Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Mieszkanie w starym domu i remont (prawie) generalny


OK

Recommended Posts

No to w takim razie, wskakuj w kreacje i czekamy na fotki :)

 

No gdzie te fotki??

Cztery pary spodni, sandałki, spódnica :o :o Olga awansowała, czy dostała premię :lol: :lol: ?

 

Wzięła pożyczkę :roll: :oops: :wink: Ale tym razem na dobrych warunkach 8)

Podwyżkę mam mieć od sierpnia/września, zobaczymy :roll:

 

Fotki będą, jak się uśmiechnę do znajomych i mi wypalą płytkę z ostatniej imprezy :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • OK

    6251

  • malgos2

    2112

  • kachna28

    1536

  • monia i marek

    948

Najaktywniejsi w wątku

Moja ma póki co rok, u mamy jest już 2 lata :roll: Śladu zużycia nie widać - a jak się po trzech rozpadnie, to trudno, uhaha, odżałuję 4 dyszki kupię nową 8) :wink:

 

A na serio, to nie bardzo ma jak zgnić, te deski nie leżą bezpośrednio na podłodze, tylko ma jeszcze takie plastikowe stópki pod spodem. Wysycha migiem - w końcu ile wody nalejesz na drewnianą kratkę? To już deska kuchenna jest bardziej na gnicie narażona, a jakoś mi jeszcze żadna nie zgniła :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to spoko. Wiadomo, ze za ta cene to mozna zawsze wyrzucic. Tylko gorzej, gdybym miala tak co miesiac nowe kupowac. Ale jak nawet raz na rok to spoko. Dywaniki maja tez te wade, ze sie slizgaja, wiec sie je przykleja. A jak sie je przykleja, to trzeba tez odklejac. Bez sensu. :-? W ogole to by dobrze bylo, zeby wiecej opcji istnialo w tym temacie. :roll: :roll: :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, mi też się podobały, póki sobie sama nie sprawiłam... Wyleciały w trymiga :roll:

 

Przerabiałam też tą gąbczastą matę, co z metra można kupić (takie prążki). Niestety to też do d... choć lepsze od dywaników :roll: Ale trzeba wieszać do suszenia, a jak nasiąknie wodą to schnie dość długo :-?

 

Faktycznie nie ma zbyt wiele opcji w tym temacie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Empatii mam całkiem sporo, ale co ona ma wspólnego z cudzymi gustami :o :wink:

Zresztą ikea nie jest zła - znam gorsze możliwości urządzenia całej chałupy w jednym sklepie :x

 

Maluszku, ja mam i pierdułki, i większe pierdułki, kilka lampek, stołki w kuchni itd.

Poza tym to moja ostatnia deska ratunku, jak nic mi się nie podoba, a muszę coś kupić. Wtedy na pewno znajdę w ikei za małe pieniądze coś, czego z czystym sumieniem będę mogła się pozbyć, jak znajdę coś co mi bardziej odpowiada :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez nie mam nic przeciwko ikeowskim pierdolkom, ale tak ogolnie przeszkadza mi masowa produkcja. Nie lubie, zeby mi ktos wlazil do mieszkania i mowil - O! A to z Ikei / Voxu / sroksu.

 

Ostatnio weszlam do Crate & Barrel, ktorego przeciez (chyba) w PL nie ma. A tam - sliiiiiiiiiiczne swieczniki na swieczke jak do podgrzewacza cos jak male szklanki z kobaltowego grubego szkla. Patrze, a tam - Made in Poland. :D Chyba sobie kupie od razu ze 3. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żebyś się nie zdziwiła, jak je po powrocie w ikei znajdziesz :lol:

 

A mi tam wszystko jedno, co inni robią u siebie w chałupach :lol:

 

Za pieniądze, które się wydaje w ikei naprawdę trudno urządzić się w innych sklepach :roll: A już na pewno trudno to zrobić równie przyzwoicie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zalezy... Kuchnie wydaja mi sie drogawe. I tez zalezy gdzie, bo jak bylam w Poznaniu, to tam maja duzy wybor, jakies swiatelka, pierdolki, a w KRK oferta kuchenna ubozuchna. No i jak ktos ma takie glupie wymiary jak ja, to se nie moze standardowych mebli zrobic. Ale jak mam miec cos charakterystycznego, to wole, zeby to byly takie krzesla jak Twoje, albo cos z klasa, z historia. Takie mielismy fajne wzornictwo przed wojna, a teraz taka kicha. Wszystko musimy sciagac skads, bo u nas poruta i posucha albo jak juz ktos cos wymysli to jedna szafka 3000 kosztuje. :x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...