Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Mieszkanie w starym domu i remont (prawie) generalny


OK

Recommended Posts

Ja mam % podniesiony, bo to pożyczka :-?

W euro mogę wziąć na warunkach kredytu, z małą marżą - ale teraz się nie kalkuluje przewalutowanie w tę stronę :roll:

Jestem w kropce, czy czekać dalej i cierpieć brak kasy, czy odpuścić i niech się dzieje wola nieba :roll: Jak znam życie, to jak tylko przewalutuję, to będzie korekta w górę i podwójnie po życi dostanę :cry: :cry: :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • OK

    6251

  • malgos2

    2112

  • kachna28

    1536

  • monia i marek

    948

Najaktywniejsi w wątku

Aha byliśmy jeszcze obadać sprawę z meblami do kuchni, bo umyśliłam sobie BRW z powodu ichnich drewnianych frontów, ale odechciało mi się.....Fronty frontami, ale środki i jakość..... bez komentarza. Wróciłam do pana, który robił nam obecne meble i takie meble to ja rozumiem. Jakość wykonania bez porównania, a że nie z litego drewna to trudno.... :wink:

 

A pan nie może dać tych drewnianych frontów z brw?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magi, we frankach nie dostanę takich warunków. Mam pożyczkę i nie zamienię tego na kredyt - jakbym nie refinansowała :roll:

Ale trafiłam ofertę na pożyczkę z warunkami jak kredyt (marża 0,8 ), niestety tylko eurony i pln :-? Tak od jakiegoś czasu obserwuję, to euro i frank się zachowują prawie identycznie, jest wyższe oprocentowanie niż na franku, ale niewiele :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olga a nie lepiej wziąć jeden kredyt refinansowy na spłate tamtych, we frankach :roll:

Ja pierwszy kredyt na dom miałam we frankach potem przewalutowałam bo frank spadł a teraz znowu wzięłam we frankach w innym banku :lol:

uwielbiam latać z papierkami :lol: :wink:

d.bry :D

magi -a ile trwa takie latanie? bo ja właśnie myślę o konsolidacyjnym w CHF i w innym banku (mam PKO BP :x), jakby dało radę to autko byśmy dzięki temu konsolidacyjnemu zakupili...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziń dybry ;)

To mi sie z kredycikiem przyfarciło.. Brałam dobrych kilka lat temu kredyt na moje wymarzone auto z salonu Chciałam takie nowiutkie, błyszczące, pachnące nowością. Ale szkoda mi było wyłożyc kilkadziesiat tysięcy od razu i na długi czas zrezygnować z wyjazdów i innych potrzeb ;). Ba, nawet troszkę kaski by mi brakło 8) Wpłaciłam więc 1/3 sumy a na resztę wzięłam kredyt. Oczywiscie w CHFach. Kurs był coś ponad 3 zł , a później spadał i spadał i spadał 8) i autko na kredyt ze sporawym oprocentowaniem wyszło mnie mniej niż obecna wartość nowego egzemplarza. Bank starał się dokładać co jakis czas do raty 1 - 2 CHFy ale i tak nici z tego... :lol: :lol: :lol: Nawet nie opłacało mi się wczesniej go spłacić.

Ale jak to mówią, głupi ma zawsze szczęście :lol: Teraz troche bym się tych CHFów bała, bo nie wiadomo czy po takim spadku nie pójdą w górę. Ale ja jestem lajkonikiem w tych sprawach :D i mogę się mylić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olga kredyt nie boli :lol: :wink:

 

Wiem :lol: Pożyczka bardziej, ale kredytu nie dostanę, bo kredyt musi być celowy :evil: Jak refinansują pożyczkę, to na warunkach pożyczki :wink:

 

A z frankiem to myślę, że tak samo jak z euro będzie - będą jakies tam korekty w górę, ale generalnie będą spadać, a raczej złotówka się będzie umacniać. I chyba nie dam rady wcelować w korektę, zwłaszcza, że papierkologia trwa :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...