Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Mieszkanie w starym domu i remont (prawie) generalny


OK

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 16,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • OK

    6251

  • malgos2

    2112

  • kachna28

    1536

  • monia i marek

    948

Najaktywniejsi w wątku

malgos -ja mam najzwyklejszy na świecie kibelek -no i on ma z tyłu rurę.. ale to nie kompakt jest :roll: a to ten "amerykański" fachowiec Ci łazienkę robił? :wink:

 

Kasia, nie chodzi o rure kanalizacyjna, tylko o doprowadzenie wody do zbiornika - tego od kompaktu. Na razie jeszcze nikt nic nie robil, tylko w jednej lazience geberit jest, a w drugiej ma byc kompakt i dlatego kombinuje.

 

Olga - poukrywane wszystko maksymalnie powinno u mnie byc, bo tu malachit se namaluje, a tu jakas rurka mi bedzie dyndac? Cos trzeba wymyslec, zeby bylo wykonalne i w miare wygladalo. :roll:

 

A spolke przeoczylas Kasia, to juz prawie 2 miesiace. Na razie zajmuje sie czekaniem na wszystkie numerki i odbieraniem pism z poczty. Niczym wiecej. Zanim dostane NIP i VAT, lata swietlne uplyna. :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małgoś, to nie było konkretnie do Ciebie, tylko taka luźna refleksja :wink:

 

Spoko. Mnie najbardziej drazni takie chowanie, ze niby schowane, a jednak wiadomo, co tam jest. Tak jak poleczka na domestosa. :evil: :evil: :evil:

A to mnie akurat zupełnie nie przeszkadza :lol: Sama mam półeczkę na gebericie, a nad nią wielce nieelegancką rurkę do piecyka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małgoś, to nie było konkretnie do Ciebie, tylko taka luźna refleksja :wink:

 

Spoko. Mnie najbardziej drazni takie chowanie, ze niby schowane, a jednak wiadomo, co tam jest. Tak jak poleczka na domestosa. :evil: :evil: :evil:

A to mnie akurat zupełnie nie przeszkadza :lol: Sama mam półeczkę na gebericie, a nad nią wielce nieelegancką rurkę do piecyka :wink:

 

Ale nie masz poleczki kurde za kiblem. :evil: Wlasnie o to kaman - lepiej miec taka rure do piecyka na wierzchu, niz obudowac ja k-g i udawac, ze jej tam nie ma. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małgoś, to nie było konkretnie do Ciebie, tylko taka luźna refleksja :wink:

 

Spoko. Mnie najbardziej drazni takie chowanie, ze niby schowane, a jednak wiadomo, co tam jest. Tak jak poleczka na domestosa. :evil: :evil: :evil:

A to mnie akurat zupełnie nie przeszkadza :lol: Sama mam półeczkę na gebericie, a nad nią wielce nieelegancką rurkę do piecyka :wink:

 

Ale nie masz poleczki kurde za kiblem. :evil: Wlasnie o to kaman - lepiej miec taka rure do piecyka na wierzchu, niz obudowac ja k-g i udawac, ze jej tam nie ma. :lol:

Ale miałam :lol: I sprząta się o niebo łatwiej, niż za kiblem bez półeczki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małgoś, to nie było konkretnie do Ciebie, tylko taka luźna refleksja :wink:

 

Spoko. Mnie najbardziej drazni takie chowanie, ze niby schowane, a jednak wiadomo, co tam jest. Tak jak poleczka na domestosa. :evil: :evil: :evil:

A to mnie akurat zupełnie nie przeszkadza :lol: Sama mam półeczkę na gebericie, a nad nią wielce nieelegancką rurkę do piecyka :wink:

 

Ale nie masz poleczki kurde za kiblem. :evil: Wlasnie o to kaman - lepiej miec taka rure do piecyka na wierzchu, niz obudowac ja k-g i udawac, ze jej tam nie ma. :lol:

