Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Mieszkanie w starym domu i remont (prawie) generalny


OK

Recommended Posts

8)

Wyobrażam to sobie. Ja nie mogę mieć kota w domu, bo jestem okropnie alergiczna, ale jakieś 20 lat temu znajomi moich rodziców pożyczyli nam kota na czas swojego wyjazdu na wczasy. Kociak była mały, sprytny, wesoły i okropnie figlarny 8) 8) Ciągle właził (wszystko robił z prędkością światła) na górę firan - pod sam karnisz, po czym płakał nieprawdopodobnie udając, że nie umie zejść. Moja mama litując się nad nim przynosiła drabinę, wchodziła na samą górę, a kiedy już wyciągała po niego rękę, to ten łobuziak zbiegał po firance w dół. Takie zabawy organizował sobie kilka razy dziennie 8) No i nie dało się tego siedzenia pod sufitem zlekceważyć, bo miauczał niemiłosiernie, jakby go coś bolało 8)

To był kociak z serii:

http://img512.imageshack.us/img512/3245/kotysuperco6.png

Prześliczne :lol: :lol: :lol:

 

Jakbym swoją widziała w ferworze walki :lol: :lol: :lol:

 

Koty się uwielbiają bawić, a co jest bardziej zabawne niż ganianie się po firankach :o :lol:

Moja pierwszy raz mi zdjęła firanki, ale faktem jest, że jak zasypiałam to ćma latałała po pokoju :lol: To mój horror... mam ćmy :o :o :o Taaaakie wielkie :o

 

I, jak to ćmy, budzą się nocą... jak kot :roll: :x :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • OK

    6251

  • malgos2

    2112

  • kachna28

    1536

  • monia i marek

    948

Najaktywniejsi w wątku

Dzięki Monia :)

Rozdzielczość duuuużo dla mnie znaczy, ale niekoniecznie decyduje :o To jakby losowy wybór, bo jednego dnia mi się pewne fotki otwierają a inne nie, a następnego dnia może być całkiem na odwrót :o Już przestałam wnikać :wink: Ale im lżejsze zdjęcie tym lepiej :roll:

 

PS. Jaka u Was pogoda, bo u mnie znowu od godziny pada deszcz :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie dzisiaj, dla odmiany chyba :wink: , nic nie wyrzuca :lol: :lol: :lol: Łazi se nawet całkiem nieźle :lol:

 

I deszczyk taki pada, jakiego już nie pamiętam - nie jakaś zwariowana burza, urwanie chmury, tylko taki solidny, normalny deszcz :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka....no to dotarłam.... :D teraz to i ja mogę czasem zabrać głos w sprawie kot...dziś poznałam jedną fajniutką kotkę, i jej właścicielkę i .....wychlipałam mnóstwo tonica....

 

Olga strasznie dziękuję za miły wieczór....pierwszy i na pewno nie ostatni...

 

:lol: :lol: :lol: :lol:

 

i ja ci wchodze do domu - a tam dziecka śpią..... mężuś czeka, kolacyyyyyjka na stoliczku.....ech.....muszę częściej wychodzić....

 

:o :o :D :D :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam z rana !!

 

nitubaga no i jak te dechy wypadly bo to chyba byl glowny powod wizyty no chyba, ze jednak ten tonic? :lol:

 

Korzystajac z goscinnosci Olgi :) wspolczuje Ci w zwiazku z tymi problemami na budowie. Faktem jest ze na kazdym etapie trzeba sprawdzac> mysmy wychwycili ze dwa okna sa za wysokie, niestety nie wychwycilismy kolejnych dwoch i tego ze okno w kuchni jest za nisko. Czesc sie dalo naprawic na czesc machenlismy reka, w czasie dalszej budowy wychodza oczywiscie bledy z poprzednich etapow. Staramy sie (zn moj maz bo ja mam za daleko) bywac na budowie w czasie wiekszych prac i kontrolowac, sami bo nasz kierownik byl na budowie 3razy :) Zycze Ci duzo cierpliwosci i wytrwalosci w dazeniu do celu !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka....no to dotarłam.... :D teraz to i ja mogę czasem zabrać głos w sprawie kot...dziś poznałam jedną fajniutką kotkę, i jej właścicielkę i .....wychlipałam mnóstwo tonica....

 

Olga strasznie dziękuję za miły wieczór....pierwszy i na pewno nie ostatni...

 

:lol: :lol: :lol: :lol:

 

i ja ci wchodze do domu - a tam dziecka śpią..... mężuś czeka, kolacyyyyyjka na stoliczku.....ech.....muszę częściej wychodzić....

 

:o :o :D :D :D :D :D

 

Koniecznie :lol: Bez samochodu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...