Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Mieszkanie w starym domu i remont (prawie) generalny


OK

Recommended Posts

:lol: :lol: :lol: Bo mialam 100% pewnosci kogo mam bic. Jak jego zona dostala wezwanie na komisariat jako swiadek to on do mnie zadzwonil z repertuarem dosc siarczystym i w ten sposob sie upewnilam, o czym pani policjantki nie omieszkalam poinformowac. 8) Pewnie wszystko sie rozlezie po kosciach, nie licze na nic, ale przynajmniej polaza sobie wszyscy po ciemnych pokojach to im przejdzie obrzydzanie mi zycia. :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • OK

    6251

  • malgos2

    2112

  • kachna28

    1536

  • monia i marek

    948

Najaktywniejsi w wątku

No, ja też ustawiam pomalutku wspólnotę i administrację na miejsca :lol: :lol: :lol:

 

W tym roku odebrałam zawiadomienie o zebraniu wraz z projektami uchwał itd. Czytam i.... oczom nie wierzę :o :o :o

Przez dwa lata nic tylko ocieplanie i ocieplanie, i o niczym innym słyszeć nie chcieli, a tu.... REMONT ELEKTRYKI :lol: :lol: :lol:

 

Ale się ucieszyłam :lol: Wyszło na moje :wink: Wreszcie mi przestaną korki wysiadać, jak się zapomnę i przy działającej pralce i czajniku ciepłą wodę w kuchni odkręcę :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie właśnie ta sama gadka była - ocieplenie na kredyt.

Więc marudziłam, że najpierw instalacje wew. trzeba zrobić do końca, bo później przez x lat spłata kredytu, a elektryka tego nie wytrzyma na pewno :x

No i wymarudziłam :wink:

Teraz cała kasa z FR pójdzie w elektrykę, więc zanim się na wkład własny do kredytu na ocieplenie uzbiera, to ładnych parę latek minie. Może po drodze coś się pozmienia w technologiach - bo jak mi dołożą do 0,7metrowej ściany jeszcze 15 cm styro, to już całkiem w norze będe mieszkać :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu, garderoba na razie funkcjonuje, bo nie ma wyjścia. Starcza mi na razie, jest oczywiście wygodniejsza niż szafa, ale żebym była z niej zadowolona do końca, to nie mogę powiedzieć. Ten system z Ikei niestety mi nie do końca odpowiada, ale nie mam teraz kasy na zmiany, więc przez parę lat musi być jak jest :-?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...