Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Mieszkanie w starym domu i remont (prawie) generalny


OK

Recommended Posts

buuu a mnie coś za żołądek złapało i nie wiem czy cokolwiek jeść :(

I tak trzyma już dwa dni... Ja bym coś dobrego zjadła i nie mogę :(

to nic nie jesz? :o ale nie możesz jeść, czy zjadasz a potem.. no wiesz...?

dotąd tylko mnie żołądek bolał, a jak zjadłam to bardziej. Może dziś będzie lepiej :( Innych sensacji nie mam. Czy to może być wirusowe??? Troche mi slabo bo staram sie nie jeść czegoś co może zaszkodzić i już nie wiem co mogę :((

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • OK

    6251

  • malgos2

    2112

  • kachna28

    1536

  • monia i marek

    948

Najaktywniejsi w wątku

buuu a mnie coś za żołądek złapało i nie wiem czy cokolwiek jeść :(

I tak trzyma już dwa dni... Ja bym coś dobrego zjadła i nie mogę :(

to nic nie jesz? :o ale nie możesz jeść, czy zjadasz a potem.. no wiesz...?

dotąd tylko mnie żołądek bolał, a jak zjadłam to bardziej. Może dziś będzie lepiej :( Innych sensacji nie mam. Czy to może być wirusowe??? Troche mi slabo bo staram sie nie jeść czegoś co może zaszkodzić i już nie wiem co mogę :((

 

To raczej brzmi jak cos kolo choroby wrzodowej albo obnizenia zoladka albo czegos takiego. Mozna na to wszystko, co nie jest kwasogenne - czyli wbrew pozorom mozna kwasne mleko, jogurty itd. Dobre sa tez banany. Sprobuj walnac jakies oslonowe lekarstwo. Kiedys sprzedawali venter czy cos takiego, pewnie teraz tez tego maja w aptekach od groma bez recepty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięi dziewczyny za pamięć. NIe mialam powodów do odwodnienia, ale za to strasznie glodna bylam, az mi slabo się robilo. Ale zjadlam dwa razy rosolek z mięskiem ugotowanym , nie zaszkodziło mi i chyba jest juz lepiej. Mam nadzieje,że jutro wstanę nie pamietając o żadnym żołądku...

 

jeszcze bym coś zjadla ;)

 

 

a gdzie sie Olga podziewa? imprezowa sobota???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :D

http://www.bebmonteoliveto.it/images/colazione.jpg

Właśnie natchnęłaś mnie w sprawie mojego przyszłego tarasu tym zdjęciem.... :lol:

Miał być pod dużym balkonem skalniak, ale teraz już wiem że urok południa jest ogromniejszy :lol: niż pustynne widoczki :wink: :wink: :wink:

Bedzie tam kiedys właśnie tak.... jak doczekam się aż zniknie stamtąd drewno ze starej więżby :evil: :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejsce jest od strony południowej częściowo zadaszone powyższym balkonem także i słonko i cień się tam znajdzie. Już od początku dobudowy sobie tam wymarzyłam tarasik tylko będę musiała ganiać ze wszytkim dwa pięterka w dól chyba że z naszego balkonu tacę będę na sznurkach opuszczać :wink: I wiecie co jeszcze tam widzę na ścianie? Zamontuję taki ozdobny żeliwny kran a la fontanna z zamkniętym obiegiem wody, będzie tak mi błogo ciurkać z lwiej paszczy w letnie wieczorki....może taka??

http://www.rzezbajawor.pl/1/2/min_tn_Szopki%20554.jpg

:wink: 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...