczaj po 19stej to już jestem w domku i mam czas. W weekendy dowolnie po 11stej :wink:

Daj znać, czy Ci pasuje w tygodniu, czy w weekend i jakoś tam się umówimy :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...