Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Mieszkanie w starym domu i remont (prawie) generalny


OK

Recommended Posts

Ja jak się nieco "podniosę' finansowo po kuchni, to planuję zamówic garderobe u tego samego gościa... Może w maju?... Nie bedą to zadne cuda-wianki (na 2,4m.kw pod skosem nia ma zbyt pola manewru) - wymyśliłam tylko z 5 półek, i 2 podwójne szuflady -na skarpety czy bieliznę. Oprocz tego 2 "rury" -jedna wyżej druga niżej -na wieszaki. Wszystko ma byc z zwyklej bialej plyty, ale nie wiem ile mnie to wyniesie.. mam nadzieję, że mniej niz 1 tys :roll: ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • OK

    6251

  • malgos2

    2112

  • kachna28

    1536

  • monia i marek

    948

Najaktywniejsi w wątku

Pewnie mniej - samo wnętrze nie jest drogie :roll:

Ja ciągle nie mogę zrobić środka szafy na korytarzu - choć brak mi jakichś 3 stówek jedynie :roll: Ale zawsze coś "ważniejszego" się rodzi w ostatniej chwili :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie mniej - samo wnętrze nie jest drogie :roll:

Ja ciągle nie mogę zrobić środka szafy na korytarzu - choć brak mi jakichś 3 stówek jedynie :roll: Ale zawsze coś "ważniejszego" się rodzi w ostatniej chwili :lol: :lol: :lol:

no własnie -a ja sobie obiecałam, że wprowadzę sie jak już bedzie "wszystko" -bo inaczej nigdy nie skończymy... ale nam to nie wyjdzie jednak :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się chyba nie da :lol:

Mi więcej takich "pilnych" rzeczy zostalo, ale...

Już zaczynam zmieniać, np. lampę w sypialni wymieniłam, bo ta stara jednak za długa była i ciągle w kolizje wchodziłam :lol:

Zawsze jest coś do zrobienia, poprawienia, skończenia itd. :lol: a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie... Wiesz, caly blues polega na tym, ze to jakis kretyn projektowal. Zarowno wyjscie kiblowe jak i podejscie wody sa na bocznej scianie, co oznacza, ze przez pol kibla leci Ci rura kiblowa i rurka od wody. Chcemy to zamaskowac sciana k-g od podlogi do sufitu, ale jak pod k-g bedzie ta miekka rurka, to jak ona pewnego dnia pierdyknie, to wiesz... No wiec chcielismy polaczyc to na twardych rurkach i zawor zrobic bezposrednio przy kiblu, no ale niekoniecznie mi odpowiada, zeby byl widoczny... No kij, cos mi moj "plan B" wymysli. Teraz pracuje u mnie maz Editty i zycie moje stalo sie odtad znacznie przyjemniejsze. Gorzej, ze trzeba fuszery po tamtych orlach usuwac. :-?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol: :lol: :lol: No wiesz... Sa wieksze problemy, ale co mam Ci glowe zawracac... :-? Dlatego lepiej o rurkach pomyslec, przynajmniej latwiej mozna rozwiazanie na nie znalezc. Z nowosci - zalozylam spolke z o.o. i kuzwa od 14.01 czekam i nie mam jeszcze nawet regonu, a we wpisie do KRS sedzia se pomylil nazwe i musze to prostowac. Wrrrr... :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co?

Zaczyna mnie ostatnio trochę drażnić to ukrywanie wszystkiego za wszelką cenę :roll: Jakoś mi się tak z zamiataniem pod dywan zaczęło kojarzyć...

Choć sama się łapię na tym, że tak zaczynam kombinować :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...