Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Mieszkanie w starym domu i remont (prawie) generalny


OK

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 16,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • OK

    6251

  • malgos2

    2112

  • kachna28

    1536

  • monia i marek

    948

Najaktywniejsi w wątku

Heloł :lol:

 

Wpadłam na chwilkę, coby se zaległości zbyt dużych nie narobić :wink:

 

Straszliwie dużo roboty w robocie ostatnio, a wracam do domu, to padam bez odpalania kompa :-? Bo wiem, że jak odpalę, to znów będę siedzieć diabli wiedzą do której :lol:

Więc jakby co - to wszystko gra :wink:

Jak tylko wymyślę, jak rozrysować księgowość-kontówkę na jednej kartce A4 (w walucie na dodatek) w formie zrozumiałej dla laika, to od razu wracam :lol: No nie, nie od razu - najpierw się urżnę w trupa z radości :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Echhh, wierzcie w co chcecie :wink: :lol:

 

Już mówiłam wcześniej - mam trochę życia do wyprowadzenia na prostą :roll: To się wiąże z tym m.in., że muszę pobyć sama ze sobą czasami :roll:

 

Właśnie się pożarłam z Najlepszym z Prezesów na służbowej imprezce i niewykluczone, że będę musiała wyprowadzać to swoje życie na prostą ciut szybciej, niż bym chciała :-? :roll:

Co zrobić?... Takie życie... :-? Po...%$@! :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli trudne dni u Ciebie :(

W takim razie nie podddawaj się, choć życie czasami okrutne jest :roll:

Trudne-nietrudne :roll: Robotę i szefa mam najlepszą pod słońcem, ale są rzeczy, z którymi się nie pogodzę za żadne pieniądze :-?

 

Mam jakieś tam swoje plany na przyszłość, za które się ostatnio zabrałam na poważnie :roll: Ale wychodzi na to, że być może będę musiała chcąc-nie chcąc przyspieszyć :roll: Co niekoniecznie mi pasuje :roll:

 

Na pewno się nie poddam - to jest właśnie to, czego nie umiem :wink: Nawet jeśli czasem by się opłaciło :-?

 

Małgoś - to jest jedno z moich najbardziej ulubionych powiedzeń :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli trudne dni u Ciebie :(

W takim razie nie podddawaj się, choć życie czasami okrutne jest :roll:

Trudne-nietrudne :roll: Robotę i szefa mam najlepszą pod słońcem, ale są rzeczy, z którymi się nie pogodzę za żadne pieniądze :-?

 

Mam jakieś tam swoje plany na przyszłość, za które się ostatnio zabrałam na poważnie :roll: Ale wychodzi na to, że być może będę musiała chcąc-nie chcąc przyspieszyć :roll: Co niekoniecznie mi pasuje :roll:

 

Na pewno się nie poddam - to jest właśnie to, czego nie umiem :wink: Nawet jeśli czasem by się opłaciło :-?

 

Małgoś - to jest jedno z moich najbardziej ulubionych powiedzeń :wink:

 

 

nie wiem o so chodzi :wink: ale pamiętaj, że są ludzie, i to nie tylko na tym forum, którzy zawsze są gotowi Ci pomóc...i jeśli to Ci poprawi humor - możemy zrobić listę....wierz mi będzie ona długa ... :D i ja też się wpiszę... :wink: dużymi literami... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...