Ale miałam :lol: I sprząta się o niebo łatwiej, niż za kiblem bez półeczki :wink:

 

Ale ja chce tam miec sciane, a nie poleczke. Wtedy bedzie jeszcze prosciej sprzatac. Zreszta tam mam 1,30 m2 podlogi, jakos wytrzymam. :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sama mam półeczkę na gebericie, a nad nią wielce nieelegancką rurkę do piecyka :wink:

a ja z premedytacją NIE ZROBIŁAM półeczki nad geberitem. Glazurnik stwierdził, ze w Polsce robią WSZYSCY a w Niemczech nikt :) czyli mam "po niemiecku" :)

Ja musiałam właśnie ze względu na piecyk :lol: A nawet, gdyby nie było piecyka, to zabudowa geberita do samej góry w mojej mikrołazience też by nie było najlepszym wyjściem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sama mam półeczkę na gebericie, a nad nią wielce nieelegancką rurkę do piecyka :wink:

a ja z premedytacją NIE ZROBIŁAM półeczki nad geberitem. Glazurnik stwierdził, ze w Polsce robią WSZYSCY a w Niemczech nikt :) czyli mam "po niemiecku" :)

Ja musiałam właśnie ze względu na piecyk :lol: A nawet, gdyby nie było piecyka, to zabudowa geberita do samej góry w mojej mikrołazience też by nie było najlepszym wyjściem :wink:

 

Niestety, to maja do siebie mieszkania. :-? U kazdego to wyglada troche inaczej. U mnie nie bedzie plytek w tej lazience, wiec od razu powstalo pytanie - co zrobic z ta poleczka? Gdybysmy ja pomalowali tak jak reszte scian to dopiero bylby problem z jej sprzataniem. :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie bedzie plytek w tej lazience, wiec od razu powstalo pytanie - co zrobic z ta poleczka? Gdybysmy ja pomalowali tak jak reszte scian to dopiero bylby problem z jej sprzataniem. :-?

może ją wybetonowac? :)

 

Taaa, jasne. I do tego stylowa szafeczka, galki, malachit, miedziane baterie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olga, zniknął Twój avatar :roll:

No wiem :lol:

Fotosik stwierdził, że jakieś limity im przekroczyłam (jakim cudem?! :o )

I kasę chce :lol: Buhahaha :lol: :lol: :lol: :lol:

Jak mnie najdzie ochota, to poszukam innego serwisu, a na razie jest minimalizm :lol:

 

Małgoś, to może daj stylowe mosiężne rurki i jakiś barokowy zaworek i olej temat zabudowy :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olga, zniknął Twój avatar :roll:

No wiem :lol:

Fotosik stwierdził, że jakieś limity im przekroczyłam (jakim cudem?! :o )

I kasę chce :lol: Buhahaha :lol: :lol: :lol: :lol:

Jak mnie najdzie ochota, to poszukam innego serwisu, a na razie jest minimalizm :lol:

 

Małgoś, to może daj stylowe mosiężne rurki i jakiś barokowy zaworek i olej temat zabudowy :roll:

 

Zabudowa bedzie z powodu rury kiblowej, a z zaworem tak trzeba bedzie zrobic jak mowisz, wyjscia nie ma.

 

Fotosik zrzedzi wszystkim. Chodzi o zdjecia ogladane przez innych, nie ladowane przez Ciebie. Wszyscy sie przeniesli na picase, imageshack albo photobucket. Najlepsze jest to, ze mi pisza, ze wykorzystalam 0,2 GB, co oznacza, ze z 1 GB miesiecznie zostaje mi 0,3 GB. :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie będę miała nic lepszego do roboty, to poprzerzucam te fotki.

Aczkolwiek jakoś mi się nie chce wierzyć, że w lutym, po prawie pół roku niebytu na forum, wszyscy jak leci się rzucili do czytania moich starych postów i ładowania zdjęć. Nigdzie indzie niż tu fotek nie zamieszczałam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...